folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek
    Bağdat kerkük halkınının şu an ırkı ne? Türkmen ve kürt. Arap var mı içlerinde? yok. Neyse sen haklsısın dayı eywallah.

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Kerkük'ün iyi günüydü o gün. Daha kötülerinide görecek. O Türk yurdu iki aşiret reisine bırakılmaz 
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bence  mikrop ve dj_hacker  rın sözlerine kulak verelim.Hepimizn küğrt arkadaşı olmuştuyr , bunların arasında iyilerde vardır , kötülerde.Aynı şekilde laz veya diğer arkadaşlarımızın arasında iyileirn ve kötülerin olduğu gibi.

Melesef arkadaşımıznda dediği gibi G.doğu  konumu itibar,yle çok önemli ve bu yüzden de özellikle Kürt halkı üzerinden oyunlar oynanıyor.Bakın biz doğudaki  kürt kardeşlermize ne kadar iyi yaklaşırsak batıdaki kürt kareşlerimizi de o kadar onları bilinçlendirmek için elleri kuvvetlenir.

Şimdşi pkk  eskisi gibi doğudakileri kandıramıyor.Devlet size hiç hizmet etmedi diyemiyor.PKK nın halkı kandırmakta kullandığı büğtün kozlar ellerinden alınıyor.Eğer her pkk saldırısnda kürtlerin üzerine yürürsek bu pkk nın ekmeğine yağ sürer.Halkı tekrar kandırmaya başlar ve sflarına katar.

Pkk ya kızıp Kürt kardeşlerimizi onların ellerine teslim etmeyelim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarninG_ErroR
    WarninG_ErroR's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    M1KROP bunu yazdı:
    -----------------------------

Cold sen kürt olabilirsin ha :)

Genelde kürtleri senin gibi kötüleyen türk görünümlüler kürt oluyor. Mesela Osmanye MHP'nin kalesi ama hepsi kürt. Aşırı milliyetçi gösteriyorlar. Kendilerini bi şekilde ispatlamaya çalışıyorlar. Sen bana aynı şeyi yazdın yukarıda aynı cevabı verdim. Yinede aynı şey. Senin zihniyetini değiştiremem ben. Nasıl düşünüyorsan eywallah. Ama yanlış düşünüyorsun... 

Emperyalist devletler ne yapsın lazların bulunduğu karadenizi. Asıl jeopolitik nokta güney doğu :) Neyse ben neye anlatıyorum ki boş.

Buraya kadar sorun yok ama " lazların bulunduğu karadeniz " derken bir küçümseme sezdim. Dalayım dedim laz falan değilim Trabzon'luyum.Dolayısıyla TÜRK'üm

Senin tabirinle Emperyalist dediğin devletler karadenizdeki lazları kandıramaz. Laz'lar o jeopolitik dediğin kıçı kırık yerdeki mal kürtler gibi değil.

Burda kandıralacak kadar mal insanlar yok gerçek anlamda ülkesini vatanını seven insanlar var. Emperyalist dediğin devletlerin oyununa gelecek kadar godoş adamlar yok burda.

helikopter kiralayıp norveçli üstsüzleri görsel taciz edesim var.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek

M1KROP arkadaşım bende kürdüm(hatta dahada bölücülük yapıp zazayım diyorum) yazdıkların senin açından doğru olabilir amma velakin elimden gelse kürtlerin alayının köküne kibrit suyu döker yakarım. niyemi o yazdığın güneş tutulması olayı varya o yüzden. diyarbakırlıyım ve memleketimde öğretmenlik yapıyorum kürtçe ve zazaca BİLMİYORUM(iyikide bilmiyorum). kürtlerin yüzde 90 nı aile yapılarından dolayı eğitilmeye müsait değil. öğretim desen zaten sıfır , dil farkından dolayı çocuklar hiçbirşey anlamıyor. 

kandırılmaya müsait olduklarına inanmıyor arkadaşlar öyle bir müsaitlerki 

siz kürtleri para, mal gibi maddi konularda kandırımazsın çok uyanıklardır (akılları hep piçlikte olduğu için) . ama bu insanları iki konu hakkında çok güzel kandırırsınız DİN ve KÜRTLÜK. tayyipte bunu kullanıyor zaten.   

ATAM kürtleri hesaba katmadan boşuna demiş  "Efendiler ve ey millet iyi biliniz ki Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müridler, meczuplar memleketi olamaz."  çünkü doğuda halen aklınızın almayacağı kadar bu yapılanma sürüyor. çoğu evde bu şıh denilen pezevenkler yüzünden televizyon yasak, olandada zaten hotbird var o salak saçma roj tvyi izliyor. TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN bir numaralı düşmanı olan şıh sait pezevengi çoğu evde baş köşede bir resimle sizi karşılıyor. onu geçtim bu fetullahçı yapı daha kötü bir şekilde çökmüş bu insanların üstüne. bu insanlara din yönünden en kötü baskı yapılıyor.

pkk ve dtp konusuna gelince biraz kalbur üstü olmuş kürtler yörede iş yapabilmek için bu iki şerefsiz yapıya sığınıyorlar. emin olun dertleri kürtlük veya bölücük değil dinleri imanları para. Beyin yıkama olayı tamamen doğru küçük bir kaç örnekle açıklayayım 23 nisanda tören yapıyoruz gerizekalı öğrencimin teki peşmergelerin giydiği kıyafetle gelmiş nerden aldın oğlum bunu dedim babam kuzey ıraktan getirdi dedi, sen niye giyiyorsun bak arkadaşların ne güzel rengarenk giyinmiş sen dedeler gibi giyinmişsin dedim. Ama öğretmenim televizyondakiler hep bunu giyoyor, hoppala  buyur burdan yak (bu anlattığım çocuk 3 basamaklı iki sayıyı zihinden çarpabiliyor) neyse çocuktur dedim geçtim törenin sonunda halay açtık çocuklar oynasın diye 5 dakika sonra baktımki hepsi zafer işareti yapıyor kapattım müziği bir güzel sövdüm alayını tokatladım. başka bir gün sınıfta işte kadın erkek eşittir ikiside her işi ayrım olmaksızın yapabilir diyorum erkeklerin yaptığı ama kadınlarında yapabilecekleri işleri söyleyin bakalım diyorum. önden bir kız çocuğu öğretmenim teröristde olabilirler diyor. ya okadar medeniyetsiz bir halkki bizim binada bir batmanlı aile var adamalar 13-14 yıldır mersindeler bir tane benziklikleri var hepsi finlandiyaya gitmiş gelmiş bir kısmı orda yaşıyor. ya adamlar 54 dairelik sitede evde 3 tane tavuk besliyorlar. e şimdi bizim binadakiler kürtlere sövse hak değilmi. bu orospu çocuklarının alayı yüzünden ben artık kimseye kürdüm demiyorum çünkü utanıyorum.

fazla uzatmayayım konuyu kürtler hakkında bir fıkra ile bağlayıverim.

Kurtuluş Savaşı bitmiş yeni TÜRKİYE CUMHURİYETİ kurulmuş ATATÜRK  REİSİCUMHUR olmuş çankaya'da köşkte oturmakta. 3 tane kürt ATAYI ziyarete gelmiş ATATÜRK bunları kabul etmiş. ATATÜRK niye geldiniz demiş. bunlar demişki bizi doğudaki halk sözcü olarak seçti ve buraya yolladı , ATATÜRK'LE görüşün demişler. ATATÜRK anlatın bakalım demiş. kurtuluş savaşında bizde cephe tuttuk bizde bu ülkenin müdafasında yer aldık demişler. kürt halkı olarak yönetimde söz istiyoruz demişler. ATATÜRK haklısınız demiş ben şimdi dışarıya çıkarıyorum yarım saat sonra döneceğim siz de bu arada aranızdan bir lider seçin ona bu ülkenin yönetimde söz vereğim demiş. ATATÜRK gitmiş yarım saat sonra söz verdiği gibi geri dönmüş bir bakmışki bu 3 kürt birbirini vurmuş 3 de ölmüş.  

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    TÜRK-kürt ne zmn kardeşmiş la yazının her yerinde öle bişeyler yazmı$sın :B nerden geliomu$ o kardeşlik öyle.ikincisi o kadar az kürt ün ölmesine üzüldüm :/ bizimkiler daha yüksek katliam yapmalıydı :D dün de tv lerde iki patlayan bomba arasında bağlantılı dio :F kardeşlimizi bozuo diore ahah ne kardeşlik ne kardeşlik |:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek

ExcaliburTBT bunu yazdı:
    TÜRK-kürt ne zmn kardeşmiş la yazının her yerinde öle bişeyler yazmı$sın :B nerden geliomu$ o kardeşlik öyle.ikincisi o kadar az kürt ün ölmesine üzüldüm :/ bizimkiler daha yüksek katliam yapmalıydı :D dün de tv lerde iki patlayan bomba arasında bağlantılı dio :F kardeşlimizi bozuo diore ahah ne kardeşlik ne kardeşlik |:

Hocam kafan basmıyor işte.

Hiç bir yerden kardeş olmasalarda ademden kardeşler.

Kürtlerin bombayla öleceğini sanıyorsun. O bombayı atan kim PKK aksine kürtler çoğalıyor... Pkk yandaşları çoğalıyor... Senin gibi düşünenler yüzünden pkk var aslında.

Aslında hepsine tölerasnlı yanaşılsa sen gör bak pkk o zaman kalıyor mu?

Gerçi ne anlatsam boş ya... 

nazmanya sana gelince:

Atatürk yaşıyor olsa senin gibi insanların öğretmen olduğuna lanet okurdu. Onun karşısına onca yobaz çıkmasına rağmen milli mücadeleden yılmış mıydı Mustafa Kemal? Hayır. Sende yılmayacaksın.

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nazmanya  , sen kürdüm diyorsun ama kürdleri aşağılıyorsun , demek ki bir avrupalı ile karşılaşsan Türkleri de aşağılarsın.Ya bu Türklerde medeniyet yok deyip , Türk halkının yaptıkları anlatır , Türkleride aşağılarsın.Baksana aşağılık kompleksinden dolayı hemen sattın Kürtleri , bu kompleks sen de oldukça Türkleri de avrupalılara satarsın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek
    M1KROP bunu yazdı:

ExcaliburTBT bunu yazdı:

Hocam kafan basmıyor işte.

Hiç bir yerden kardeş olmasalarda ademden kardeşler.

Kürtlerin bombayla öleceğini sanıyorsun. O bombayı atan kim PKK aksine kürtler çoğalıyor... Pkk yandaşları çoğalıyor... Senin gibi düşünenler yüzünden pkk var aslında.

Aslında hepsine tölerasnlı yanaşılsa sen gör bak pkk o zaman kalıyor mu?

Gerçi ne anlatsam boş ya... 

nazmanya sana gelince:

Atatürk yaşıyor olsa senin gibi insanların öğretmen olduğuna lanet okurdu. Onun karşısına onca yobaz çıkmasına rağmen milli mücadeleden yılmış mıydı Mustafa Kemal? Hayır. Sende yılmayacaksın.

kardeş kusura bakma ben yobaz değilim. kimin yobaz ve medeniyetsiz olduğu çok belli(lafım sana değil). bilki burda kürtlere kim sövüyosa helalı hoş olsun çünkü biliyorumki haklılar. her binayı cehenneme çevirmek için 5 çocuklu cahil kürt bir aile yeter. mersinde yaşayanlar bunu çok iyi biliyor bu insanlar boşa sövmüyor sende bunu anla istersen at gözlüğü ile bakma.

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    gerçekci düşünürsek nazmanya %100 haklı.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
Toplam Hit: 10260 Toplam Mesaj: 94