folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kürdistan Formaları Satışta

Kürdistan Formaları Satışta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    Maresca bunu yazdı

İNKÎLAP KİTABEVİ'nde de kürtçe sözlük ve kürtçe el kitabı satılıyor. Amk ne zaman gitsem en az 5 tanesini yırtıyorum atıyorum rafın altına.

:D efsane.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

geçen polislere kanı bozuk şerefsiz demenin amacı ne? polis orada ne yapabilir? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

geçen polislere kanı bozuk şerefsiz demenin amacı ne? polis orada ne yapabilir? 

Hocam az önce bir facebook sayfasına yorum atmıştım tekrar yazmayım bir sn.

Buyur. Ha bu benim görüşümdür. Sen belki benden farklı şeyler görmüşsündür. Ama ben gbt sırasında polisle taşşak geçip biji vala vala kurdistane memur abeeeeeey diyen adam gördüm. Ama harbi delikanlı abim gibi sevdiğim 3 tane polis gördüm bugüne kadar ki günde yaklaşık 10 tane farklı polisle muhattap oluyorum. Son iki aydır olmasamda. Ailemdede yaklaşık 5 tane polis var 1. derece akrabalardan 4ünün ta amına koyım. Bayramda bile gitmem.Adamım diye geçiniyorlar. 

Biride çıkmış demişki polisler ne yapsın. Ne demek ne yapsın kardeşim bu adamlar ne için polis oluyor önce bunu bir düşünün. Vatanı ve vatandaşını, vatan birliğini beraberliğini geleceğini korumak için mi, yoksa kıyak maaş erken emeklilik devlete sırtını dayamak içinmi. 1. için ise görevini yerine getirecek o formaların bulunduğu dükkan sahibinide içeri alıcak yasa izin vermezse gerekirse yakıcak orayı ve paşa gibi yargılanıcak(vatan içinse bunu göze alıcak) ha ikinci içinse görüyoruz zaten birçoğunu sokaklarda. Madem o formanın yanından hiç birşey yapmadan geçebiliyor polis olmayacak. Gidicek ameliyat olucak mahkemeye başvurucak hem erkekliğini hemde vatanını değiştiricek. Vatan millet sakarya diyen 2 tane polis çıksın ağzını açabilsin şu eylemlerde riski göze alsın bir iki sert hareket yapsın bak bakayım o kadar kolay kafalarına taş yiyorlar mı. Devletin sırtından geçinen asalaklarla vatansever polisleri memurları doktorları bir tutmayın. Azıcık ince düşünün.

Easx tarafından 27/May/13 13:58 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

valla biz dostu özledik.

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

arkadaşlar diyarbakır'a gelin ben size o forma satılan her yeri gösteriyim eğer siz kaldırıpda bir hareket yapabilirseniz sizi takdir edicem , diyarbakırda öyle kimse bir hareket yapamaz diyarbakıra geleli 5-6 ay oldu bunu açık ve net şekilde görüyorum lütfen klavye başında asıp kesmeyin adamdan kan alırlar burada

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek
    Maresca bunu yazdı

İNKÎLAP KİTABEVİ'nde de kürtçe sözlük ve kürtçe el kitabı satılıyor. Amk ne zaman gitsem en az 5 tanesini yırtıyorum atıyorum rafın altına.

Onu yırtma kardeş, rulo yap lazım olur sana anladın dimi.!

beni bu derece terbiyesizleştiren. senin eksik beynindir.

Savunmuyor benimsemiyor desteklemiyor sevmiyorum. ama  faşistliğede tahmmul edemiyorum.

COURAGE_x tarafından 27/May/13 14:01 tarihinde düzenlenmiştir

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı

arkadaşlar diyarbakır'a gelin ben size o forma satılan her yeri gösteriyim eğer siz kaldırıpda bir hareket yapabilirseniz sizi takdir edicem , diyarbakırda öyle kimse bir hareket yapamaz diyarbakıra geleli 5-6 ay oldu bunu açık ve net şekilde görüyorum lütfen klavye başında asıp kesmeyin adamdan kan alırlar burada

Peki bunların orda bu kadar örgütlenmesinin sebebi kim? Daha önce bunlar bu kadar örgütlenmeden sesini çıkarmayan vatandaşlar değil mi?

Easx tarafından 27/May/13 14:01 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı

valla biz dostu özledik.

back ta toru

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    ibrahimeren bunu yazdı

Peki bunların orda bu kadar örgütlenmesinin sebebi kim? Daha önce bunlar bu kadar örgütlenmeden sesini çıkarmayan vatandaşlar değil mi?

O konu çok derin bir mevzu , burada halkın tepkisini ne polis çekmek ister ne de cesaret edebilir oturduğum mahallede arada olay olur polis akrepden aşşağı inemez , diyarbakır bambaşka bir memleket burada insanların kendi kuralları var batıdaki gibi polis atar gider yapamaz çeker vururlar orada geçen polis laf diyemez suç onun değil orada sen polis olsan sende birşey diyemezsin eğer bir gün yolun diyarbakıra düşerse misafirim ol gezdiriyim seni bi ne demen istediğimi açıkca anlarsın o yüzden fazla takılmamak lazım.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

formayı siktir et adamlar Türkiyeyi 3-1 yenmişler haberiniz yok, amına koyayım...

Toplam Hit: 20800 Toplam Mesaj: 152