folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpeğim Duman Vefat Etti.

Köpeğim Duman Vefat Etti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

aynısından al hocam bir tane daha golden yerinin tutmaz ama onun yerine koyarsın

ben bayılıyorum ya bu köepklere yalnız bir eve çıkarsam alıcam bir tane golden 

ailemde aynı şeyi söylüyor ama bilmiyorum bana garip geliyor başka bir köpeğe seslenmek onu dumanın yerine koymak ..sanırım biraz zaman geçsin öyle yapacam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

kesin hastalığını bulamadınız mı hocam ?

kötü olmuş. umarım çabuk unutursun :/

zehirlenmiş..köpekler için çok tehlikeli bir bakteri vücuda yayılmış (yazıyordu kağıtta aklımda değil ismi ) ilk gün sonrasında daha küçük olduğu için bünyeyi kırmış..

Bizim ki de ayni duruma geldi bayramın birinci gunu ailem memlekette besliyo golden. Tasmasiz dolasmaya cikartiyolardi copten bisey yemis sanirim, aksamina agzindan kopukler filan cikmaya baslamis baya halsizlesmis. Hemen goturduler veterinere ama kapali bayramdan dolayi. Veteriner fakultesi bile kapaliymis ne ayaksalar. Mecbur geceyi o sekil atlatti hayvan ama sonra duzeldi. Bizim ki 4 yasinda ama senin ki yastan dolayi bunye zayif geldiginden demek ki :/

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Köpek beslemeyen adam anlayamaz, garip gelir köpeğe üzülünmesi. Ben de yazın başında köpeğimi dolmuş çarparak kaybettim. Başın sağolsun hocam.

since 2005 // tbt
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Başın Sağolsun 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    sancaks bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

kesin hastalığını bulamadınız mı hocam ?

kötü olmuş. umarım çabuk unutursun :/

zehirlenmiş..köpekler için çok tehlikeli bir bakteri vücuda yayılmış (yazıyordu kağıtta aklımda değil ismi ) ilk gün sonrasında daha küçük olduğu için bünyeyi kırmış..

Bizim ki de ayni duruma geldi bayramın birinci gunu ailem memlekette besliyo golden. Tasmasiz dolasmaya cikartiyolardi copten bisey yemis sanirim, aksamina agzindan kopukler filan cikmaya baslamis baya halsizlesmis. Hemen goturduler veterinere ama kapali bayramdan dolayi. Veteriner fakultesi bile kapaliymis ne ayaksalar. Mecbur geceyi o sekil atlatti hayvan ama sonra duzeldi. Bizim ki 4 yasinda ama senin ki yastan dolayi bunye zayif geldiginden demek ki :/

aynen hocam veteriner elinden geleni yaptı ama dezavantajımız yaşının küçük olması idi daha 1 yaşında bile değildi..5 veteriner gezdim el elden üstündür diye ama baktımki tedavi hepsinde aynı gerekli ilaçları verip köpeğin bünyesinin bakteriyi yenmesi ama işte küçük olunca yapamadı duman...o da yetmedi belki başka bir yolu vardır diye üşenmedim 20-25 km uzaklıktaki fakülteye götürdüm (hatay-antakya) yazılmış ya olacağı var şansıma veteriner fakültesinde dezenfekte yapılıyormuş in cin top oynuyor ayın 20 sine kadar açılmazmış (yarın)...öyle işte yaa 

sancaks tarafından 19/Tem/15 21:15 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

tşkler arkadaşlar

sancaks tarafından 19/Tem/15 21:14 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek

başın sağolsun hocam

Üzüldüğümde zevk alanların hepsine mutluluklarım girsin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Üzüntülü olman tabii bir durum. Ama çok da abartmamak lazım. Taziye çadırına dönmüş ortalık. Bu arada verhasıl değil velhasıl.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

gerçekten üzüldüm hocam.  başın sağolsun. çok ta afacan birşeye benziyor. 
    @literatur abartmak yada abartmamakla ilgili bir mevzu değil. bir süre sonra annen,baban,kardeşin senin için ne oluyorsa evcil hayvanında öyle bir akraban,evin bireyi oluyor.

FCN tarafından 19/Tem/15 21:19 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Üzüntülü olman tabii bir durum. Ama çok da abartmamak lazım. Taziye çadırına dönmüş ortalık. Bu arada verhasıl değil velhasıl.

bazen paylaşmak insana iyi geliyor dostum bende paylaşayım dedim abarttığım falan yok üzüldüm onu anlattım,olanları anlattım..""Bu arada verhasıl değil velhasıl.""  doğrudur düzeltiyorum

sancaks tarafından 19/Tem/15 21:23 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6335 Toplam Mesaj: 61
duman