folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Osman Pamukoğlu: Kurtuluş Savaşında Kürtler Yoktu !

Osman Pamukoğlu: Kurtuluş Savaşında Kürtler Yoktu !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

elevator bunu yazdı:
    -----------------------------

yasevyaterket!

sen  Kürtlerin hepsinin uçağa atlayıp istese çanakkaleye savaşmaya gideceğini falanmı isterdin?

Birazda G.antepin arşivlerini incele Şırnak D.bakır da dahil olmak üzere Tüm aşiret reislerinin birleşip fransızları ve ingilizleri nasıl kaçırttıklarını araştır.

sen nerdeyse selanikteki şehitlikte Kürt yok diyeceksin.e nasıl olsun dostum?

her il önce kendini kurtarmaya bakıyor cepheler neden var? cephe ne demektir? bunları incele.

D.bakırın Şırnakın   batı cephesinde  kaç askeri olur?

----------------------------

Hoca mademki sordun;

Kürtlerin uçarak gitmeleri mümkün değildi amenna,

Malatya, Erzurum, Elazığ, Antep, Urfa nasıl gitmiş, Metro ile gitmemişlerdir değilmi,

Antep, Urfa, Maraş işgal altında iken 1000 lerce evladını gönderiyorda, diğerleri napıyorlardı acaba ?

Sorun burda kimlerin gittiği veya gitmediği değil,

Sorun " Çanakkale savaşında bizde 100,000 lerce şehit verdik, bizde savaştık " diyerek yalan söylemek, ve bu yalanın ardına sığınarak şerefsizlik yapmaktır.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

acaba bu konuda hemen ani refleks gösteren arkadaşlarımız neden

Pkk Kimdir ? Pkk Dayımdır, pkk Abimdir, pkk Ablamdır

buradaki konudada aynı refleksi göster(e)medi ?

kardeşlik masalı söyleyenlerin bir çoğu malesef ki iki yüzlü.. (hepsi değil)

ha bana faşist diyende çıkar aranızda (zaten kimisi lafı ona getirmiş, açıkca yazamamısta).

tamam ben faşist olayım ama en azından iki yüzlü değilim.

söliceğimi sakınmıyorum.

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whybe
    Whybe's avatar
    Erkek
    ya saçmalamasın bu adam da... Alp Arslan bile malazgirt meydan muharebesini kürtler olmasaydı kazanamazdık demiş bir hükümdardı.. yaklaşık 20000 kürt o savaşta yardıma gitmeseydi savaşı kaybederdik diye kitabede sözleri var..

üşeniyorum,öyleyse yarın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ayıp yahu,YEMEYİN BU GAZI.Savaştık savaşmadık...Biz kardeşiz.Eğer ki tartışılacak bi konu varsa oda şudur;

Türkiye Cumhuriyetini,Atatürk İlke ve İnkılapları içerisinde nasıl daha yüksek seviyelere çıkartırız.Bunu konusalım.Bırakın bunları,bırakın kardeşlerim...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

aydin_aydin_ bunu yazdı:
    Paşam ağzına sağlık, sonuna kadar doğru konuşuyorsun. kim ne derse desin...

paşam Ağzına Sağlık... Kürtleri Silelim Öldürelim Paşam.... Türklük Bilincin bumu senin.? 

Bakınız Kürt Teali Cemiyeti Ermeni Güdümüyle kurulmuştur, bilmeden Yazıyorsunuz Çoğunuz, Şeyh Sait İsyanı, Bir köye Musallat Olan Askeri Subayın Faşizm Duyguları ile Her gün Köylülere Sıra Dayağı benzeri Zulümü Sonucu Çıkmıştır... Bir Köyün Ayaklanmasıdır Şeyh Sait İsyanı. O Köyün Ayaklanmasında Rol Oynayan Zulüm Eden Adam Haklı Yani O Zaman Senin Düşüncende Öylemi, Kürdü Kötülemek için Her şey Mübah yani Öylemi..! ?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı:

Erzurum kongresi nedir sizce piknik miydi?

İsyanalra gelince, BMM ne karşı Yozga'tta da  isyan çıktı Balkesirde de...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Whybe bunu yazdı:
    ya saçmalamasın bu adam da... Alp Arslan bile malazgirt meydan muharebesini kürtler olmasaydı kazanamazdık demiş bir hükümdardı.. yaklaşık 20000 kürt o savaşta yardıma gitmeseydi savaşı kaybederdik diye kitabede sözleri var..

hangi kitabede söylede bizde okuyalım Alparslana yardım eden Peçenek Türkleridir ben kürtleri bu sene duydum onu söyleyen kişide sayın her sözü doğru (!) başbakanımızdı söyle kitabe gösterde öğrenelim

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

acaba bu konuda hemen ani refleks gösteren arkadaşlarımız neden

Pkk Kimdir ? Pkk Dayımdır, pkk Abimdir, pkk Ablamdır

buradaki konudada aynı refleksi göster(e)medi ?

kardeşlik masalı söyleyenlerin bir çoğu malesef ki iki yüzlü.. (hepsi değil)

ha bana faşist diyende çıkar aranızda (zaten kimisi lafı ona getirmiş, açıkca yazamamısta).

tamam ben faşist olayım ama en azından iki yüzlü değilim.

söliceğimi sakınmıyorum.

Pkk nın Anasını Bacısını Onu Yaratanlarınki ile Birlikte milyon kere Tamammı Rahatladınmı... Abdullah Kardeş Refleks Gösteriyoruz Çünkü, Kürt Halkına Haksızlık Eskiden Beridir Vardı, Bu Haksızlıklara Direndi diye Türlü Türlü isimler Altında Öldürüldüler, İsyancı oldular Çarpışarak Öldüler, Bu Zulüm neden. Neden bu İnsanlar Sürekli Kötü Adamı Oynamak Zorunda Bırakılıyor. Kötü adamlar neden Gözlerimize Görünemiyor. Asıl Bölücü olanlar Onlar. Bölücülük edip Vatan Millet Sakarya Şarkıları Söylüyorlar. Ve Maskeleri Böylece Yüzlerinde Onları koruyor.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bu adam bu memleket için pkkdan daha tehlikeli...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

ltcelik bunu yazdı:
    yalnizturk bunu yazdı:

Erzurum kongresi nedir sizce piknik miydi?

İsyanalra gelince, BMM ne karşı Yozga'tta da  isyan çıktı Balkesirde de...

erzurum halkı kürtmüdür :)

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
Toplam Hit: 27423 Toplam Mesaj: 194