folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpeğim Duman Vefat Etti.

Köpeğim Duman Vefat Etti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

@sancaks Hocam üzüntünü anlıyorum. Ben de bir süre kuş besledim. Teki kaçıp gidince diğeri baya bi üzülmüştü. Suskunluğu falan beni mahvediyordu. Sonra dayanamayıp o da kaçtı. Hayvana alışıp da yitirmenin nasıl bir ruh hali olduğunu biliyorum yani.

Abartmayalım sözü de sana değildi. Başın sağolsun vs. yazılmasını garipsedim biraz. Ama incindiysen üzgünüm. Velhasıl mevzusu da imla takıntımdan ötürü. Tekrar geçmiş olsun.

estağfurullah ..kötü niyetli olmadığını biliyorum dostum.Ben biraz hassasım bugün.

herkese çok teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    griffin bunu yazdı

Kopegim vefat etti nasil bir basliktir . Allah rahmet eylesin a llah yattigi yerde utandirmasin mi denir ne denir . Uzulme hoca 

tşk ederim aslında "köpeğimi bugün kaybettik" diye yazacaktım ama kayıp ilanı gibi anlaşılıyor o yüzden bu şekilde yazdım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

papaganımn adı duman o kadar çok baglıyım ki ona  bişi olursa ne yapacagımı  bilmiyorum... 

umarım kısa sürede  iyi olursun hocam

http://prntscr.com/7ulp9a

KaptaN tarafından 20/Tem/15 00:25 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Uzuldum kopegine..

Sirf omurleri kisa diye almiyorum evcil hayvan. Arkadaslarinkilerle idare ediyorum..

Uzucu birdurum  cocugun gibi bakip buyutuyorsun sonra ya oluyor ya kaciyor..

Orta okulda muhabbet kusum kacmisti 1 hafta kendime gelemedim. Ogun bugundur hayvan beslemiyorum..

Gerci bu kurali sadece iki hayvan icin bozarim. Ciftligim ve imkanim olsa kangal  birde  Kirmizi kanguru..    Kangurumla kanka kanka dolasiriz  raki masasi falan kurariz, kavgalara dalariz :D:D:D:D

Kankam

Bodyci kankam

mclaren tarafından 20/Tem/15 01:57 tarihinde düzenlenmiştir

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Basin sagolsun hocam cok pis bir durum..

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Başın sağolsun hocam 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Öncelikle dostun adına çok üzüldüm... Bu başından geçen olayların neredeyse aynını bende yaşadım, günlerce yemeden içmeden kesildi zorla yediriyordum onuda çıkarıyordu olduğu yerde saatlerce hareketsiz yatıyordu adeta ölümü beklercesine... önce avcılar üniversitesindeki veteriner klinigine götürdüm hiç biri teşhis koyamadı ve gereksiz gereksiz iğneler vurdu v.s yaptıkları tek yararlı şey hayvana damardan verdikleri serum ve vitamin takviyesiydi bu ona zaman kazandırmıştı 1 gün veya bilemedin 1 buçuk gün akşamına iyileşir diye baktım ümitsizce gözlerime bakıyodu sanki beni kurtar bana yardım et dercesine... derken büyük tuvaletini kanlı yaptı hemde aşırı derecede kötü gözüküyordu dışkısı o vakit orada anladım mutlaka bir çözümü vardı ama götürdüğüm yerde doğru teşhis yapamadıklarını hissettim o akşamın sabahına kadar uyumadım onu sevdim okşadım kendine gelsin diye yapmadıgım şey kalmadı en sonunda dayanamadım başka bir veterinere götürdüm Allah razı olsun adam eliyle koymuş gibi bir kere baktı derisini avuçladı çekti derisi yavaş yavaş eski pozisyonuna geriliyordu ve dostumuz iç parazit olmuş dedi bende ümitlendim ve kurtarabilirmiyiz doktor bey diye sordum kendinden o kadar emin cevap verdiki o an orada çok rahatladım köpeğime bir kaç iğne serum vs verdi eve döndük akşamı uyudu ve bir kaç gün içinde yavaş yavaş kendine geldi. Yani anlayacağın alacak nefesi vardı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

hocam Allah sabır versin. 7 aylıkken 40kg civarı rottweilerım vardı. en iyi mamalarla büyütmüştüm. gayet sağlıklı bi aslan parçasıydı.

bi gün eve geldiğimde halsizdi. veterinere gittik tahliller vb.. yapıldı. 2 tane %90 ölümcül hastalığa aynı anda yakalanmıştı. biri kanlı ishal, diğeride milyonda bir görülen bi hastalıkmış.

işi gücü bıraktım kardeşimle nöbetleşe uyuyarak iyileştirdik. 5 günde 8 kilo vermişti. hergün sayısız serumlar, iğneler vb.. uyutalım demişlerdi. hergün veterinerin kapısından girdiğimizde ağzı açık bi şekilde bakıp hala yaşadığına inanamıyorlardı. sonrada yavaş yavaş enerjisi geldi ve biraz yemek yemeye başladı. 2 hastalığı da yenmiştik derken 1-2 gün sonra tekrar yememeye başladı. bu seferde o kadar süre gıdasız kaldığı için bağırsak zehirlenmesi başlamıştı. ameliyat gerekiyordu. çok bitkin olduğu için %40 sağ çıkar dediler. dedim benim aslan parçası bunu da aşar.

ameliyattan sağ çıktı ama ameliyat sırasında kanser olduğu fark edildi. kanseri temizlemişler fakat çok yayıldığı için yakında öleceğini söyleyip tekrar uyutmayı talep ettiler. son gecemizi unutamıyorum ki şuan gözlerim yaşarmaya başladı. Allah bana bi daha öyle bir acı vermesin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

başın sağolsun, en azından giderken veda edebilmiş.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çok üzüldüm hocam, bir noktadan sonra ailenden biri gibi oluveriyorlar. 

Bir de hayvanı dövsen de, yemek vermesen de, hayatını ona zehir etsen de seni hep seviyor. 

İnsanlardan daha iyiler, hal böyle olunca duygusal bağ fena oluyor, çok üzüldüm.

Yavrusu falan var mıydı, gerçi yaşına da girmemiş sanırım :(

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 6333 Toplam Mesaj: 61
duman