folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Musket Vefat Etti

Musket Vefat Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Genç yaşta ölmesine bir üzüldüm.

Bildiğimiz kadarıyla imansız ölmesine daha bi üzüldüm

Allah affetsin

Not: İntihar etmiş :(

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

ve tahribat.com en bilgili müridini kaybetti...

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

ALLAH rahmet Eyleyeeee...

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Yassız günümüz geçmiyor, genç insanların ölmesi çok kötü birşey, evlat acısı da dünyadaki en ağır acı, kendisine rahmet diliyor ailesine başsağlığı ve metanet diliyorum.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------

Sscheme bunu nerden kopyaladın ?

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:soSeTzk0634J:www.sozbitti.com/index.php%3Fshowtopic%3D14775%26mode%3Dthreaded%26pid%3D77339+musket+furkan&cd=3&hl=tr&ct=clnk

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

hocam yakıştımı ya.

allah rahmet eylesin hocam.

tüylerim diken diken oldu ya.

Tahribata kıran girdi :(

Değersiz kimlik bilgilerime bakılacak olursa, 03/08/1989 doğumlu, Furkan Küçükoğlu adında bir bireyim.

Küçük yaşta babamı kaybetmemle başladı hayatım aslında. 2.5 yaşında zavallı bir çocuk...
    Büyürken hep bunu hissettim. Nedense 'Çalışmak, başarılı olmak' bu acıyı üstümden atar diye hayal ettim.
    Tahmin edebileceğiniz gibi atmadı.

HamdullahSuphi adında bir okulda başladığım İlkokul hayatım dereceyle girdiğim TED Ankara Koleji'nde devam etti. Taa ki ben ortasona gelene kadar. Sonra 'LGS' adı verilen şimdi bakınca anlamsız gelen sınava girinceye kadar.
    Orada yaptığım skorla, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi adı verilen, sözde 'En başarılı çocukların okuduğu yer'e girdim.
    Sonra ÖSS denen anlamsız başka bir sınava girdim, 0.214 puanla Hacettepe Elektronik ve Haberleşme Müh.'ü kaçırarak, ikinci ve son tercihime yerleştirildim. Çankaya Uni. Elektronik ve Haberleşme Müh. Burslu.

Bu anlamsız bilgiler bir yana, beni ben yapan hikayem çok farklı. 1992 yılında evimize ilk bilgisayar alındı. 10'lu yaşlarıma geldiğimde bilgisayar kullanabilir olmuştum. Zamanla büyüdüm. Ortaokul ve Lise yıllarında diğer çocuklar kadar 'Sosyal' olamadığımı fark ettiğimde yavaş yavaş bilgisayar hayatım oldu... Bir nick edindim kendime. Ün yaptım. Çok şey öğrendim...
    Hepsi teknik detaylardı. Aptal programlardaki anlamsız özellikleri ezbere biliyordum. Genel olarak bu konularda da yetenekliydim.
    Photoshop, Flash, FireWorks, FreeHand gibi anlamsız programlarla vakit harcadım.
    Sonra 'Birşeyler yaratmalıyım' dedim kendime, ve programlama dillerine merak sardım. Bu işte de 'Nispeten' başarılı olmuştum.
    Düşük ve yüksek seviyeli birçok dil öğrendim, birçok program yazdım.
    Ben programlama dillerine ve programlara hakim oldukça, diğer programcılar bana saygı duyuyordu. Aralarında populerleşiyordum. O andaki tek düşüncem 'Daha da saygıdeğer' olmaktı. Hiçkimse çıkıp bana 'o insanları yolda görsen tanımazsın neden bu kadar önemsiyorsunki?' diye sormadı. Kaptırdım bu akıma kendimi.

Öğrenmenin heycanı yavaş yavaş 'bilgili olmanın gururu'na bırakırken fark etmeye başladım hayatın bilgisayarların üstünde yaşanmadığını.

Hayatımı boşa harcamaya başladığımı fark ettim. İşte ben tam olarak buyum. En azından benim farkında olduğum kadarı bu kadarıdır.

Saygılarımla.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Dün

15:30 da abisini arayıp seni çok seviyorum demiş,akşam 17:30 da kendisini vurmuş.

Yarın.

Karşıyaka mezarlığında cenazesi kalkacak öğlen namazından sonra,şimdi evlerinden geldim.

Kız arkadaşı ile araları kötüymüş ama o kadarda kötü değilmiş yada kız ayak yapıyor bilmiyorum.
    Silahı nerden bulduğu hakkında bir fikir yok

Her hangi bir not vs bırakmamış.

Düşünüyorumda sadece ak demek geliyor içimden.Ankarada telefon edip lafladığım sayılı aklı başı çalışan arkadaşlarımdandı.Karı kız için bozulmamış paranın orospu çocuğu yapmadığı ender arkadaşlarımdan.

Sayılı 3-4 dostumdan birisini kaybettim.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sscheme
    Sscheme's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:

Sscheme bunu nerden kopyaladın ?

p.m attım.

Bütün mesajlarım ve konularım BSD Lisansı"yla lisanslanmıştır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

Allah Günahlarını Affetsin çok üzüldüm ya ankarada olsam keşke yanına gitsem :((

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ankara'da olan müritler imkanları varsa cenazeye katılsınlar, en azından son yolculuğunda yalnız kalmasın, hemde ailesine destek olmuş olursunuz...

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
Toplam Hit: 95685 Toplam Mesaj: 479