folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kürdistan Formaları Satışta

Kürdistan Formaları Satışta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    cracker bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Irakda kurulu olan bir futbol takımının forması icin cinnet geçirmek güzel bir duygu.

Ulan sorarım Hepimiz türk ve osmanlı torunu olarak övünüyoruz.

Ulan ipneler ingiliz takımı forması satılır giyersiniz

sokaklarda yürürsünüz. nerede kaldı lan türklüğümüz?

Osmanlı Torunlugumuz?

Hocam benimkide böyle bir duygu işte. Gördüm mü cinleniyorum. Ayrıca o formanın diyarbakıra ıraklı futbol takımını desteklemek için asılmadığı ortada.

Ayrıca ingiliz forması vs giymem. 

Formasını giymezsen, ingiliz forması satan yüzlerce yer var istanbulda ve birçok şehirde. onlarada bu açtığın konu gibi aynısını yapsana..

Vatan millet sakarya ha, Ardınada bi Cumhuriyet patlat kardeş.  zaten ne geliyosa başımıza bu tarz naraları atanlardan geliyor. Yıllardır birlikte yaşadığın, birlikte savaştığın,birlikte çorba içtiğin  Kürdün formasını satanlara  laf atiyorsun. İngiliz forma satanlara ise bişey diyemiyosun.. Bumudur yani olay..  Yanlış anlamada senin milleyetçiliğine sıçam ben. :)

Edit:Neyse... Ülkenin içinde bulunduğu durumu göz önüne bulundur. İngilizler biz özerk ingiliz bölgesi istiyorum deyip benim akrabamı komşumu gencecik çocukları vursa ekmek yediği kaba sıçsa (şu anda) ingilere forması satılmasınada bu tepkiyi veririm. Ha geçmişte olanlardan dolayı ingiltere fransa vs hepsının formasının bayrağının satılmasına karşıyım. Ama bu olayla onların arasında dağlar kadar fark var sen bunu idrak edemiyorsan ben senin beynine sıçayım

Easx tarafından 28/May/13 06:46 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı
    Maresca bunu yazdı

İNKÎLAP KİTABEVİ'nde de kürtçe sözlük ve kürtçe el kitabı satılıyor. Amk ne zaman gitsem en az 5 tanesini yırtıyorum atıyorum rafın altına.

mal mısın?

hakaret etme hocam mallara. bu arkadas mal degil fasist.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Bordo klavyeli beyaz Türkler iş başında yine. Baksan, çoğu bu topraklara yeni göçmüş, bedavadan yurt edinmiş, kimi sabataycı kimi slav kırması.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek
    SpoofU bunu yazdı
    Bordo klavyeli beyaz Türkler iş başında yine. Baksan, çoğu bu topraklara yeni göçmüş, bedavadan yurt edinmiş, kimi sabataycı kimi slav kırması.

magarandan ne zaman cıktın hitler 50 sene önce öldü:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Devlet anamizi duzuyor, hala forma yuzunden birbirini yiyenler var amk.

5 Razones

-Educación

-Justicia

-Salud

-Igualdad

-Trabajo

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    SysTeMeRRoR bunu yazdı
    Triumph bunu yazdı
    Maresca bunu yazdı

İNKÎLAP KİTABEVİ'nde de kürtçe sözlük ve kürtçe el kitabı satılıyor. Amk ne zaman gitsem en az 5 tanesini yırtıyorum atıyorum rafın altına.

mal mısın?

hakaret etme hocam mallara. bu arkadas mal degil fasist.

harbi amk. bir insan en fazla bu kadar alçalabilir heralde.  ne çekememezlik varmış arkadaş. insanlıktan çıkmışsınız lan hiç mi empati yapamıyorsunuz amk..

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    cracker bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Irakda kurulu olan bir futbol takımının forması icin cinnet geçirmek güzel bir duygu.

Osmanlı Torunlugumuz?

Hocam benimkide böyle bir duygu işte. Gördüm mü cinleniyorum. Ayrıca o formanın diyarbakıra ıraklı futbol takımını desteklemek için asılmadığı ortada.

Formasını giymezsen, ingiliz forması satan yüzlerce yer var istanbulda ve birçok şehirde. onlarada bu açtığın konu gibi aynısını yapsana..

Vatan millet sakarya ha, Ardınada bi Cumhuriyet patlat kardeş.  zaten ne geliyosa başımıza bu tarz naraları atanlardan geliyor. Yıllardır birlikte yaşadığın, birlikte savaştığın,birlikte çorba içtiğin  Kürdün formasını satanlara  laf atiyorsun. İngiliz forma satanlara ise bişey diyemiyosun.. Bumudur yani olay..  Yanlış anlamada senin milleyetçiliğine sıçam ben. :)

Edit:Neyse... Ülkenin içinde bulunduğu durumu göz önüne bulundur. İngilizler biz özerk ingiliz bölgesi istiyorum deyip benim akrabamı komşumu gencecik çocukları vursa ekmek yediği kaba sıçsa (şu anda) ingilere forması satılmasınada bu tepkiyi veririm. Ha geçmişte olanlardan dolayı ingiltere fransa vs hepsının formasının bayrağının satılmasına karşıyım. Ama bu olayla onların arasında dağlar kadar fark var sen bunu idrak edemiyorsan ben senin beynine sıçayım

hocam dağda ölenlerin çoğu senin komşun,akraban değil, iki tarafta da çoğunluk kürtlerden oluşuyor ve ölenler yine kürt. 

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    cracker bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Osmanlı Torunlugumuz?

Dagdaki itlere destek çıkanlar kimler ?

ingilizler almanlar amerikalılar vs vs . ( nekadar savaş okadar silah )  degilmi?

Bu ulkelerin PKK dan farkı nedir peki ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    cracker bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Osmanlı Torunlugumuz?

hocam dağda ölenlerin çoğu senin komşun,akraban değil, iki tarafta da çoğunluk kürtlerden oluşuyor ve ölenler yine kürt. 

Hocam şehit olan 3 tane akrabam var. 1 tanesi 1. derece akrabam. Bilip bilmeden atıp tutma komşumda olsa başka şehirden yada ülkeden adamlarda olsa bu vatan için savaşıpta ölen insanlar. Verdiğimiz şehitlerin çoğunluğunuda kürtlerin filan oluşturduğu yok saçmalama. Görende kendileri yarattığı sorunlarla yine kendi içlerinden intikam timi kürtler savaşıyor zannedecek. Zaten kürtlerle ilgili öyle pek ahım şahımda yorum yapmadım konu içerisinde konuyu niye kürtlere dine bağladılar onuda anlamadım konunun başından beri. 

HolyCat : Ayrım yapmadığımı nerden çıkardın hocam lafı götünüzden anlamayın istediğiniz yere çekmeyin. Bir otur mantıklı düşün. Müslüman mahallesinde salyangoz satmakla salyangoz ihracatçısı olmak arasında fark var. İkiside aynı hesaba geliyor sanki ingilteredeki takımların formalarıyla o forma aynı hesaba gelmiyor. O formanın oraya ıraktaki takımı desteklemek için koyulduğuna inanıyorsan zaten git beynini aldır fazlalık yapmasın. 

Muhalefet olmak için boş boş konuşuyorsunuz.

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    burada kürt milliyetciligi yapan arkadaş türk milleti size ne yaptı allah askina bu kadar türklere karşı kin dokusunuz elinize silah alıp dağa çıkacak kadar size ne baskı yapıldı ne türlü bir eşitsizlik var size karşı 30 yaşındayım 13 yıldır sağda solda çalışıyorum ekiplerimiz içinde kürt vatandaşda vardı lazda çerkezde adam gibi yaşamak istedinizde biri size yokmu dedi nedir bu kurdistan sevdası ne farkınız olacak ayrı bir devlet kurunca yattığınız yerden devlet size bakacakmı elinize silahalıp askere kurşun sıktıracak sorun ne biri bana açıklasın

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
Toplam Hit: 20803 Toplam Mesaj: 152