folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Musket Vefat Etti

Musket Vefat Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

:|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

ALLAH RAHMET EYLESİN

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sscheme
    Sscheme's avatar
    Erkek

musket bunu yazdı:
    -----------------------------

Değersiz kimlik bilgilerime bakılacak olursa, 03/08/1989 doğumlu, Furkan Küçükoğlu adında bir bireyim.

Küçük yaşta babamı kaybetmemle başladı hayatım aslında. 2.5 yaşında zavallı bir çocuk...
    Büyürken hep bunu hissettim. Nedense 'Çalışmak, başarılı olmak' bu acıyı üstümden atar diye hayal ettim.
    Tahmin edebileceğiniz gibi atmadı.

HamdullahSuphi adında bir okulda başladığım İlkokul hayatım dereceyle girdiğim TED Ankara Koleji'nde devam etti. Taa ki ben ortasona gelene kadar. Sonra 'LGS' adı verilen şimdi bakınca anlamsız gelen sınava girinceye kadar.
    Orada yaptığım skorla, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi adı verilen, sözde 'En başarılı çocukların okuduğu yer'e girdim.
    Sonra ÖSS denen anlamsız başka bir sınava girdim, 0.214 puanla Hacettepe Elektronik ve Haberleşme Müh.'ü kaçırarak, ikinci ve son tercihime yerleştirildim. Çankaya Uni. Elektronik ve Haberleşme Müh. Burslu.

Bu anlamsız bilgiler bir yana, beni ben yapan hikayem çok farklı. 1992 yılında evimize ilk bilgisayar alındı. 10'lu yaşlarıma geldiğimde bilgisayar kullanabilir olmuştum. Zamanla büyüdüm. Ortaokul ve Lise yıllarında diğer çocuklar kadar 'Sosyal' olamadığımı fark ettiğimde yavaş yavaş bilgisayar hayatım oldu... Bir nick edindim kendime. Ün yaptım. Çok şey öğrendim...
    Hepsi teknik detaylardı. Aptal programlardaki anlamsız özellikleri ezbere biliyordum. Genel olarak bu konularda da yetenekliydim.
    Photoshop, Flash, FireWorks, FreeHand gibi anlamsız programlarla vakit harcadım.
    Sonra 'Birşeyler yaratmalıyım' dedim kendime, ve programlama dillerine merak sardım. Bu işte de 'Nispeten' başarılı olmuştum.
    Düşük ve yüksek seviyeli birçok dil öğrendim, birçok program yazdım.
    Ben programlama dillerine ve programlara hakim oldukça, diğer programcılar bana saygı duyuyordu. Aralarında populerleşiyordum. O andaki tek düşüncem 'Daha da saygıdeğer' olmaktı. Hiçkimse çıkıp bana 'o insanları yolda görsen tanımazsın neden bu kadar önemsiyorsunki?' diye sormadı. Kaptırdım bu akıma kendimi.

Öğrenmenin heycanı yavaş yavaş 'bilgili olmanın gururu'na bırakırken fark etmeye başladım hayatın bilgisayarların üstünde yaşanmadığını.

Hayatımı boşa harcamaya başladığımı fark ettim. İşte ben tam olarak buyum. En azından benim farkında olduğum kadarı bu kadarıdır.

Saygılarımla.

Hey gidi Furkan kardeşim heyyyy.....

Bütün mesajlarım ve konularım BSD Lisansı"yla lisanslanmıştır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Sscheme bunu nerden kopyaladın ?

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Recep Başkan - Arkadaşlar,Furkan 18 Mayıs 2010 tarihinde evinde tabanca ile intihar etmiştir.20 Mayıs 2010 tarihinde ANKARA KARŞIYAKA MEZARLIĞI CAMİİ'nde ÖĞLEN namazdan sonra defnedilecektir.

Hepimizin başı sağolsun.
    Çok değerli bir kardeşimizi kaybettik.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

Sscheme bunu yazdı:

musket bunu yazdı:

Öğrenmenin heycanı yavaş yavaş 'bilgili olmanın gururu'na bırakırken fark etmeye başladım hayatın bilgisayarların üstünde yaşanmadığını.

Saygılarımla.

vay be...

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Başımız sağolsun, sevdiğim saygıdeğer müritlerdendi, şöyle bi tahribata bakim derken DAN! diye karşımda siyah bir sayfa görmek, inanın beni benden aldı. Allahtan rahmet, geride kalanlara sabır diliyorum.. "Sebebi ne olursa olsun, değermiydi be abi!" demekten kendimi alamıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek

RaAmLis bunu yazdı:

Allah Rahmet Eylesin bugunlerde Tbt ailesinin üzerinde karabulutlar dolaşıyor  toprağı bol olsun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:

Recep Başkan - Arkadaşlar,Furkan 18 Mayıs 2010 tarihinde evinde tabanca ile intihar etmiştir.20 Mayıs 2010 tarihinde ANKARA KARŞIYAKA MEZARLIĞI CAMİİ'nde ÖĞLEN namazdan sonra defnedilecektir.

Hepimizin başı sağolsun.
    Çok değerli bir kardeşimizi kaybettik.

intihar mı :|

çok kötü oldum şu an. :|

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

Topragi bol olsun.

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
Toplam Hit: 95939 Toplam Mesaj: 479