folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Musket Vefat Etti

Musket Vefat Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

iyi insandı. Allah rahmet eylesin. üzüldüm kelimeler çaresiz kalıyor anlatmaya...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin. ölüm sebebi ne acaba?

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin cok yakın tamımasamda gerçekten cok üzüldüm.Birisi söylüyebilirmi intihar sebebini anllatiginiz kişilikte birisinin intihar etme olasiligi cok az illa bi şey olmuştur ?

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

allah rahmet eylesin...cümleten başımız sağolsun ne diyim... :(

:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elfkrc
    elfkrc's avatar
    Dişi

allah rahmet eylesin ailesine ve yakınlarına sabır versin... bende tanımıyor olmama rağmen gerçekten üzüldüm... özellikle son zamnalarda tahribattan gelen  ölüm haberleri beni hem şaşırtı hem de sarstı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kjunior
    Kjunior's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin :( Geldiğimden beri ikinci ölüm haberi.. Nerede okusam içim cız ediyor :/

!!Anlayan el sallasın bana merhaba der gibi!! || PlatonikManyak ||
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkF4Te
    DarkF4Te's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

ah be furkan keşke şu yazılanların senin için düşünülenlerin dünya gözüyle görseydinde bazı kararlarını ona göre verseydin ben dostum... Seni tanımayanlar bile senin hakkında yaptıkları yorumlara bakarak ne kadar mükemmel bir insan olduğunu bir kez daha anladım eksikliğini her daim hissedeceğim dostum nur içinde yat...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Ahh be musket ahh be kardeşimmm.. Özeldin enderdin biraz önce TBT yi açtığım anda yıkıldım.. Neden bizlerle paylaşmadın herşeyi yapardık çözemeyeceğimiz hiçbirşey yok şu dünya üzerinde..Allah Mekanını cennet etsin kardeşim..

Ve diğer arkadaşlar mclaren mürid in yazısını dikkatli okuyun. Biz TBT ailesi olarak büyüğüyle küçüğüyle evlisiyle bekarıyla buradayız. Görüyorsunuz ya dünya üzerinde tek çaresi olmayan şey ölüm. İsyan edin karşı çıkın insansınız ama paylaşın bizlerle sakın musket kardeşimin yanlışına düşmeyin..

mclaren bunu yazdı:
    -----------------------------

Allah rahmet eylesin allah geride kalanlara sabır versin.

Burdan butun genc arkadaslarima sesleniyorum,gordugunuz gibi bir intahar  vakasi  kimse ne oldugunu bilmiyor,kiz,para,psikolojik sorun  veya baska bir neden.

Kisa kescem..

Sizden ricama  hayatinizda ne gibi bir sikinti  olursa  olsun sakin ama sakin boyle bir seye bas vurmayin kendiniz  icin soylemiyorum arkada birakacaginiz insanlari dusunun onlar icin soyluyorum,  ananizi  babanizi  onlara vereceginiz omur boyu miras birakacaginiz evlat acisini dusunun.Hic kimsenin bunu  onlara  yapmaya  hakki yok..

Eger birgun musket  arkadasimiz  gibi  bir sikinti yasarsaniz muhakkak birileriyle paylasin  fikir  alin  gerekirse psikolaga danisin..Hic birini yapamadizin   atin  bir  pm   bana hegun burdayim  bir  cevap  alirsiniz muhakkak  elimden geldikce  her  konuda  yardimci olmaya  calisirimm..Dunyadaki hicbirsey sizin caninizdan onemli degildir..

Gencecik cicekler  solmasin  arkadaslar  icinizdeki  umutlari  oldurmeyin...

Umarim suan babanla hasret gideriyorsundur guzel insan...

-----------------------------

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin

kısa cümleler kurar

net yorumlar yapardı

bunu nasıl aşamadı anlamadım,akıllı çocuktu.

Toplam Hit: 95910 Toplam Mesaj: 479