Okulda El Konulan Telefon ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Bizde alıyoruz ancak öğrenci velisi gelince okula getirilmemesi konusunda uyarıp veriyoruz. Belki gözüne küçük gelmişsinizdir veya siz ters bişey demişsinizdir. Bir büyük gidince verir abartılacak bişey değil... Zaten kartı aldığımızda öğrenciye veriyoruz, telefona el konuluyor. Onuda dediğim gibi öğrenci velisi gelince durumu anlatıp iade ediyoruz...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

bulunduğun ilde ki milli eğitim müdürlüğüne git durumu anlat.

hic bir şekilde telefonu elinden alınamaz. alınsa bile dahi, mal öğrencinin velisine durumu haber verilerek teslim edilir.

okul orası, karakol değil ki. hocanın aldığı alet bıçakta değil.. cep telefonu sonuçta.

baktın olmuyo imei falan sorun olmaz durumu anlat savcılıkta.. suç duyurusunda bulun kısacası.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    askerde bile komutan aldimi gidip konusuyoduk geri veriyodu veya en kötü tezkere zamanı veriyodu sivilde okul müdürü alicakta geri vermicekte ohhooooo :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

okulun çatısına kurulan bi sniper a bakar 

imza

polat alemdar gençligi

telefonun adınıza bir faturası yoksa savcılık  kısmı boş   

bu arada kardesının o okul da son senesi ise sorun yokda :)  okumaya devam edecekse

onu yap bunu kes kafasını duvara sürt kıvılcım cıksın kısmını   unut

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

il milli egitim mudurlugunde kimin ile konusmalıyım ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı
    freudSusHaksizsin bunu yazdı
    Pc-ErrOr bunu yazdı

Sonrada haberlerde hoca darp edildi oluyo.

lisede müdür yardımcısı karı arkadaşın telefonunu aldı vermiyo piç, arkadaşta gitmiş konuşmuş falan bi tane sandalye almış hocaya hocada telefonu vericek öyle anlaşmışlar.

neyse arkadaş aldı sandalyeyi bahçede sürüye sürüye geliyo, bi yandanda sövüyo hocaya. gel dedim gel amnk sen

sandalyeyi aldık sınıfa, tüm sınıf attırdık sandalyeye sırıksıklam bişey oldu amnk, kurusun diye bıraktık 1-2 saat sonra aldı götürdü çocuk karıya

sonuç : sandalyeye boşalınca hamile kalmıyo beyler !

hoca allaşkına bi siktir git ya bu ne amk insan mısınız lan

Dikkat çekmeye çalışan biri işte.. Fazla siklemeye gerek yok hani cevap bile vermedim ben sen vermişsin (:

bu tırro %90 Lalada adlı banlı mürit amq

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Peroksit bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı
    Pc-ErrOr bunu yazdı

lisede müdür yardımcısı karı arkadaşın telefonunu aldı vermiyo piç, arkadaşta gitmiş konuşmuş falan bi tane sandalye almış hocaya hocada telefonu vericek öyle anlaşmışlar.

neyse arkadaş aldı sandalyeyi bahçede sürüye sürüye geliyo, bi yandanda sövüyo hocaya. gel dedim gel amnk sen

sandalyeyi aldık sınıfa, tüm sınıf attırdık sandalyeye sırıksıklam bişey oldu amnk, kurusun diye bıraktık 1-2 saat sonra aldı götürdü çocuk karıya

Dikkat çekmeye çalışan biri işte.. Fazla siklemeye gerek yok hani cevap bile vermedim ben sen vermişsin (:

hafiften benziyor sanki amk fantaziye bak ya 

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

arabanız güzelmiş hocam kaç model..Eviniz camiye yakınmış hoca :|

....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı

bazıları da hakediyor darpı.

Mesela bu adam gibi.

Müdüre kaptıran öğrenci gitse istese ve müdür böyle yapsa tamam dersin müdür haklı. Çocuktaki cesarete bak salakmış dersin de;

çocuğun velisi kalkmış gelmiş oraya güzel dille telefonu istiyor. Yalan olsa bile benim üstüme telefon vermenizi istiyorum diyor.

Bu pezevengin çocuğu da kendini oraların efendisi ilan etmiş gibi davranıyor. Bi kere karşısındakine saygısızlık.

İşin en pis tarafı da dönem başında dönem sonunda ve veli toplantılarında yardım isterler, bağış isterler. Hangi yüzle?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    Peroksit bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı
    Pc-ErrOr bunu yazdı

hafiften benziyor sanki amk fantaziye bak ya 

Hiç cevap vermeyeceksin böylelerine. Hayır bide ne yaptığı anlaşılmıyor falan sanıyor o güldürüyor beni neyse..

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
Toplam Hit: 12371 Toplam Mesaj: 85