folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpeğim Duman Vefat Etti.

Köpeğim Duman Vefat Etti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

başın sagolsun hocam.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

bir gün benim köpeğim ölürse naparım bilmem.. gidip bakiim napıyor

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Bir can gitmiş yazık olmuş. Elinden geleni yapmışsın sıkma canını. Hatıralarla yaşamak ta güzeldir.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam aciyi en iyi ceken bilir , basin sag olsun. Allah cennete onu tekrar senin yanina getirsin.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

ölümü öğrenmek konusunda köpekler yardımcı oluyor ama öğrensen ne öğrenmesen ne çocukken bi dostum vardı kontes hala hatırımda dünyada onu hatırlayan tek kişi ben olmak dahada üzüyor... böyle hayat yarak gibi aynı tüm hatlarıyla

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

@sancaks Hocam üzüntünü anlıyorum. Ben de bir süre kuş besledim. Teki kaçıp gidince diğeri baya bi üzülmüştü. Suskunluğu falan beni mahvediyordu. Sonra dayanamayıp o da kaçtı. Hayvana alışıp da yitirmenin nasıl bir ruh hali olduğunu biliyorum yani.

Abartmayalım sözü de sana değildi. Başın sağolsun vs. yazılmasını garipsedim biraz. Ama incindiysen üzgünüm. Velhasıl mevzusu da imla takıntımdan ötürü. Tekrar geçmiş olsun.

literatur tarafından 19/Tem/15 23:05 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

dedigin hersey gençlik hastalıgı belirtisi daha önce bende yasadım aynı seyi veterinerin dikkatsizliği.

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

off bu yazıyı yatağımda benimle oturan " Lui " adlı " beagle cins " 9 aylık köpeğim ile birlikte okuduk...  Köpeğime bir sarıldım alatamam... 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kopegim vefat etti nasil bir basliktir . Allah rahmet eylesin a llah yattigi yerde utandirmasin mi denir ne denir . Uzulme hoca 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

başın saolsun hocam :/ birden böyle olması zehirlenm ihtimalini yüksek tutuyor imkan varsa bi otopsi yaptır derim. Benimde 4 aylık beaglem var 1 ay önce küçük bir göz amelyatı oldu 1 saat boyunca kafayı yedim şuan senin durum çok ama çok kötü bişey az çok anlıyorum tekrar başın saolsun.

Toplam Hit: 6332 Toplam Mesaj: 61
duman