Müzikten Bu Kadar Etkilenmek Normal Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    DarkSkull bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

ben metal severim ama bahsettiğin durum yüzünden dinleyemiyorum uzun zamandır. yalnızken dinleyince direkt ağlamaya başlıyorum zaten gözlerim doluyo. ve çok negatifler. dinledikçe bu negatiflik bana da yansıyo

Bu şarkıyı biliyordum indirecektim unutmuştum iyi oldu attığın. Ortaokul lise yıllarımda çevremden ve internet vs. olmamasından dolayı Cengiz, Müzslüm, dinleyerek acı çekiyordum. Metal müzik bambaşka ama. Biraz zayıf birini intihara kadar götürür. Götüm yeseydi yapacaktım zaten. Enstrüman çeşitliliğinden de olabilir. Biraz müziği yapan adamın kültür seviyesi de etkili galiba. Bizimkilerin yaptığı çoğu şarkıdan duygu almayı bırak katlanamıyorum bile. Bu arada Moonspell damar grubu olmamasına rağmen onun da bazı şarkıları fena yapıyor. Özellikle full moon madness. 5. dakikada başlayan solo dünyanın en iyi solosu olabilir. Canlı konserde az daha uzatmışlar 3 tane soprano da giriyor. Al jileti doğra kendini.

Haggard tarzı gruplarda da sopranoların derinden girdiği yerler çok etkiliyor mesela. Şu karının sesi çok fena yapıyor beni.

ya bide o yaşlarda dünyayı ve boktanlığını yeni yeni keşfediyosun, metal gruplarının şarkı sözleri genelde baya bi perspektif katıyo. bide dini falan sorgulamaya başladıysan o sözleri yazanlara baya bi saygı göstermeye başlıyosun. zaten kendin baksan dünyada anlayacağın şeyleri 3-5 gün önce şarkıda gördüğün için "vay amk adamın vizyonu ne genişmiş dediği çıkıyo" tarzında bakmaya başlıyon. iyicene içine giriyosun. 

ben şu an mutsuz olup o parçaları tekrar dinlemeyi çok isterdim, mutluyken sarmıyolar çünkü :D 

https://youtu.be/VoYtTnJRdnY

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

Bu arada çok sevdiğim bir filmdir öneririm

Aslında filmi izlerken filmin içinde dinlerseniz bayağı etkilenebilirsiniz.

Shuqufe tarafından 29/Oca/21 11:47 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Shuqufe bunu yazdı

Bu arada çok sevdiğim bir film'dir öneririm

Aslında filmi izlerken filmin içinde dinlerseniz bayağı etkilenebilirsiniz.

@@. film'in adı nedir?

~@~

august rush, diye bir film geldi aklıma. 

RitmFarbRacourci tarafından 29/Oca/21 15:51 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

müzik avcı-toplayıcı zamanlardan kalma ilkel bir saçmalıktır

De siktir lo... 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek
    adamgibi bunu yazdı

Abi şu müziği dinledikten sonra normal hayatınıza direkt devam edebiliyor musunuz siz? 

Orta yaş bunalımı yaşıyor olabilirsin, yaşın profildeki gibi doğruysa şayet.

ben 30 yaşındayım bu aralar bende bu duyguları yaşıyorum. geçmişi özlüyorum, gelecek zkmde değil, bilmiyorum duygularım çok karışık.

the man who gets tired after eating a ban
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Fetişistleşmiş ve beynini hassaslaştırmış olabilirsin. Dopamin yüklemesi buna sebep olur. 

Alkol , uyuşturucu , sigara , mastürbasyon , şeker anlık haz yaratan şeylerle aran fazlaysa biraz uzaklaşmanı tavsiye ederim.

Dopamin detoksu diye googleda aratabilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    KAAMOS bunu yazdı

De siktir lo... 

sen şimdi dans denen saçmalığında insan hayatında önemli bir yer kapladığını sanarsındır

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Bunu dinleyince nöbet geçirebilirsin o kadar çok etkileniyorsan.

https://youtube.com/watch?v=PuWQqncCTQY

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=-bFjYSCjmOA

scuderia tarafından 29/Oca/21 23:30 tarihinde düzenlenmiştir

l enfer c est les autres Sartre ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı
    italyan bunu yazdı
    KAAMOS bunu yazdı

De siktir lo... 

sen şimdi dans denen saçmalığında insan hayatında önemli bir yer kapladığını sanarsındır

Ekşi tespit birimi tahribat şubesi iş başında

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 5263 Toplam Mesaj: 43
sql injection müzik ruh hali