folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kürtlere Yapılan Yersiz Baskı - Haksızlık

Kürtlere Yapılan Yersiz Baskı - Haksızlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Beyler! Dünya üzerindeki en tehlikeli akımlardan birisi ırkçılıktır. İnsanları türk diye kürt diye bölmeyin. 

İnsana sadece insan olduğu için değer verin.

Kürtlerde insandır, Türklerde insandır. Kimsenin kimseye üstünlüğü yoktur.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

"Kürtleri sevmek zorunda mıyım?" diye soranlara..

Yaradılanı severim, yaratandan ötürü..

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek

Mardin çok sayıda etnik yapısı bünyesinde barındıran nadir şehirlerdendir. Türkler, Araplar, Kürtler, Süryaniler ve Ermeniler gibi etnik gruplar vardır. Senin tek bir olayla tüm kürtleri temize çıkartan genellende, Doğuyu sadece kürtlere mâl etmen de cahilce. Genellemelere dayanılarak her milleti dünyanın en iğrenç güruhu olarak insanların önüne sunabilirsin. Örneğin Bursa'da Edirne'de veya Ankara'da yaşanan tek tük iğrenç haberler için Türk milletini karalayamazsın. Bu sadece çamur atmak olur. Ama genellemelere bakmayıp araştırmalara göre bir şeyler söylemeye kalkarsak Doğu ve Güneydoğu Anadolu için durum gerçekten çok vahim. Örneğin Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da her dört evden birinde ensest ilişki yaşanıyor. Ayrıca bu oranı sadece KAMER'e başvuranlar ortaya çıkarttı. KAMER'e başvurmayan veya başvuramayanları da hesaba katarsak olayın geldiği noktayı düşünmeni istiyorum. Seni iyi karşılayan insanlar bir yana diğerleri birinci dereceden yakınlarına iğrenç bir şekilde yaklaşıyorlar. Bu sadece Doğu'daki en yaygın sorunlardan biri olan istismar sorunundan bir örnekti. Genelleme yaparsak kürtlere yapılan baskı yersiz ama gerçek verilere bakarsak baskıdan da ötesini hakeden büyük bir güruh var.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu'daki aygın ensest ile ilgili bağlantı: http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1146301

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    UmutxTR bunu yazdı

"Kürtleri sevmek zorunda mıyım?" diye soranlara..

Yaradılanı severim, yaratandan ötürü..

Hayatında hiç sevmediğin insan yokmu senin ayrıca  ben günahını  göze aldım bana kürt kimliğiyle gelen kişileri sevmiyorum kürt olsun müslüman kimliğiyle gelsin sorun yok arap kimliğiyle gelsin sorun yok ruma ermeniye bile razıyım ama kürtüm diyenleri sevmiyorum medeni olan şey   kürt milliyetçisi olan kişilerinde beni ve benim gibileri sevmemesidir

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

nevyorkta beş minareden kapma bir yazı gibi geldi bana.

neyse mardinli çok kral arkadaşlarım vardır benimde allahına kadar milliyetçidir pkk sempatizanlarından nefret eder her zaman türküm der kürt kökenliyim der vesselam kral adamdır ...............................

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

kürt milleyetcilerinden nefret ediyorum oldu mu bögürünü aca aca aga biz kürtdüz diyenlere gıcıgım oldu mu..

bize laf edenlerın ne bok oldugu ortada gidin görün abd talibana nasil bakıyorlar yada el kaideye adam bas bas arapların hepsi teröristtir diyor ama biz diyince ırkcı bölücü sanki bu devlete onlar degilde biz kurşun sıktık anlamıyorum bunu .. en sonunda bende gidicem diyarbakırda bomba patladıcam görücekler ondan sonra

not : ben bunların ne bok oldugun biliyorum birisi okul tuvaletine TC NİN TEK TRAFİK IŞIKLARINI SEVİYORUM yazmış 

UzatmaNaciye tarafından 14/Oca/13 22:19 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Sizin yaşlarda arkadaşlar için türk, kürt, laz, çerkez, japon arap farketmemesi lazım, insanları kucaklayın veriyorsa affetmeyin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    UmutxTR bunu yazdı

Beyler! Dünya üzerindeki en tehlikeli akımlardan birisi ırkçılıktır. İnsanları türk diye kürt diye bölmeyin. 

İnsana sadece insan olduğu için değer verin.

Kürtlerde insandır, Türklerde insandır. Kimsenin kimseye üstünlüğü yoktur.

pitbull da köpektir, golden da köpektir, kangalda köpektir.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    Nobel bunu yazdı

Hala mı Türk Kürt :D. Yahu Türklük kavramının ırkla alakalı olmadığını bir anlayamadınız. Hangimiz ırk olarak Türk acaba? Benim baba tarafım rusyadan göçmüş anne tarafım yunanistandan ama Türkiyede doğduk bu vatanın ekmeğini yedik Atatürk sevgisiyle büyüdük Türküm diyorum ırkımdan kökenimden değil bu ülkeye ait olduğum için olayı ırk ayrımına getirdiler sizde yangına körükle gidiyorsunuz böyle. Irkı kürt laz çerkez ne olursa olsun bu ülkedeysek bu ülkeyi vatanımız olarak görüyorsak Türküz arkadaş bu kadar basit. İngilterede yaşayan zenci insanlar ben afrikalıyım mı diyor, ingilizim diyor. Geçin bunları

Ya eğer inançlıysan Allah senden razı olsun,değilsen bilim razı olsun artık herneyse. Yemin ediyorum bir tek mantıklı laf söyleyen insan sensin bu ve benzeri konulara yapılan yorumlar içinde helal olsun hocam. ''Türkiye'nin'' bölünme problemine ''çözüm burda'' diyenlerin sözlerine Türk-Kürt diye başlaması kadar absürt birşey dünya üzerinde yoktur heralde. Türkiyeliyim diyemedikten sonra hiçbiriniz çözümün parçası olamayacaksınız.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Ulan biz türkler ne şerefsiz ne faşist ne adi insanlarmışız, utandım valla kendimden.

Milliyetçi - Muhafakazar sanatçı uğur ışılak ( gerekirse bdp'nin kongresinde konser veririm diyen ) bölücü, faşist,

Bdp kongresi dışında konser vermem diyen alevi - kürt ferhat tunç barış yanlısı, vatanperver,

Şarkılarının hepsinde kardeşlikten yana mesaj veren ülkücü sanatçılar faşist

Şarkıların hepsinde dağdaki piçlere destek veren pkk yanlısı sözde sanatçılar insan,

Örnekler çoğaltılır ama, beynim günlük 15 saat mesaiden kazan gibi ama,

Adam bi siktir git derler be siktir git...

YaSevYaTerkEt tarafından 15/Oca/13 01:13 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 13633 Toplam Mesaj: 125