Okulda El Konulan Telefon ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Bu saatte konuyu hortlatacam ama neyse sonra yazmayı unuturum falan:)
    Müdür olan amcama sordum böyle böyle bi olay var müdür çocugun telefonunu vermiyomuş abisi gitmiş istemiş vermemiş falan diye amcamda velisi abisi olmadığından telefonu vermez dedi.Hatta bu konuyla ilgili resmi bi kural falan varmı dedim.Yok, müdürün vermeme gibi bi lüksü olamaz.Babası veya annesi gidip alır ancak dedi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Noterden yazılı ihtar çek bak nasıl evine kadar gelip veriyor =)

HolyOne tarafından 09/May/13 09:26 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

savcılık değilde hocam MEB'e vericeğini söyle mına bile korsun biz dayak videosu çekmiştik en son müdürün odasında önümde pasta kola keyif yapıyordum. Meb'i ara yardımcı olsunlar zaten kesin rüşvet yiyordur de böyle böyle alıyor okul aile birliği para vs mına korsun o kadar soyluyorum olmadı okul nerde soyle yardımcı olmaya calısıyım basarız mekanı ayıpsın

Zamanı durduramazsın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

bizim küçüklüğümüzde cahilliğimizden ne döverlerdi öğretmenler ellerinde sopalar sanki nazi kampı bir öğretmenle bir olay yaşamıştım

okuldan atılma durumuna getirdiler öğretmene küfür ettim ama o öğretmene öğretmen demeye bin şahit gerekir adam öğrenciye küfür ediyor jiletciler filan derdi sadece atölyeye girerdi bana da açık açık atölyede siktirgit dedi bende sen kimsin dedim burası devletin yeri sen devletin maaşlı adamısın sen siktirgit diye uzadı sonra bende çıktım okuldan ama bayağı küfür ettim sonra babamı okula çağırdılar babama olayı anlattım babam ve öğretmenler toplatıda dinledi olay sonra babam hiç beklemediğim bir şekilde "bir daha öyle bir şey olursadersten çık bana telefon et ben ben gelir onun anasını ......" sonra döndü öğretmenlere başka bir sorun yoksa ben gidiyorum dedi çıktı gitti öğretmenler dondu kaldı tabi bende çıktım olay kapandı 

şimdi düşünüyoum da çok cahilmişiz neler neler yaşadık askerlik gibi o yüzden şimdi kardeşime diyorum okulda bir problem olunca ara gelirim ben tabi şimdiki çocuklar akıllı

kardeşim geçenlerde saçı uzun diye deişler kestir buda yönetmeliği okumuş öğrencinin saçı uzun olunca kestirilir diye bir şey yok bakıyor diyor ben kestirmem müdür yardımcısı diyor artistçe gel bakaım yönetmeliğe oda diyor hadi bakalım orada olay kapanıyor kestirmiyor daha sonra aynı hocayla yine problem yaşıyor gidip müdüre şikayet ediyor müdürün yanında özür diliyor hoca

kısacası uyanık olmak lazım öğretmenler eğitim için buradalar sana gidipde git müdür almış de diyemez bana dese onun odasını kafasına geçiririm sen kimsin diye (benim yaşım 28 belki senin yaştan dolayı apmıştır bilmiyorum) ama kardeşinden tam öğren neden almış ve gerçekten kardeşin suçsuzsa elinden geleni yap böyle öğretmelere uyuz oluyorum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 12370 Toplam Mesaj: 85