folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Polislerin Ne Yapmaya Hakkı Var Ne Yapmaya Hakkı Yok?

Polislerin Ne Yapmaya Hakkı Var Ne Yapmaya Hakkı Yok?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada belirteyim motorlu Yunus ekiplerin direk ağız burun dalmaya yetkileri var diye biliyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Bu arada belirteyim motorlu Yunus ekiplerin direk ağız burun dalmaya yetkileri var diye biliyorum.

Hocam diyelim ki bana daldı. Bende daldım burnuna yumruk attım kanadı falan diyelim. Şimdi ben burada suçlu olur muyum? Sonuçta ilk ben dalmıyorum?

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

Öyle bir yetkileri yok. Kanun tektir. Ama niyeyse bu motorlu arkadaşlar çok artitst oluyor. Aynı motor trafikçilerde de var onlar artist değil. Bunlara ne yapıyolarsa artık. Baston yutmuş gibi yürümeler filan.

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

adamın götünden kan alırlar nasıl direkt dalıyor :)

sen polise vuraya filan kalkmazsan bi skim yapamaz...

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Hocam diyelim ki bana daldı. Bende daldım burnuna yumruk attım kanadı falan diyelim. Şimdi ben burada suçlu olur muyum? Sonuçta ilk ben dalmıyorum?

O durumda hemen bi avukat buluyorsun ve kesinlikle onsuz ifade vermiyorsun. Yoksa giren sana girer yine. Polise onun dilinden anlayacak biriyle başa çıkabilirsin.

ftw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    tagext bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

O durumda hemen bi avukat buluyorsun ve kesinlikle onsuz ifade vermiyorsun. Yoksa giren sana girer yine. Polise onun dilinden anlayacak biriyle başa çıkabilirsin.

Peki polislerin birini avukat diye gösterip kandırmaya yetkisi var mı? Hani konuşturmak için yapılıyor ya böyle oyunlar?

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Erkek

O işe girmezler o evraklar savcılığa giderki daha büyük suç meslekten atılır. 

ftw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    tagext bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Peki polislerin birini avukat diye gösterip kandırmaya yetkisi var mı? Hani konuşturmak için yapılıyor ya böyle oyunlar?

yok öyle bi dünya.konuşma zorunluluun bile yok.avukatın varsa ben avukatımla birlikteifade veririmdersin biter..adamlar sana bakıyor nasıl tipsen ona göre davranıyor.bi ara karakola gittim ufak bi olay yüzünden ilgilenmediler dedim sizi bimere şikayet edeceğim.eve kadar bıraktılargerisin geriye :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Erkek

Altın kural kesinlikle polisle sidik yarıştırmayın bi şekilde karşı karşıya gelirseniz mutlaka avukat tutun

ftw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

BİMER filan tırıvırı hocam. Onca adamı öldürdü polis adı altında geçinen teröristler ama halen tık yok.

Polis devleti denen bir olay vardır sen gıkını bile çıkaramazsın ki bizim ülkenin de son durumu şu an odur. Benim çocukluğumdan tanıdığım ne kadar konuşmayı bilmeyen sapık, dengesiz varsa hepsi polis olmuş. Al bir de burdan yak yani.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 10439 Toplam Mesaj: 96