Maruzatım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Az sonra yazacagım yazı bol sevgi içerir, ilgi alanıza girmiyosa bannera bir kere tıklayıverin.

Not: Mod/admin beni pek sevmediğinizi biliyorum ama canım çok sıkkın bu gecelik es geçseniz sevinirim.

Şubat ayında arkadaş ortamında tanıştım onunla, görüşme teklifimi geçiştirmişti, adabazar sik kadar yer
    karşılaştık tabi, neyse oturup kahve içtik bi yerde, tanıştığımız ilk gün etkilenmişti benden, baya baya
    güldürmüştüm onu ve arkadaşını o günde o şekilde oldu.

Daha sonra biz görüşmeye başladık benim o zaman 3.5 senelik bi ilişkim var ama onun haberi yok,
    Neyse bu yeni tanışılan hatunla daha sık görüşmeye başladık, o çıktıgı elemandan sıkıntılı bi şekilde ayrılmıştı ve bu tür ilişkilere uzaktı, ben onun yanında çok eğleniyordum bütün sıkıntılarımı unutturuyordu bana..

Sonra bu kız yurttan eve taşındı, taşındığı ilk akşamı kutlama yapıcaz başbaşa aldık bi şişe votka oturduk başına ben ona bakıp bakıp içiyorum, derken bi yetmişliği devirdik biz, kafalar taşak gibi tabi o gece cinsel manada bişeyler yaşandı, sabah oldu uyandık kahvaltı filan ben eve gidiyorum dediğimde bana gitme dedi, yok gideyim filan dediğimde ya lütfen bi gece daha kal dedi, gideni siksinler diyip gitmedim, ondan sonraki gecelerde aynı şekilde oldu 5. günün akşamı babam '2 oğlum evine dön '' diye sms attı naptıgımızı farkedip eve döndüm.

Günler aylar bu şekilde devam ederken ben hep baskı yaptım, bak bi sürü şey yaşanıyo aramızda,seni seviyorum gel bunun adını koyalım dedim o dinlemedi beni, yok ben hazır değilim ilişkiye biz arkadaşız falan fistan, bende dedim o zaman hangi arkadaşınla her gece beraber uyuyosun diye de cevap yok tabi..

Huzursuzluklar başladı daha az görüşmeye başladık,kafa olarakta sorunlu bi tip, ama inanılmaz mutluyum yanında görmüyorum hiçbişeyi, bigün mesaj attı gel diye gittim eşyaları hazırlamış benim diş fırçam, pijamalarım herşeyim poşette, git dedi böyle daha iyi olcak dedi , banada böyle denince bişey diyemiyorum tabi gitmesem olmazmı la dedim garip bi şekilde olmaz git dedi iyi dedim aldım çuvalı çıktım.

Sonra alkole verdim kendimi başta bahsettiğim 3.5 senelik hatunla devam tabi ona yüklendim biraz filan 1-2 ay içip içip bocalıyıp unuttum bu hatunu, derken 3 temmuz gecesi saat 00:42 de bi sms geldi
    '' Smirnoff nasılsın '' yazmış bu siktiri çeken hatun, iyi dedim akşam işim yok benim dedim görüşelim dedi görüştük filan, sordum neden gittiğini herşey iyiliğin içindi dedi, sorgulamadım çünkü o gelmişti,
    derken bi karar aldım kendi kendime dedimki bu hatun seni mutlu ediyo hangi sıfatla oldugunun bi önemi yok sorgulama sadece, böyle devam ederken bayramın 2. günü sapancaya içmeye gittik bu be ve bi arkadaşı, neyse içtik burda alkolün etkisiyle ben ilanı aşk ettim yine arkadaşı kalktı gitti arka maslardan birine..

Anlattım derdimi unutamadıgımı cok sevdigimi filan, bu bisey demedi geri döndük arkadasını eve bıraktık biz konusmak icin sessiz sakin bi tepeye gittik kafalar kıyak ordada bişeyler yaşandı arabada,
    eve bıraktım, bi sonraki akşam yine alkol alıp bişeyler yaşadık..

Sonra alkol almıyoruz artık dedik, böyle takılırken hatun birden çok ilgili davranmaya başladı, mesaj üstüne mesajlar, kıskanmalar sarılıp öpmeler filan, ben anladım bişeyler oldugunu, oturduk kahve içerken hadi bira atalım dedi, bi pub'a gittik oturduk içtik eğlendik, tekrar kahveye gittik kahveyi devirdik eve bırakıcam tam, sapancaya gidelim dedi bastık gittik,ordada alkol aldık, sonra arabada bişeyler yaşandı ama bu sefer biraz farklıydı biraz ileri gitmiştik..

günlerimiz bu şekilde devam ediyordu, ben hatun geri döndüğünde intikam alacaktım sözde ama yine aşık olmuştum, bi akşam yine kafalarımız güzel arabayı yolun ortasında durdurup neyi bekliyosun söylemek için yeter artık amk dedim, seni seviyorum ama korkularım var dedi neyse götüm başım tutuştu benim tabi istediğim olmuştu oh amk dedim keyifler yerinde falan, bugün yanılmıyorsam 5-6. günüydü yine ayrıldık sebep o kadar saçma ki buraya yazıp milletin götüyle gülmesini istemiyorum.

Bitti ama ben onun için başta bahsettiğim evlilik hayali kurdugum hatundan ayrıldım 5 gün önce, onu aldatmak istemedim, sevmiştim çünkü, o yine siktir olup gitti, Kafayı çekecektim sonra baktım hep aynı şeyleri yapıyorum bu akşam içmiycem dedim..

Asosyal biri değilim ama inanın şuan bunları anlatabilcek kimsem yok, kız o kadar güzel o kadar bi dalgası olan bi kız değil, sanırım aynı evde karı-koca hayatı yaşamak beni ona bağladı, içmedim bu akşam yarın o parayla anneme çiçek göndericem.

Canım sıkkın baya anlatayım dedim üşenmedim oturdum yazdım, şu an hayatımda kimse yok, artık bu işleride bırakıp tamamen işe yöneliyim diyorum, spora başlıyım diyorum vakit doldurayım diyorum,eskiden paramın ve vaktimin çoğunluğu ona gidiyordu bişeylerle uğraşıyım kafam dağılsın istiyorum,..

okudugunuz için teşekkür ederim, her tür yoruma açığım

iyi geceler,

Smirnoff.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı

.

.

...
    okudugunuz için teşekkür ederim, her tür yoruma açığım

iyi geceler,

Smirnoff.

okumadım ama.bileğine sağlık üşenmeden yazmışsın helal olsun

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Ne geliyosa bu içkiden geliyo..

Evlilik dışı ilişkide psikolojiyi ciddi manada bozuyor,ki bunu farketmişsindir.

Galiba bu karı koca gibi hayattan diyerek kendinde ifade etmişsin zaten.

Olan olmuş,şuan yapacak birşey yok zamana bırakacaksın bakalım ne olacak.

Dj_alper'ede sorabilirsin müneccim gibi adam ne olacağını söylüyor direk.

Benim elimden gelecek tek şey şu şarkıyı yollamak olur.

http://www.youtube.com/watch?v=xh-M-XapZM8&feature=related

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

evvela ciddiyetinizi sevginizi felan bilmiyorum ama 3.5 yıllık sevigline üzüldüm ilk olarak. laf felan sokmuyorum yanlış anlamada,  zaten başkasına aşık olabiliyosan o kızı çokta sevmiyomuşsun demekki o sırada. durum böyleykende dahada ilerlemeden ilişkiniz (nişan-düğün) bitmesi iyi olmuş.. 

diğer kıza gelince belli ki hafif değişik biri..(kötü manada demiyorum)
    2 seçeneğin var, ya snde siktr edicen ya da böle filmvari bi sahneyle karşısına çıkıp korkun neyse yüzleşelim ayağına ağır romantiğe bağlıcan ki korkusu herneyse onu senle aşmaya ilkna olucak. tabi bunnar cidden kafasıdna bi düşünce bi korku varsa geçerli.. yok eğer "kafamda korkular var" "çok zor bi ilişkiden çıktım" "eksiden sevdiğim öldü" vs yalan ergen triplerinden biriyse zaten çekeceğin var :D

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

@doktor rap sevmiyorum ama dinledim biraz tşk ederim.

@mavidev

Hocam diğer hatunla evlilik filan diyodukta 3.5 sene olunca sıkılmıştım ben bahane oldu ayrıldım, yazık oldu tabi.

Valla artık ekşın istemiyorum filmvari sahne filan bu gece de içmedim iyi gidiyorum şuan ilk saatler ama yarın ne yapacağımı bende bilmiyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı

@mavidev

Hocam diğer hatunla evlilik filan diyodukta 3.5 sene olunca sıkılmıştım ben bahane oldu ayrıldım, yazık oldu tabi.

Valla artık ekşın istemiyorum filmvari sahne filan bu gece de içmedim iyi gidiyorum şuan ilk saatler ama yarın ne yapacağımı bende bilmiyorum.

Şarkıyı öylesine koydum,o an dinliyordum.

Konuyla ilgili alpere danış,cidden müneccim gibi adam bu konularda başka yorumlarına bak,1-2 ay sonra dediği çıkmıştır hep.

Şuan için beklemekten başka yapılacak birşey yok,o yüzden rahat ol.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı

@mavidev

ekşın olsund iye değil zaten kızı isteyip istememene göre değişir bu durum. illa istiyosan bişey yapman lazım zaten de yok ben unutayım gitsin diyosan böyle oturcan işte :) içinde bi b.k olmuyo unutmaya faydası felan zaten hiç olmuyo sadece karaciğerine yazık :d

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Smirnoff bunu yazdı

@mavidev

ekşın olsund iye değil zaten kızı isteyip istememene göre değişir bu durum. illa istiyosan bişey yapman lazım zaten de yok ben unutayım gitsin diyosan böyle oturcan işte :) içinde bi b.k olmuyo unutmaya faydası felan zaten hiç olmuyo sadece karaciğerine yazık :d

Yoruldum artık be hacı, işten çık koşa koşa yanına git eve git mesajlaş skype'den konuş yat uyu 2-3 saat  sonrakalk  işe git, bazen yemek yemeyi unutuyordum düşünüyorum bi önceki gün öğle yemişim, sikeyim böyle hayatı, hem iş konusunda örnek aldıgım bi kaç insan az uyuyup çok çalışmamı tavsiye eder dururdu, ben az uyuyorumda çalışmıyorum, artık spora ve iş konusunda okul konsuunda somut adım atma vakti.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Smirnoff bunu yazdı

@mavidev

Yoruldum artık be hacı, işten çık koşa koşa yanına git eve git mesajlaş skype'den konuş yat uyu 2-3 saat  sonrakalk  işe git, bazen yemek yemeyi unutuyordum düşünüyorum bi önceki gün öğle yemişim, sikeyim böyle hayatı, hem iş konusunda örnek aldıgım bi kaç insan az uyuyup çok çalışmamı tavsiye eder dururdu, ben az uyuyorumda çalışmıyorum, artık spora ve iş konusunda okul konsuunda somut adım atma vakti.

o zaman böyle bi karar aldıysan yardır yürü :) bak her işte bi hayır var demekki :D

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Smirnoff bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Smirnoff bunu yazdı

@mavidev

o zaman böyle bi karar aldıysan yardır yürü :) bak her işte bi hayır var demekki :D

Hayır mı bayırmı bilmiyorum müdür, o kadar çok vakit geçirdiğin biri hayatından biden çıkınca damdan düşmüş gibi oluyorsun, aynısı olacak yine, 21 yaşındayım ve bu sevmeli işleri beceremiyorum, benden bu kadar, şimdi daha çok para kazanmalıyım tek derdim bu olmalı.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı

...içmedim bu akşam yarın o parayla anneme çiçek göndericem....

Budur arkadaş :)

...said addicted.
Toplam Hit: 6577 Toplam Mesaj: 58