folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Musket Vefat Etti

Musket Vefat Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

başımız sağolsun.

O da yok.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlpereN
    AlpereN's avatar
    Erkek

hepımızın bası saolsun topragı bol olsun arkadasımızın ....

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

off a.q.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    BuZuL, 7/22/2009 6:39:04 PM Tarihinde
    hacı valla bir yerde kalıyoruz tanıdık biri ama kim olduğunu bilmiyorum :) daha doğrusu hatırlamıyorum kim olduğunu herneyse ikimiz kalıyoruz 2 kişi daha var onlarıda hatırlamıyom :D uzun bir yere gittiğimizi hatırlıyorum sonra ben sabah kalkıyorum rüyada kalkıyorum tabi :D seni soruyom nereye gitti diye o gitti diyorlar vs. vs. işte ordan çıkardım yolculuk meselesini çinde niye gittin lan ne iş ha birde yolculuktan çok aşırı derecede memnun olduğunu söylemişlerdi buda rüyada tabi :)
     BuZuL, 7/22/2009 4:50:48 PM Tarihinde

olm rüyamda seni gördüm lan geçen :D yakında uzun yolculuklara çıkabilirsin söylemedi deme :)

vay bee musket bazı şeyleri yazmamıştım ama en azından artık gittiğin yerde huzurlu olduğuna eminim dstum nur içinde yat.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

off offfffff:|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hey gidi musket hey:|

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mekanı Cennet Olsun.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

berraa bunu yazdı:
    -----------------------------

kendisini tanımıyorum bi kaç yorumundan biliyorum sadece .. hiç kimse böyle bi ölümü hak etmez.. herkes  "o nasıl yapar "dediğine göre onu bu noktaya getiren şey ne merak ettim ..sebep her ne olduysa  altından kalkılamaz bir durum.. ölümü tanımadıgım halde çok etkiledi beni baya kötü oldum :((.. allah  rahmet eylesin ailesine yakınlarına  buradaki herkese sabır versin.. :((

-----------------------------

aynen

Musket

son mesajlarında, konularında birşeyde yazmamış.Bunalıyorum falan dye.Konuşanlar var mı sıkıntısı mı vardı ne var dı ? Son konuşanlara açıldı mı dertlerini anlattı mı ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

İrdelenecek bir durum yok; ne kadar acı olursa olsun insanların kendileri için aldıkları kararlara saygı duymak gerekir, neler yaşadığını bilemeyiz, hayat herkese farklı meyveler verir. Huzur içinde yatsın. Başınız sağolsun arkadaşlar, Allah anne babasına sabır versin. :(

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ALLAH RAHMET EYLESİN.Umarım cennete gidersin.s

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 95929 Toplam Mesaj: 479