folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Namazın Bilimsel Faydaları

Namazın Bilimsel Faydaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

iadesm bunu yazdı:
    -----------------------------
    blood_rhyme bunu yazdı:
    Herkes dinini kendi yaşarsa, başkasına dayatmazsa ne güzel.

Namaz:
    İbadet Allahla kul arasında değil mi?
    Sabahın beşinde böğürerek beni uyandırmaya ne hakkınız var?
    Cuma günleri camilerin dışına taşıp yolları tıkamaya ne hakkınız var.
    Gidin evinizde kılın.
    Bu yapılanlar dayatmadır.
    Normal kılandan bana ne?
    Benden de ona ne!
    bunu unutma ki ATATÜRK BİZE ZORLA SEVDİRİLDİ....

cok acidim sana ya.. zorlami sevdin atatürkü sen... vah vah.. sevdin yani sonunda.. vah vah.. hic sevmeseydin ya.. yoksa ayakta kalabilmek ortama ayak uydurabilmek icin mi seviyomus gibi yaptin.. ayrica konuyla alakali birseyler yazsaydin olurdu.. o bir cümlen senin nasil bir düsünce biciminin oldugunu gayet ortaya koyuyor.. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    ben gerçekleri söyledim, Atasına saygısı sevgisi olmayan herifin soyu bozuk demektir..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyotosays
    coyotosays's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    ben gerçekleri söyledim, Atasına saygısı sevgisi olmayan herifin soyu bozuk demektir..
    ama sen böle dersen usta adamda kalkar dini olmayan adamın soyu bozuk der o yüsden hiç gerek yok böle şeyler demeye ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

hocam aynı şey değil, Atatürk olmasaydı şimdi o saydıklarımın hepsi oluyor olacaktı, zaten ingilizlerin istanbulda kaldığı bikaç yıl içinde de benzer olaylar çok oldu..

dine inanmamakla soyun bir alakası yok, şu anda ateist bir insan düşün, hayatını ve namusunu Atatürk e borçludur, ama dinin o kişiye hiçbir faydası olmamıştır.. adam niye sevsin ki?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lastsoldier
    Lastsoldier's avatar
    Erkek

hiç gerek yok bu tür tartışmalara her koyun kendi bacagından asılır,herkezin inancı kendine eleştiri yapmanın alemi yok

nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyotosays
    coyotosays's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:

hocam aynı şey değil, Atatürk olmasaydı şimdi o saydıklarımın hepsi oluyor olacaktı, zaten ingilizlerin istanbulda kaldığı bikaç yıl içinde de benzer olaylar çok oldu..

dine inanmamakla soyun bir alakası yok, şu anda ateist bir insan düşün, hayatını ve namusunu Atatürk e borçludur, ama dinin o kişiye hiçbir faydası olmamıştır.. adam niye sevsin ki?

Senin inancını bilemiorum ama bu ülke kurtarıldıysa atalarımızın imanı sayesindedir,vatana bağlılığı sayesindedir.bence din ve vatan millet sevgisi 2 ayrı kanattır ve tek kanatla uçulmaz.nese bu son yorumum bu konuyla ilgili ;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:

Tamam sevmesın ama küfürde etmesın  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarizmaTurk
    KarizmaTurk's avatar
    Erkek
    Burada girilen muhabbet gerçekten çok gereksiz. Namazın BİLİMSEL faydaları adlı bir başlıktan buralara nasıl gelinmiş onu anlayamadım. Bilimsel olan kesindir bitmiştir yani fazlasına gerek yok. Verilecek cevaplar belli "vay bee" gibi bir şeyler. Adam burada Cuma namazına gelmiş, sabah ezanına bunlar gerçekten acınacak şeyler. Eğer sen sabah namazında böğüren diye tabir ettiğin ki bu durumuna da acıdım hocanın sesiyle uyanıyorsan ben de adam değilim sen o sesi o saatte duymazsın. Cuma namazını dışarıda kılan adam da yer bulsa zaten seni rahatsız etmez.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    dodobig bunu yazdı:
    Adam Türkiyede yaşıyor niye budizmi eleştirsinki. Hayatında budist görmedi belki.

Sende git ozaman ira yı eta yı eleştir pkk yı eleştirme gibi birşey oluyor. oda terör oda terör

konu ile alakasız olsada bunu duzeltmem gerekir, IRA terör örgütü değildir. Kanında bağımsızlık akan biz yüce Türk milletinin, bizim gibi kanında bağımsızlık akan irlandalılara ve onların özgürlük mücadelesine ve bu mucadelede başı çeken IRA ya her daim desteği tamdır. son olarakta diyecegim; Fuck the Engaylish bastards! 

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    DkN bunu yazdı:

konu ile alakasız olsada bunu duzeltmem gerekir, IRA terör örgütü değildir. Kanında bağımsızlık akan biz yüce Türk milletinin, bizim gibi kanında bağımsızlık akan irlandalılara ve onların özgürlük mücadelesine ve bu mucadelede başı çeken IRA ya her daim desteği tamdır. son olarakta diyecegim; Fuck the Engaylish bastards!

ira da eta da pkk da bir kısım çeçenlerde bir kısım filistinlilerde teröristtir.teröristin tanımını yaptırmayın bana.

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
Toplam Hit: 9252 Toplam Mesaj: 81