folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Musket Vefat Etti

Musket Vefat Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin. 

Bu niymiş la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

Başımız sağolsun.. Zor bi durum.. Benim olduğum yerdede bi arkadaş trafik kazası geçirdi.. genç yaşta.. ya genç yaşta bu kayıplar gerçekten çok üzücü.. ama ölümün ne zaman geleceğide belli olmuyor.. şöyle geriye dönüp baktığımızda faydalı bişeyler yapmak güzel şeyler bırakmak güzel olsa gerek.. 

arkadaşımızında çok seveni varmış.. demekki iyi biriydi.. Allah yattığı yerden utandırmasın.. Mekanı cennet olsun... 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothin
    nothin's avatar
    Dişi

Allah rahmet eylesin..

aşk; tüm anneler gibi güçlü olsun !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

Olacak iş değil yaw :( Güzel yorumları vardı,beğenerek okurdum.Allah rahmet eylesin.Ölenin ardından yapacak hiçbir şeyin olmaması çok kötü.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Acronis True Image ile ilgili konusunda bana sağol güzel anlattın demişti. Ben de alay ediyor zannedip ö.m den programı azcık bile bilmiyorsun. Bilseydin bunu da bilirdin gibisinden şeyler söylemiştim. Meğersem doğru söylüyormuş, ama yine de alttan alan o olmuştu. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Tüm sevenlerinin ve yakınlarının başı sağolsun.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Allah rahmet eylesin

çok iyi bir müriddi :((

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek

irc tahribattan ve forumdaki yorumlarndan tanıdığım kadarıyla bilgili bir müriddi mekanı cennet olsun

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Genç yaşına rağmen hayata dair birçok şeyi kavramış birisiydi. Umarım aradığı şeyi bulmuştur.

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzaylioglan
    uzaylioglan's avatar
    Erkek

ne bu şaka mı ?

yazısında babam vefat etti demiş, bir arkadaşta babasını arıyorum şimdi diyor ( topiğin başlarında)

Neyse, gerçek ise Allah rahmet eylesin.

Şöyle bir mesajlarına baktım hiç ihtihar edecek bir insan psikolojisi göremedim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin, 20 saat banlanmıştım, bugün tbtye girdiğimde bu haberi alınca çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin.

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
Toplam Hit: 95863 Toplam Mesaj: 479