folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Memur Mesai Saatlerinde Her Namaza Gidebilir Mi?

Memur Mesai Saatlerinde Her Namaza Gidebilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

biri vergi demiş, biri hayatından çalınan süreden bahsetmiş.

biri 3 biri 5 vakit demiş namaz için vs vs vs

ne çok din alimi var amk.

o kadar çok özgürlüüüüüüüüüüüüüüüüüüüük diye bağırıyorsunuz, kişilerin dini inancınada saygı göstereceksiniz.

namaz niye bu kadar ters geliyor anlamıyorum ki.

iyi bende atim o zaman ortalığa bi laf kavga edin durun amk

- türkler islamiyeti niye gabul etti, gök tengriyi nerden biliyoğdular.

hadi bakalım hodri meydan :F

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7eVeNPouND
    7eVeNPouND's avatar
    Erkek

ulan konu nerden nerelere gelmiş.millet hazır bekliyo biri dinle ilgili konu açsada muhalefet olsak diye

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    Amd-x bunu yazdı

biri vergi demiş, biri hayatından çalınan süreden bahsetmiş.

biri 3 biri 5 vakit demiş namaz için vs vs vs

ne çok din alimi var amk.

o kadar çok özgürlüüüüüüüüüüüüüüüüüüüük diye bağırıyorsunuz, kişilerin dini inancınada saygı göstereceksiniz.

namaz niye bu kadar ters geliyor anlamıyorum ki.

iyi bende atim o zaman ortalığa bi laf kavga edin durun amk

- türkler islamiyeti niye gabul etti, gök tengriyi nerden biliyoğdular.

hadi bakalım hodri meydan :F

İbne arapların katliamlarıyla islama ggeçti diye biliyorum ben dayı türkleri

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

İşyeri izin veriyorsa burada diğer kişilerin hakkı ne olacak diye yırtınmamız oldukça saçmadır. 

Geciktirebilir sıkıntı yok. İşyerinde kılamıyorsa evinde kılar. 

Fakat ibadet özgürlüğü dersek o iş karışır biraz. Alevisi, cemevi. Hristiyanı kilise der. Apışıp kalınır ortada. 

İşyerine bırakalım biz bu işi, onlar karar versin.

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

maaşını ben veriyorsam o memur işini yapıcak o saate başlarım namazına.....

Katılıyorum +

Konu inanç özgürlüğüyse adam ben puta tapıyorum putum bana iş saatlerinde hergün 3 saat gezmemi emrediyor dese görürüm ben inanç özgürlüğü diye yırtınanları ;)

tamam senin namazına karışmayacaksak sende bu adamın özgürlüğüne karışmıyacan

ayrıca benim paramla çalışıyorsun dediğim memurlardan varsa bağcılarda çalışanlar al paranı diyecek delikanlılar gideceğim versin hakkımı sözümü onlar için geri alacağım istediği gibi gitsin namazına her vergi döneminde verecek ama paramı

@echoll sanki trilyonlar veriyon amk verdiğin vergileri toplayıp çıkarsan çalışan memura ya 50 krş ya da 1 lira düşüyordur. 

ben sana her ay yolluyum o parayı sus

Benim şirketimde herkes işini yapar orası adı üstünde iş yeri ibadet hane değil işini yapar gider evinde namazmı kılıyor topmu oynuyor amudamı kalkıyor kimseyi ilgilendirmez. memurda Devletin işyerinde çalışandır ve asli görevini yapmak zorundadır mesaisi biter gider namazmı kılar ne kılarsa kılar kimseyi baglamaz. Çağatay benim şirketimin senelik verdigi vergi miktarı 250 bin tl şirketin kurluş 4 ortak açılış sermayesi 1.500 milyon lira ben sana bir don parası vereyimde don al kendine tanımadan etmedende yorum yapma.

EcHoLL tarafından 12/Mar/14 14:56 tarihinde düzenlenmiştir

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

La oyumun yönünü değiştirmeyi düşünüyordum ama işte size kalsa namaz bile kıldırmazsınız onu anladım. Çalıyorlarmı inanmıyorum ama çalıyorsalarda umrumda değil. Biz ne çalanlar gördük, cem uzanlar, banka boşaltanlar neler neler. Yaşınız kaç sizin. Ülkenin geçmişini bilmiyorsunuz. En azından inancımızı rahat kılıyoruz. Size kalsa demek namaz bile kıldırmayacaksınız. %99 u müslüman olan bir ülkede 10 dk namazı çok gördünüz. Ulan sen kaç kuruşluk vergi verdin bu zamana kadar da bide konuşuyon. Parazit olmuş geçiniyorsunuz. 

Sizin kafa = https://www.youtube.com/watch?v=XGCoVogXnwc

edit: İstersen tirilyon ver devletin üzerinden kazanıyorsun devlete zaten o vergiyi vermek senin borcun. hepimiz ödüyoruz.

NuLL29 tarafından 12/Mar/14 14:55 tarihinde düzenlenmiştir

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caagroup
    caagroup's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

adam burda halk ekmek kabininde namaz kılıyor, ekmek alcam lan baktım vezne açık ama kimse yok. şöyle bir tur attım geri gelip baktım adam rükuya durmuş dedim noluyo amk..

alacağım ekmek belediyenin spesifik olarak ürettiği ekmeklerden, yoksa gider fırından da alırdım.

Ben bunu olumsuz karşılıyorum, daha arabistana dönmedik arkadaşlar.

satanislerin ayini olsa, şeytan efendimize hamd olsun vs vs gibisinden 2 dakika süren bir ayin olsa siz buna göz yumar mıydınız?

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Memur dediğin put gibi orada durup işini yapmak zorunda tuvalete de gidemez mesai saatleri içinde lan boşuna mı para alıyor, biziz onun patronu parasını bizden alıyor. Altına zıçsın istiyosa, kimsenin umrunda değil. Dimi len ateistler.

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı

Memur dediğin put gibi orada durup işini yapmak zorunda tuvalete de gidemez mesai saatleri içinde lan boşuna mı para alıyor, biziz onun patronu parasını bizden alıyor. Altına zıçsın istiyosa, kimsenin umrunda değil. Dimi len ateistler.

lan keşke namaza gitseler onuda yapmıyorlar ki

anca işten kaytaralım vatandaşın işini zorlaştıralım milletin ağız kokusunu çekmeyelim mesai bitsin eve gidelim diye saati gözlüyorlar

bilmiyor muyuz

git bi sgk ya memurun vatandaşa işi nasıl zorlaştırdığını gör

Toplam Hit: 14128 Toplam Mesaj: 147