Okulda El Konulan Telefon ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Merhabalar

Kardeşimin telefonuna mudur almış.

2 hafta geçmiş ve istediğinde geri vermemiş.

Bugun gittim konuştum.

Telefon sizdemi dediğimde olabilir de olmayabilirde ve telefon verilmeyecek dedi.

Sadece sizdemi diye sordumda otomatik bunları söyledi.

Bende bu telefon benim üstüme kayıtlı almak istiyorum dedim.

Vermiyecegini söyledi.

Bende savcılaga gideceğimi dedim oda labali bir şekilde git ..... lisesinin müdürü telefonu vermiyor diye de dedi.

Tamam dedim çıktım.

Sinirlendiğim yerde burası oldu.

Şikayet etmek istiyorum.

Telefon benim üstüme değil 2. el.

Buna gore benim sikayet hakkım varmı ve bana geri dönüşü olurmu ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek

yasal olarak yasak olan birşey yapmış savcılığa versende okul haklı bence

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

Sonrada haberlerde hoca darp edildi oluyo.

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

öğrencisine posta koymaya alışmış bir müdür o ne yapmasını bekliyorsun, git kafasını duvara sürttürerek al o telefonu. Klavye delikanlılığı değil bu kişisel tecrübem insanlara rutin davranılan yerlerde hır-gür çıkarmak çoğu zaman işe yarıyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

öğrencisine posta koymaya alışmış bir müdür o ne yapmasını bekliyorsun, git kafasını duvara sürttürerek al o telefonu. Klavye delikanlılığı değil bu kişisel tecrübem insanlara rutin davranılan yerlerde hır-gür çıkarmak çoğu zaman işe yarıyor.

haklısın devlet memuruna mukavemmetten boş yerede ceza yiyince ah vah çekiliyor 

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek

edit.

mettoman tarafından 06/May/13 17:54 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı

Sonrada haberlerde hoca darp edildi oluyo.

lisede müdür yardımcısı karı arkadaşın telefonunu aldı vermiyo piç, arkadaşta gitmiş konuşmuş falan bi tane sandalye almış hocaya hocada telefonu vericek öyle anlaşmışlar.

neyse arkadaş aldı sandalyeyi bahçede sürüye sürüye geliyo, bi yandanda sövüyo hocaya. gel dedim gel amnk sen

sandalyeyi aldık sınıfa, tüm sınıf attırdık sandalyeye sırıksıklam bişey oldu amnk, kurusun diye bıraktık 1-2 saat sonra aldı götürdü çocuk karıya

sonuç : sandalyeye boşalınca hamile kalmıyo beyler !

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Git bıcakla amq senin içinde değişiklik olur :D cezaevi ortamı felan 2-3 ay kalırsın en fazla :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

IMEI numarasını biliyorsan sıkıntı olmaz kanımca. IMEI numarasıyla beraber telefonun çalındığını bildirirsin. Ondan sonra bırak müdürün başı ağrısın.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Okullarda öğrencinin telefonunu alıp vermemek söz konusu bile olamaz biz ilkokulda telefonla yakalanıyorduk müdürün verdiği cevap velini getir telefonu al olmuştur herzaman ki lisede öyle bişey olamaz lisede biz müdürün yanında telefonla oynuyorduk da adam bişey demiyordu arama yapılırdı adam telefonları görmezden gelirdi liseye gidipte okula telefon götürmeyen mi var?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

1- Okula telefon getirmek yasak diyebilirler, ancak bunun yazılı bir uygulaması olmayabilir.

Bu durumda kardeşin gider benden zorla aldılar derse o müdürün amına kollar.

2- Baban gitsin telefonu verir müdür.

Toplam Hit: 12249 Toplam Mesaj: 85