folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

kardeşim ;

iyi güzel şeylerden bahsetmişin de bu ülkeye bomba 1920 yıllarinda atildi , simdi onlarin meyvesi oluyor bu küçük bombalar. kardeşlerimin bagrina çomak vurulmus ,

bizde bu evlat acisi siz'de bu kuyruk acısı olduktan sonra biz bir daha bir araya gelemeyiz..

bizler niye kör cahil olmadik bizler niye satilmadik , bizler niye size direk isyan etmedik siz kürtsünüz lan yaşayamazmisiniz mi dedik kimlik verdik elbise verdik okul verdik batıda olmayan yollar şu an doguda sulariniz var batı sumu kaldi , bunlari yaptigi için devlete isyan ettiniz, ettirdiniz

hadi diyelim kör cahil leri kandirdilar.

Hasip kaplan dami cahil aaa pardon depli kadın leyla zana o çok cahildi nasil kandirmişlar bunlari...

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek

Mehmet okumaktan acizsin be abi. İkinci sayfanın en üstteki mesajı. Copy paste yaptım. Leyla Zana'lar avukatlar filan:

Tamamen menfaat.

Diyarbakır'daki belediye başkanı. Hukuk fakültesi mezunu. PKK sempatizanı bir ittir. Neden?

Tabii ki menfaat icabı. İhale vuracak para kazanacaktır. Halkı kandırıp kışkırtıyordur. Bu halkın sırtından ekmek yemek istiyordur . Bunların tek amaçları menfaattir. İçinde avukatta var doktorda var... Olan zavallı cahil halka olur. Yani sen sanıyorsun ki bu doktorlar avukatlar pkk'yı dava edinmiş. Kürtlüğü savunuyor. Hiçte öyle değil. Bunların davası para dini para imanı para... Bunu ben bile görebildim. Herkes görsün artık.

Keşke temizlenebilse bu itler. Tertemiz olur Türkiye.

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    yahu ben mi kandırdım onları? banane, beni niye kimse kandıramıyo, lazlarla gerizekalı diye dalga geçip duruyoruz o gidip sığınıyo mu teröriste ona buna? biz kimseye durup dururken piç muamelesi yapmadık, bu sorunu ilk başlatan kürtler oldu..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyetimizi kurmuş, demokrasinin gereği olarak Cumhuriyet Halk Partisini kurmuştur.(9 ağustos 1923) ve tek parti ile olmayacağından yine demokrasinin gereği olarak Terakkiperver Cumhuriyet Fırkasını (17 kasım 1924) kurdurmuştur.

ama; kurulan bu ilk muhalefet partisinin izlemiş olduğu politika ve

İngilterenin  Güneydoğu Anadolu halkını Türkiye Cumhuriyeti aleyhine kışkırtması ve bir kürdistan devleti kurma çabaları yüzünden çıkan Şeyh Sait İsyanı (13 şubat 1925) çıkmıştır. böylelikle Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk çok partili sistem denemesi başarısız olmuştur.

yani görüyorum ki taaaa Osmanlının çöküşü ile birlikte büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Türkiye Cumhuriyetini kurduğu zamanda bile bu sözde kürdistan devleti bahanesiyle ülkemizi bölmek maksatlı dış güçler tarafından yapılan tahrikler varmış. şimdi de var. hep de olacak. 

belki ozaman Mustafa Kemal Atatürk muhalefet partisini kapattı ve isyanı da bastırarak bütün azınlıkları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak kabul etti.  ama görüyoruz ki şimdiki TBMM nin içinde pkk dan dağdan bahsediliyor. Ankaranın göbeğinde adamlar kongre düzenleyip terör örgütü mensuplarını öven şarkı pankart gösterileri yapıyor. :S yazık. türkiyeye bi Mustafa Kemal lazım...

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek

Cold sen kürt olabilirsin ha :)

Genelde kürtleri senin gibi kötüleyen türk görünümlüler kürt oluyor. Mesela Osmanye MHP'nin kalesi ama hepsi kürt. Aşırı milliyetçi gösteriyorlar. Kendilerini bi şekilde ispatlamaya çalışıyorlar. Sen bana aynı şeyi yazdın yukarıda aynı cevabı verdim. Yinede aynı şey. Senin zihniyetini değiştiremem ben. Nasıl düşünüyorsan eywallah. Ama yanlış düşünüyorsun... 

Emperyalist devletler ne yapsın lazların bulunduğu karadenizi. Asıl jeopolitik nokta güney doğu :) Neyse ben neye anlatıyorum ki boş.

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    bnm kürtlerle alıp veremediğim yok ,  aralarından bir çoğu çok iyi insanlardır elbet, ama şu bir gerçekki Türkiyede kürtler olmasaydı ne şuan ormanlar kundaklanırdı , bombalar patlardı , dağda askerlerimiz şehit olurdu , kimse kusura bakmasın ama dağa çıkanlarda onlar , dağda asker şehit edip alçakça bomba patlatıp insanları öldürende... Amerikanın şunun bunun yardımıyla akılları sıra zorbalık yaparak Türkiyeyi bölüp kürdistan devleti kurucaklar , kursunlar ama siktirip gidip Irakta kursunlar çünkü BURASI TÜRKİYE.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek

cLust3R bunu yazdı:
    -----------------------------
    bnm kürtlerle alıp veremediğim yok ,  aralarından bir çoğu çok iyi insanlardır elbet, ama şu bir gerçekki Türkiyede kürtler olmasaydı ne şuan ormanlar kundaklanırdı , bombalar patlardı , dağda askerlerimiz şehit olurdu , kimse kusura bakmasın ama dağa çıkanlarda onlar , dağda asker şehit edip alçakça bomba patlatıp insanları öldürende... Amerikanın şunun bunun yardımıyla akılları sıra zorbalık yaparak Türkiyeyi bölüp kürdistan devleti kurucaklar , kursunlar ama siktirip gidip Irakta kursunlar çünkü BURASI TÜRKİYE.

Türkiye'de kürtler olmasaydı belki milli mücadele kaybedilirdi.

Belki çanakkale geçilirdi. Kâzım Karaberkir'ler olmazdı. Bunlarıda vurgulamak lazım tabii...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    M1KROP bunu yazdı:

cLust3R bunu yazdı:

Türkiye'de kürtler olmasaydı belki milli mücadele kaybedilirdi.

Belki çanakkale geçilirdi. Kâzım Karaberkir'ler olmazdı. Bunlarıda vurgulamak lazım tabii...

kaliteli cümlelerle konu açtın ama düşünmeden konuşunca konuyu rezil ettin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek

Efras belki kaybebilirdik?

Eğer bu adamlar kurşuna siper olmasa ingiliz somurgesi olabilirdik:

http://www.canakkalesehitleri.org/_sehit_ara.php?s=sehit_ara&adi=&baba=&subesi=diyarbakir&submit=Ara

http://www.canakkalesehitleri.org/_sehit_ara.php?s=sehit_ara&adi=&baba=&subesi=urfa&submit=Ara

Ben belki diye vurguladım. Kesin birşey demedim. 

Acaba kaç kürt Yahya Çavuş'un cehpesinde düşmanı geliboluya çıkartmadı? Ben geliboluya gittim gördüm. Diyarbakırlı mezarlarda vardı. Yahya çavuşun anıtında... Orası geçilse savaş bitecekti. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    M1KROP bunu yazdı:

Cold sen kürt olabilirsin ha :)

Genelde kürtleri senin gibi kötüleyen türk görünümlüler kürt oluyor. Mesela Osmanye MHP'nin kalesi ama hepsi kürt. Aşırı milliyetçi gösteriyorlar. Kendilerini bi şekilde ispatlamaya çalışıyorlar. Sen bana aynı şeyi yazdın yukarıda aynı cevabı verdim. Yinede aynı şey. Senin zihniyetini değiştiremem ben. Nasıl düşünüyorsan eywallah. Ama yanlış düşünüyorsun...

Emperyalist devletler ne yapsın lazların bulunduğu karadenizi. Asıl jeopolitik nokta güney doğu :) Neyse ben neye anlatıyorum ki boş.

sen sen ol bana kürt deme! bizim burda küfretmek için kullanılır o söz.. dediklerimi tekrarladım, çünkü ne dediğimi anlamadın. kürtler safsa kandırılıyorsa bunun suçlusu biz değiliz, kafasını kullansın kendini kullandırmasın, ve banane ne heli varsa görsün benden uzak olsun.. 

Toplam Hit: 10285 Toplam Mesaj: 94