folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kürtlere Yapılan Yersiz Baskı - Haksızlık

Kürtlere Yapılan Yersiz Baskı - Haksızlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

sanki bu yazıyı hikaye gibi bi yerde okumuş veyahut duymuşlugum var kulagıma yabancı gelmedi

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek

hocam bahsini ettiğin olay yaklaşık 1,5-2 yıl önce mi gerçekleşti? hiç Kızıltepe Dolmuşlarıyla Mardin'e gittin mi? çok iyi hatırlıyorum 1,5-2 yıl önce Kızıltepe'den Mardin'e giden dolmuşlarda  2 genç vardı yanımda oturuyorlar Mardin'de ufak 3 yıldızlı bi otel adresi sordular bende halamın oğlunun bi evi olduğunu söyledim bekar dedim istersen gelin sizi oraya bırakayım boşuna para vermeyeyim dedim arkadaşlar ise şaşkın bi şekilde dedi ki "zaten bizi biri davet etti Allah razı olsun bizde kıramadık önümüzdeki ay kız arkadaşlarımızla beraber geleceğiz şimdiden otelde yer ayırtalım diyoruz" dediler.. bu tarz bi konuşma geçmişti hatırladığım kadarıyla siz misiniz hacı onlar :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

Ne degişti seni bi kere evlerine davet ettiler diye ? bi kere yemek verdiler diye ne degişti senı 1 kere yatırdılar dıye? Sana neden soruyormuş yemın töreni ne zaman diye ? nerde kaldıgınızı napıcakmiş ? Bu kadarmı kolay kandırmak sızı yaa yapmayın Allah askına. Kürtlerin tek amacı bız bölekkkkkkğğ bizzz özerrğğğ olak a.q kimse demıyorki bızım hastanemız yok bızım fabrikamiz yok bizim saglık ocagımız yok .. bi kere başındakilerde sıkıntı baslıyor .. ülkeyi bölmek nedir lan laa? 

medeniyet, örf, adet, gelenek bilmeyen denyo!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek

Kürtlük Türklük Irki herhangibirşey yok ortada Kürtleri Problem gibi görüp Kürt Açılımı Yapan Hükümettir Ben Hiçbir zaman problem olarak görmedim Ayırmadım. Ticaretimide yaptım dostlugumuda evimde misafirde ettim Ben Azerbaycan kökenli biri olarak Evimizi Kürt Kökenli Komşumuza kiraya verdik. Ben kendimden ayırmıyorum kimseyi. Ancak ülkemizin kabullenmesi gereken Terör sorunu vardır. Bununda çözümü müzakere değil mücadeledir. Askeri Yapımızın güçlenmesi gerekir. askere giden daha ii bilir askeri sistem yetersiz...

Senin Yadınla Ya Rabbim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

Hep söyledim bu konular açıldığında yine söyleyeyim kürt diye birşeyin varlığını kabul etmek bölünme çabasının ilk basamağıdır.. 

Kürt diye birşey yoktur götten uydurma bir sıfattır.

Bu posta emkirecek kendini kürt diye lanse etmiş müridlere istinaden not : Boşuna çemkirme kendine kürt diyorsan kürt denilen şey götten uydurma olduğu için ve bu götten uydurulma sıfata inanarak kendine kürt dediğin için seni kaale bile almayacağım ve bu yüzden senin postunu senin götten uydurulma ırkını görmediğim gibi onuda görmeyeceğim. Zaten ilk basamaktan ülkeyi bölme moduna girmişsin sana denilecek bişi yok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Kürtlere yapılan haksızlık , ermenilere yapılan haksızlık .  Onu bunu geçinde bu Türk milletine yapılan haksızlıklar ne olucak amk onu söyleyin. 

karabuyucu tarafından 14/Oca/13 20:02 tarihinde düzenlenmiştir

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    roccocan
    roccocan's avatar
    Erkek

Türk millliyetçiliği yapan ve kürtleri sevmediğini söyleyen arkadaşlar, bu Ülke sedece sizinmi sanıyosun da o kürtler için olur olmadık laflar söylüyosun onların üllkeyi bölmeye çalıştığını anlatmaya çalışıyosun. peki sen bunları yazarken bölücülük yapmış olmuyomusun... sen ayrımcılık yapmış olmuyomusun... senin bu milliyetçi veya vatanı sevme içgüdüsüyle yazdığın şeylerden sonra bende derim ki TÜRKLER BU ÜLKEYİ BÖLMEYE ÇALIŞAN VATAN HAYİNLERİDİR...

ben de kürt değilim

ama biraz dikkat et, zaten sen de o kürt halkının hepsini  dışlayarak bölücülük yapmış oluyosun...

pkk NEDEN BİZİM ASKERİMİZİ vurur neden bizim ülkemizde bom ba patlatır ama cı budur kendisini  ve kürt halkını kötü göstermek bunu yapıp ülkeyi kutuplaştırmaya çalışmaktır amacı. bu kutuplaşma oyunu na gelen sen ben türk kürt gibi ifadeler kullanıp biribirimizi kötülemeye çalışmaya başlamışsak çok sağlam ayrılıkçı fanatiği olmuşuz demektir. ister türk ister kürt ol sen tüm bir halka kötü deyip onu kendinden ayırmaya çalışıyosan sen de PKK gibi bu ülkeye zarar veriyorsun demektir. o yüzden sen, TURKÜM diyen arkadaş, kürtler kötüdür dedikçe kutuplaşma oluşturursun ve bu da senin bu ülkeye zarar vermen anlamına gelir...

kürtler kötüdür diyen dostlar, dünya sadece sizin yaşadığınız yerden ibaret değil. bu ülkenin doğu yakasın da da insanlar var dünyayı TV de seyredildiği kadar bilmeyin  oralara gidip o insanlarla tanışın ve şaşırın... insan bir değerdir insanı sadece insan olduğu için sevin... 

milliyetçiliği klavyenin başında yapmayın ev de okulda fazladan yanan bir lambayı kapatıyomusn dostum, fazla açık olan bir muslu kısıyormusun dostum, Ellerini kaldırıp bu ülke için dua ediymusun dostum... yapmıyosan bir halka küfür ederek hakaret ederek ben bu ülkeyi seviyorum o yuzden o insanlar kötü diyerek bu ülkeye bu bayrağı sahiplenme...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=9fdMS0toO8M

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Yani anlamıyorum arkadaş biri bana cevap versin kürtleri sevmek zorundamıyız   sürekli karşımıza nize düşmanmısınız düşmanmısınız derseniz  ne cevabı alacaksınız sevmeyen sevmez bunu abartmaya uzatmaya gerek yok sizde sevmeyeni sevmeyin

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı

Yani anlamıyorum arkadaş biri bana cevap versin kürtleri sevmek zorundamıyız   sürekli karşımıza nize düşmanmısınız düşmanmısınız derseniz  ne cevabı alacaksınız sevmeyen sevmez bunu abartmaya uzatmaya gerek yok sizde sevmeyeni sevmeyin

Değisin kardeşim sevmek zorunda değilsin.Sevmiyosun diyede bi ALLAH ın kulu sana hesap soramaz kürtlere yapılan baskı yapılan haksızlık bunları diyenlerin ırkından haberleri yok çinde diri diri yakılan öldürülen ırkdaşlarımız ermenilerin rusların katlettiği ırkdaşlarımız bunlardan herkes bi haber son  zamanlarda kürt sempatiliği moda.Hep bi kazanma havasındayız aman bişey olmasın aman yanlıs anlamasınlar ALLAH sonumuzuharı etsin.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 13585 Toplam Mesaj: 125