folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Psi-Well....Şoktayım

Psi-Well....Şoktayım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

1 olabilirsin...

2 yan etkileri var(duru görü ve baş ağrısı)

bunları yapmak için hacı hoca olmaya gerek yok az önce verdiğim linkteki makaledeki talimatlara uyarak yapabilirsin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NoName bunu yazdı:
    -----------------------------
    yerinde olmak isterdim amkk :|
    Oksijenin de dediği gibi bazı dezavantajları da var.Özellikle duru-görü insanı bıktırabiliyor.Baş ağrısını söylemiyorum bile.Mesela biraz sonra olacak şeyleri anımsayıp söyleyememek çok zor bir durum

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

duru görü noluyo idi ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

kağıt çevirme yada kağıdı havaya kaldırmada yardım edebilecek döküman var mı ?

kağıt dönüyor ama istediğim tarafa dönmüyor. 

Koca hestiy aya bedenem ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    bende denedim bendede oldu ama sola döndürmeye çalışyorum  sağa dönüyor sağa uğrayorum sol oluyor :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    İntirsan Bir durum. Du Bakem Deneyecem Bende... Çok Uraştım şimdiye Dek Hala Bişey Hareket Ettirmiş Değilim. Beyin Gücüm Zayıf Olabilirmidir nedir. Neyse Kağıt Mağıt Denememiştim ama. Starwars Filmindeki Yoda dan esinleniyodum ben. :) Sanırım Kaldırabileceğimden Büyük Üzerinde Durdum ondan olabilir. :))) Neşeli bir konu ama.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

duru görü noluyo idi ?

Olmamış bir olayı anımsamak yüksek orandan dejavu asla geleceği görmek değildir sadece zihniniz daha boş ve duru olduğu için gelecekte ola bilecek olayların en yüksek ihtimallisini bilinç altı hesaplıyor. mesela kapı çalınacak diyosun 5 dk sonra kapı çalınıyo. Bide sonırım yüksek oranda halisinasyon görüyodun aslında halisinasyon değil dış ağlamlari görmek ama ben 2. sini hiç yaşamadım yaşamak istemem. Duru görüde çok sakakt bişeydir sakın bulaşmayın mümkün olduğunca uzak durun. 

yardım almak isteğen arkadaşlar benim konumdaki mesaj ve makaleleri okuyabilir soruları bu konu altına yada benim konumun altına yazabilir benim konumun ilk mesajının altında msn yazıyo oradan sora bilir her arkaadşa yardım etmekten mutluluk duyarım. Yön veremiyorum diyen arkadaşların tek engeli şüphe bilinç altı ana gücümüz bu işte. Oyüzden bilinç altınıza hükmetmelisiniz. Yani kısacası bilinç altınızda onu sizin deyil rüz garın yada başka bir dış etkenin çevirdiğine dahir şüphe var. Bu şüpeyi yıkmalısnız. Ozman anca cisimle bir olup cisme istediğinizi yaptırabilirsiniz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dün akşam itibarı ile Egenin İncisine geri dönmüş bulunmaktayım.Gideceğim günün sabahı bir adım daha attım ve 15 cmlik inşaat telini sadece işaret parmağım ile baş parmağım arasında tutarak eğmeyi başardım.Bu sefer bunun videosu var ama arkadaşın cep telefonunda kaldı.Kütahyaya döndüğümde upload ederim.

Nasıl yaptığımı soran arkadaşlar vardır muhakkak.bu yüzden neler hissettiğimi anlatmaya çalışayım.Öncelikle sabahları zihin çok açık oluyor.Eğer bunu denemek istiyorsanız zihninizin boş olduğu sabah saatlerini seçin.Piçlikde sınır tanımayan bir arkadaşım elinde ki inşaat teliyle gelip ''Moruq iddiaya varım sen bu telide eğersin'' dedi.Ben Olmaz dememe rağmen bir anda Yapar-Yapamaz tarzı bir iddia havada uçmaya başladı.Onlara dönüp ''Denerim ancak olmayabilir.Çünkü bunu pek çalışmadım'' diyerek teli masanın üstüne bıraktım.Ayağa kalkıp gözlerimi kapattım.Ancak gözlerimi kapattığım halde sanki kapatmamış gibi etrafı gayet açık ve netce görüyordum.Ellerimi sağa ve sola serbest bıraktım.İki avucumun içinde bir yanma hissetmeye başladım.Aynı yanma ayak tabanlarımda başladı ve giderek yukarı çıkarak bütün bedenimi kapladığını hissettim.Gözlerim kapalı olarak yerime oturdum.Teli baş parmağımla işaret parmağım arasında tam ortadan tuttum.Sonra o telin parmaklarımdan biri olduğunu düşünmeye başladım.tele dokunan parmaklarımın ucunda müthiş bir ısınma başladı.Yavaş yavaş parmaklarımı ileri geri yaparak silindir gibi döndürdüm.Sonra hayalimde sol elimle parmağım yerine koyduğum telin iki ucundan yavaş yavaş büktüğümü düşünmeye başladım.Bu arada da sağ elimle silindir gibi teli döndürüyordum.Gözlerim kapalı bir vaziyetteyken telin yavaş yavaş büküldüğünü hissettiğim an gözlerimi açtım.Evet olmuştu tel en baştaki haline göre gözle görülecek kadar eğilmişti ve tele dokunduğum yer çok sıcaktı.İddiayı Yapar diyenler kazandı.bu kazanç sayesinde yol param bedavaya geldi:)

Saygılar

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gawath
    gawath's avatar
    Erkek
    Hindistana git..tapınakta 2sene kal...adamlar neler yapıo...masanın içinden elini geçiriyo sonra uçabilio...onları görünce bunlar ne ki peeeh diesm gelior
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    gawath bunu yazdı:
    Hindistana git..tapınakta 2sene kal...adamlar neler yapıo...masanın içinden elini geçiriyo sonra uçabilio...onları görünce bunlar ne ki peeeh diesm gelior
    Uçtuklarını mı gördün hacı :S

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 14219 Toplam Mesaj: 78