Okulda El Konulan Telefon ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

çok sağlam döverdim ( yaşım 24 ) 

dont think twice its all right
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

olm salak mısınız amk adam haklı şu anda hukuken, adamı döverse haksız olacak, niye gidip dövdürtüyonuz da haklıyken haksız yapıyosunuz adamı? töbe töbe

=)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    anarsistherif bunu yazdı

olm salak mısınız amk adam haklı şu anda hukuken, adamı döverse haksız olacak, niye gidip dövdürtüyonuz da haklıyken haksız yapıyosunuz adamı? töbe töbe

Valla onu bilmemde ben bile bu kadar sinirlendim su anda bana yapılmış olsa o adamı dövmeden geceleri uyuyamazdım.

Biride demişki yaşı 16 döv diyenlerin. Ya bırak hacı ya. Bu memlekette konuşarak bişey halledemezsin. Ama kaba şiddetle herşeyi halledersin.

Hadi okul kurallarına aykırı diyelim. Çocuğa vermiyor telefonu abisi geliyor okula. Velisi sayılır. Vermek zorunda. Kimse kimsenin bir eşyasını gasp 

edipte ardından hehehe şikayet etsene hehe edemezki edemezki tarzında konuşamaz. Bu adam gidip şikayet etse ettiği makam sikine bile 

yakmıcak yav he he diyip göndericek.

Gerçi bu tutumum okul müdürlerimle aramda geçen olaylardan ötürüde olabilir :D Hiç sevmem okul yöneticilerini .

Ayrıca adam dövmeyle yaralamayla kimse kolay kolay içeri girmez sen merak etme. 

İsterse hastanelik olsun. 

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

hocam en fazla hocaları, arkadaşlarını rahatsız ediyo diye kınayabilirler. yoksa ağzına bile sıçarsınız, dağ mı lan bura alıcak telefonu

test 1 2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Şimdi  ben boyle mudurlerin anasini avradini bacisini sikim dicem ama demiyorum. Sonucta gotlere saygi lazim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Yaz buraya numarasını, biraz tehdit edelim bak nası geri veriyo

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

mk sizin kafa calismiyo biz neler neler yapiyoduk,

git bi faks bul bilgisayardan meb imzali karar cikar, böyle bi kural yoktur telefonun geri verilmesini ve okulda uyguladıgınız düzenin veya kuralin kaldirilmasini talep ediyom de resmi gibi görünsün herhangi bi isterinden faksla müdüre :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

il milli egitim mudurlugunde kimin ile konusmalıyım ?

milli eğitim müdür yardımcısı vs..

en taşşaklısı milli eğitim müdürü..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı

Sonrada haberlerde hoca darp edildi oluyo.

+

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

mk sizin kafa calismiyo biz neler neler yapiyoduk,

git bi faks bul bilgisayardan meb imzali karar cikar, böyle bi kural yoktur telefonun geri verilmesini ve okulda uyguladıgınız düzenin veya kuralin kaldirilmasini talep ediyom de resmi gibi görünsün herhangi bi isterinden faksla müdüre :D 

he amk müdür de mal ya üstte görünen numarayı aramayacak ve sormayacak sen kimsin de bana bu faxı yolluyorsun diye hey alahım ya :D

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 12372 Toplam Mesaj: 85