folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Psi-Well....Şoktayım

Psi-Well....Şoktayım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabuCe
    kabuCe's avatar
    Erkek

oksijen bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.reuters.com/resources/flash/includevideo.swf?edition=US&videoId=69287 bu videoda adamın yaptığı levitasyon telekinezinin üs dalı diye biliriz. Telekinezinin kurallarıyla yanı kurallara sahip fakat 10000000 kat daha zor. Bu arada levitasyon cisimleri ve kendini hiçbir maddi yardım almadan uçura bilme yetneğidir.

-----------------------------

Hocam Levitasyon, bir aldatmacadır. Örnek verdiğin videodaki şekilde hintlilerin ucması, yüzyıllardır gariban hint halkını miken hokkabazların hilelerinin sonucu. Yani "güç içinde" olayı yok.

Burada bağdaş kurup ucmanın hilesini ve bunu yapmak için gereken "derin bilgi"yi anlatıyorlar: http://www.youtube.com/watch?v=etSivpBHUmE

...Orada Olmayan Adam...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    kyle xy dan sonra  HannibALgan XY
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    Yaw ben denedim kağıt kıpırdamadı bile bunda kağıdın yada silginin boyutuyla bi alakası var mı :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    Hoca kendini geliştir fetoşun kafasını kopart. Eğer yapabilirsen işte o zaman sana inanırım. Yoksa bi boka yaramayan bir uğraş olarak aklımda kalır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Matrix ten alıntı:

Gerçek olan nedir? Gerçekliği nasıl tanımlarsın? Eğer hissedebildiklerinden, kokusunu alabildiklerinden, tadıp görebildiklerinden bahsediyorsan onlar sadece beynin tarafından yorumlanan elektriksel sinyallerdir...

Her Hakkım Saklıdır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    Kırmızı Hapı Almış Bu ...

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

psi-wheel pipet telekeinezi bnm de çok ugraştıgım bi konu..

isteyen olursa cam altında psiwhell videom var bi ara upload ederim..levitasyon aldatmaca degil asla..yapanı görmedim ama yaptıgını idda eden çok tanıdıgım var..

durugörü içinse bulaşmamanız gereken bişey..şuan size yaşadıgım bazı şeyleri anlatamam ama siz durugörüyü bıraksanız bile o sizi bırakmıyor..çok kötü bişey.. kesinlikle bulaşmayın..ilk zamanlar eglenceli gibi gidiyodu bu duru görü işi ama sonrasında paranoyaklaşıyosun..olmayan şeylere inanıyosun..halisünasyonlar görüyosun vsvs

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu olayların hepsi matematikle açıklanabilir olaylardır.

Bkz: Laplace

Bkz: Olasılıksız

Bkz: Empati 

Bkz: Adam Fawer

(Hiç dikkatinizi çekti mi bilmem ama 2 kitabı da tamamen DuyuGörü ile ilişkilidir)

Bilgi için:

http://en.wikipedia.org/wiki/Clairvoyance

(Görme, tatma, dokunma... Size Empati kitabını hatırlatacaktır)

(Dejavu olayına getirilen psikolojik tanım ise size Olasılıksız kitabını anımsatacaktır) 

Ayrıca daşşağa vuran müridlerimizi de kınıyorum.

Ve şunu bilmek gerekirki, güç her daim iyi birşey değildir.

Ayrıca yıllar önce bu 'medyum vs..' tarzı sitelerden birinde 'Migren krizleri' ve

DuyuGörü (ClairVoyance) 'ın ciddi derecede ilişik olması ile bir makale okumuştum.

Tabii doğruluğu ve kesinliği tartışılabilir;

Ama külliyen olayı daşşağa vurmak yanlıştır. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar eskiden TBT'de bi konu açıldığında bilenlerin bilgilerini paylaştıklarını,bilmeyenlerin okuyarak bişeyler öğrenmeye çalışmasını ve fikri olanların fikirlerini paylaşmasına alışmış biri olarak; Konu hakkında bir fikri olmadığı halde olayı makaraya saran ve dalga geçenleri görünce sadece hayret edebiliyorum...Bu durumun böyle devam etmeyeceğine inancım da tamdır.

Gelelim ana konuya...

Parapsikoloji çocukluğumdan beri üzerinde kafa yorduğum bir olgudur.Ancak ben bunu düşünürken bir disiplinden uzak,parça parça olan bilgi kırıntılarından faydalanıyordum.Lise yıllarından itibaren (sözel öğrencisi olmanın verdiği avantajla) psikoloji ve sosyoloji üzerine düşmeye başladım.Felsefe grubu öğretmenimizle giriştiği o tartışmalardan sonra o bile parapsikolojinin, psikolloglar tarafından tam kabul edilmeyen ama inkarda edilemeyen bir kavram olduğunu söylemek zorunda kaldı.Eğer çok iyi konsantre olabilirseniz çevrenizde ki bazı sesleri duymaya başlarsınız.Aslında duyduğunuz şey empatidir, ses değil.Ben bu sesleri 5-6 yaşlarında duymaya başlamıştım.Annem hastaneye götürmek isteyip odaya gelirken içinden dediği '' umarım anlamazda hastahanede maraz çıkarmaz'' dediğini duyardım ve odaya gelir gelmez ''hastaneye mi gidiyoruz?'' derdim.Daha birçok şey.Velhasıl herşey konsantrasyonda bitiyor.Çünkü bu psişik durum her insanda vardır.Bazı insanlar bu durumu çok erken farkedebilirler.Tek farkda budur zaten...

Eğer bu konuda bir talep gelirse konsantrasyon ve enerji yoğunlaştırma hususlarında yazı kaleme (klavyeye:) ) alabilirim.

Saygılar

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Enerji yoğunlaştırmayla ilgili birşeyler yazsan çok iyi olur...

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 14284 Toplam Mesaj: 78