folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    -----------------------------

Kimse kimseyi kandırmasın kürt,Türk tarihinde hiçbir zaman kardeşlik ile anılmamaıstır.Bunun nedeni çok açıktır.Hainlik..

Onlarca isyan iç karışıklık vs...

Bugün en güzel kıyı şehirlerimiz istila altından.Turzimin bel kemigi dedigmiz bölglerimiz kürt esnaflar ile dolmuş durumda.Bunlar kendi aralarında birbirlerini tutukları gibi baskalarınında olmasna izin vermezler.Aşiretlerinden sagladıkları her türlü kaçak malla satış yapıp,yasadıkları bölgeninde içine ederler.Herzaman bir kürt tek basına kavga etmez.Her zaman arkasında 545456455 akrabasını takarda gelir.Çünkü bir aile 20 çocuk yapar.Bunlar her türlü pisligi yaparlar ama karsı çıkanları fazla olmları nedeni ile kallleşce bastırırlar.Aralarnda çeteşelip dısardan müdahaleye izin vermezler bu yüzden o bölgede hırsızlık,gasp,tecavüz,şerefsizlik,düzensizlik eksik olmaz.

Cahilldirler,hiç bir boktan anlamazlar.Okumuslarıda dtp yi kurup bunları örgütler.Okul yaptırırız isyan çıkarırlar,sıralara pkk,apo yazarlar.Ögretmen göndeririz kursunlarlar.Yüzünüze ben kürdüm ama pkklı degilim derler ama en ufak bir sorun yasadıklarında benim diyen pkklıdan daha pkklı kesilirler.Bizden devamlı onları el bebek gül bebek bakmamızı beklerler.Dolaylı yoldan ben kürdüm ama pkklı degilim oyununu oynarlar.Hani bir şey yaparsan hemen daga çıkarım pkklı olurum demeye getirirler.Saf milletimde bunları kendinden görür.Halbu ki vatanı sevmek karsılıksızdır.Dogrudan yada dolaylı yoldan bir şey ima ederek olmaz.Kısaca Türk evladı kendi ırkını savunup ben ırkcıyım diyorsa bunun nedeni baslı basına kürttür.Bu etkiye tepkidir.

Son olarak bizim kardeşimiz ne kürt nede digerleridir.Bizim kardeşimiz diğer Türklerdir.

aynen katılıyorum..bir Türkle bir kürt asla eşit olamaz ırklar tamamen farklı çünkü..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

sizin abileriniz amca dayılarınız yokmu hiç çatışmaya katılmış?

anlatmıyorlarmı c timi falan ?

demiyorlarmı? anlatmıyorlarmı? bir d.bakırlı vardı veya bir urfalı arkadaş vardı veya bir şırnaklı çavuş vardı diye ?

yada bir sorun ya.

ergenekonla birlikte patlatılan her bombanın arkasında sözüm ona kürtleri savunan pkk olmadığı bile anlaşıldı.

3 5 bomba attırdım diyenler bile oldu.

bomba patlıyor insanlar ölüyor kim atarsa atsın o atmış bu atmış önemli değil sonuç olarak çatışma ortamı yaratılmaya çalışılıyor bunun farkında değilmisiniz ?

bu sözlerimi 11 yaşındaki bir çocuk bile anlar.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EOF
    EOF's avatar
    Erkek
    ya abi kafatascılık ırkçılık yapıyo olcam ama gerçekten "kürt" çok çirkin ya. ya adamların yüzünde nası diyim "temiz yüz" kavramı olur ya ona dair hiçbirşey yok ya adamın yüzüne baksan sadece hertürlü pisliği beklersin. ibrahim tatlıses mesela. ya o adam nasıl iyi bir insan olabilir ki? imkanı yok! doğuştan "kötü" adam. adamın ırkından dolayı dna larına işlemiş bu. kanına işlemiş pislik buda yüzaüne vurmuş. ben buna inanırım ister ırkçı deyin iser bölücü. kürt arkadaşım dostum iş yaptığım çoktur ama hiçbirinide size "çok iyi insan" olarak referans gösteremem değiller çünki

end of file.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

bende kürdüm .

talat paşalardan  enver paşalardan  bahsedin biraz .türk kökenli olupta vatanlarını satanları unutmayın.

hepiniz gençsiniz muhtemelen hepiniz okuyorsunuz bu paşaların yaptıklarını araştırın.

birde çanakkaleye gidin şehit isimlerine bakın dogum yerlerine bakın. yada googl dan araştırın.

size bir tavsiye..

Kürt Türk diye ayrım yapacağınıza Vatanı sevenler sevmeyenler diye ayrım yapın.

ha illede kafatasçılık istiyorsanız ermenilere sırplara rumlara yunanlılara bakın araştırın katlettikleri Türk sayısını.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek

edit saçmalımışım  

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Bırakın şu küçük ucuz ve acınıcak derece asagıda yer alan basit acıtasyonlarınızı.Bunlarlar hiç bir yere varılmaz.Burada bulunan genç insalar çok yaşlı olmayabilir ama kimse daha dün dogmadı.Herkesin çevresinde yerinde yurdunda yasananlardan haberi var ve buna görede degerledirme yapabilcek kapasitede.

Bu tip olaylar ve sorunlar 3-5 kişinin adının verilmesyile degerlendirlmiycek kadar büyük ve derindir.Kimse surda tanıdıgım vardı çok iyiyidi hemde kürttü diyerek savunma yapmasın.Çünkü bu bir savunma degil,mahalle kahvesinde okey oynarken söylenen zaman öldürücü konusmalardandır.Bende aynı sekilde örnek verseydim çok örnek veriridim.Babamın,dayımın askerde kürt arkadaşlarıyla yasadıkları.Hiçbiri iyi anılar degildi.Ama bu örnekleri vermek çokcukca bir acıtasyondur.

Sunu anlamasınız ki artık Türk evladı yavaş yavaş uyanıyor ve bu uyanısın önünü basit savunmalarınız hiç bir zaman durduramıyacak.Irkcılık-Kafatascılıgı bizi çıkmaza götürür kürtleri daga çıkartır diyen anlayıslara söylüyorum.Biz tarihimizde hiç bir zaman bir azınlıgın davranısları altında hareket etmedik.Bir neslin görüş ve fikirleri etnik çapulcuların tekelinde degildir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

özür , flood olmuş

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:

bende kürdüm .

talat paşalardan  enver paşalardan  bahsedin biraz .türk kökenli olupta vatanlarını satanları unutmayın.

hepiniz gençsiniz muhtemelen hepiniz okuyorsunuz bu paşaların yaptıklarını araştırın.

birde çanakkaleye gidin şehit isimlerine bakın dogum yerlerine bakın. yada googl dan araştırın.

size bir tavsiye..

ha illede kafatasçılık istiyorsanız ermenilere sırplara rumlara yunanlılara bakın araştırın katlettikleri Türk sayısını.

Ben kürt değilim ama aynı fikirdeyim ,

Olay bu cümlede bitiyor ,

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

Bırakın şu küçük ucuz ve acınıcak derece asagıda yer alan basit acıtasyonlarınızı.Bunlarlar hiç bir yere varılmaz.Burada bulunan genç insalar çok yaşlı olmayabilir ama kimse daha dün dogmadı.Herkesin çevresinde yerinde yurdunda yasananlardan haberi var ve buna görede degerledirme yapabilcek kapasitede.

Bu tip olaylar ve sorunlar 3-5 kişinin adının verilmesyile degerlendirlmiycek kadar büyük ve derindir.Kimse surda tanıdıgım vardı çok iyiyidi hemde kürttü diyerek savunma yapmasın.Çünkü bu bir savunma degil,mahalle kahvesinde okey oynarken söylenen zaman öldürücü konusmalardandır.Bende aynı sekilde örnek verseydim çok örnek veriridim.Babamın,dayımın askerde kürt arkadaşlarıyla yasadıkları.Hiçbiri iyi anılar degildi.Ama bu örnekleri vermek çokcukca bir acıtasyondur.

Sunu anlamasınız ki artık Türk evladı yavaş yavaş uyanıyor ve bu uyanısın önünü basit savunmalarınız hiç bir zaman durduramıyacak.Irkcılık-Kafatascılıgı bizi çıkmaza götürür kürtleri daga çıkartır diyen anlayıslara söylüyorum.Biz tarihimizde hiç bir zaman bir azınlıgın davranısları altında hareket etmedik.Bir neslin görüş ve fikirleri etnik çapulcuların tekelinde degildir.

seninle anlaşamayız .

baban dayın askerde  kürtlerle olan ilişkisini anlatmış.

bende bir olayda kafasını sipere gömüp g3 ün namlusunu dışarı çıkartıp çıkartıp korkudan sayıkladığını jarjörleri boşu boşuna boşaltan senin gibi insanlarımı anlatayım?

Türk evladı değil.

Türk kimliği taşıyan insanlar uyanıyor.

senin gibiler sadece KARANLIKTA KAHRAMAN KESİLİRLER SADECE KARANLIKTA KAHRAMANLIK YAPARLAR.çünkü gün aydınlanınca pislikleri görünür sadece.

sana ve sen gibilere inat seviyorum ulan ülkemi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

.Biz tarihimizde hiç bir zaman bir azınlıgın davranısları altında hareket etmedik.Bir neslin görüş ve fikirleri etnik çapulcuların tekelinde degildir.

sana osmanlı imparatorluğunun çöküşünü iyice okumanı tavsiye ediyorum.

hareket etmedik şeklinde genelleme yapma verdiğim örnekteki paşalar osmanlının paramparça olmasındaki sebeplerin başında gelir ve soyları özbe öz Türk tür.

bu genç bir konu açmış duygularını dile getirmiş,verdiğin yazdığın yoruma bak ve utan.

yorumu yazan arkadaş eminimki vatanını satmayacak kadar seviyor ki tbt ye böyle bir konu açıyor.

Toplam Hit: 10258 Toplam Mesaj: 94