folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Psi-Well....Şoktayım

Psi-Well....Şoktayım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek
    Şimdi arkadaşlar videodaki adam sahtekar olabilir ve uçtuğunu idda eden bir çok sihirbaz sahtekardır fakat levitasyon diye birşey var. Levitosyon sadece uçamak değildir para pisikolojinin bir bilim dalıdır. Levitasyon büyük ustalık ister. Levitasyonda kişi kendisi uçabildiği gibi çevresindeki cisimleride uçurabilir. Genelde levitasyonlarda bir gurup olur çünkü kişisel güç yeterli değildir. Yani işin kısası bunlar dalga konus değil. Bize sadece farklı ve normal ötesi geldiği için hayret edeip inanmadığımız şefler. Ama parapisikolojinin dallar bunalr normal olsa zaten parapisikolojiye dahil olmazdı. Bide bu bilim dalı matematik fizik kadar gerçek tir hatta olguları matemetikten daha gerçektir. 5 duyu organıyla görülür ve hissedilir. Bu işe ömrünü adamış insalar vardır. Ve gerçekten güçlenirler. Güçlendikten sonrada uçabilirler. Bu arada her gördüğünüzede inanmayın levitasyıon yapamayanlar bu işte para var deyip hilelere başvuruyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

boyle seylere gormeden inanmam diyenlerdenim

evde soyle bi deniyim dedim bi anda ısıklar yanıp yanıp sondu bende bişiler oluyo sandım megersem lamba bozulmus

dedikleriniz tamamen normal bir insanın yapabilecegi seyler

telin bukulmesi olayı arkadasın da dedigi gibi tel cok sıcaktı bıraktıgımda diyor  burada tel sıcaklıktan dolayı eğilmiş beyinle alakalı bir şey yok sadece vucudundaki sıcaklıgı eline yogunlastırmıs

kagıt olayı zaten tamamen odadakı havadan ve kendi nefesinden kaynaklanan bir şey

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı:
    -----------------------------

evde soyle bi deniyim dedim bi anda ısıklar yanıp yanıp sondu bende bişiler oluyo sandım megersem lamba bozulmus

telin bukulmesi olayı arkadasın da dedigi gibi tel cok sıcaktı bıraktıgımda diyor  burada tel sıcaklıktan dolayı eğilmiş beyinle alakalı bir şey yok sadece vucudundaki sıcaklıgı eline yogunlastırmıs

kagıt olayı zaten tamamen odadakı havadan ve kendi nefesinden kaynaklanan bir şey

Tartışma yaratmak istemiyorum.Tek cümle kurmak istiyorum.

Bu kadar kolaysa siz yapın da görelim...

Saygılar

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı:

demiri yamultan sıcaklık eli yakar eritir. Öyle 36-37 dercereyle olcak değil zaten sen demire vicut ısının tamamını nakledemezsin ayrıca demiri yamultma işini cidden sıcaklıkla bile yapmış olsa o sıcaklığı ellere yoğunlaştırması ayrı bir imkansızlık bana telekinezi demek sıcaklıkla yamuldu demekten daha mantıklı geliyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Hacı benim için yazarmısın bişe sorcam bu duru görü ne yapmanın sonucunda oluyo duru görü olmak istemiyorum saygılar

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    bende  Kendimi bildim bileli uğraşyıorm ama Pek bişey olmuyor Oysa konsantrasyonum çok iyidir birşeye konsantre olursam kendime gelmem zor oluyor saatlerce o şeyi izliyorum başka biri bana fiziksel bir zarar verene kadar bakıyorm ama hiçbişey düşnmüyorm düşünemiyorum bizim ailede böle şeyler yapan cok var ama isteyerek ypmıyorlar dedem sinirlenince camlar çatlıyor Hataa birine kızarsa ve o kişiye çok sinirlenirse o sinirlediği kişi hmen hastalanıyor yada bişeyler oluyor
    annem ben bişeyle ilgilenirken o ilgilendğim şey sonucunda ne olcağını biliyor ve önceden uyarıyor ( o uyardığı şey gerçekten oluor )  + dedemin sinirlendiğinde metalleride eğdiğini sölemişti annem
    Ama ben bişey yapamıyorm yapamyınca tuaf hissediyorm yapa bildiğim 2-3 basit şey var bunlar metrelerce ilerdeki konuşulanları duya bilme ders dışındaki hiçbir şeyi unutmama giibi ( ilk doğum günümü bile hatırlıyorum yani 1 yaşına basttım, ilk parfümümün kokusunu , ilk giysilerimi, ayağımı rahatsız eden ilk ayakkabılarımı ...  )
    Ama ben bunlar gibi daha ilginç şeyler yapmak istiyorm bunlar gibi okulda ilgi toplayabilceğim şeyler herkez bana aptal ve gerizekalı muamelesi yapıyor Bazen aptal diye seslendikleri bile oluyor. Bunları nasıl yapabilirm bana  Yardımcı olurmusunuz yıllardır uğraşıyorm ama yukarıda yazdığım sebepten dolayı  olmuyor ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

1-levitasyonu yaptıgını idda eden bunu uluorta yapan herkes sahtekardır.. böylesine büyük konsantrasyon isteyen bişeyi uluorta yerde yapmak..helede inanmayan birilerinin yanında yapmak neredeyse imknasızdır..

2-kaşık tel vs vs bükme olayında eger bu işi telekinezi ile yapıosanız kesinlikle ısınmaması lazım..

3-psiwheel in havayla elektriklenmeyle hiçbirşeyle alakası yoktur..biraz quantum fizigi kurcalayın..beynin yaptıgı ışımaları ögrenin de dudagınız uçuklasın..

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabuCe
    kabuCe's avatar
    Erkek
    Kuantum fiziği ve beynin yaptığı ışımalarla kağıdın hareketini nasıl açıklıyorsun, anlatır mısın hocam. Kuantum'dan hurafe ve fiziği ayırt edecek kadar anlarım. Hangi elektromanyetik ışımalar cisimleri hareket ettirebilir, ne şiddette uygulanması gerekir.(Fotonların bir cismi hareket ettirebilmesi için sürtünmesi azaltılmış havasız ortamlar kullanılır da azıcık bir hareketlenme olur) Biz burada ne şiddette neyi saçıyoruz da kağıt hareket ediyor??? Bilincin elektromanyetik teorisini mi kuantum teorisini mi baz alıyorsun, vs,vs. Ayrıntıları paylaşırsan konu açıklığa kavuşabilir.

...Orada Olmayan Adam...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

shrödingerin kedisi deneyini duymuşsundur..duymadıysan bence bi okumalısın

http://www.zamandayolculuk.com/cetinbal/schrodinger.htm

burda dikkat çekmek istedigim nokta şu

Eğer biri kutuyu açarsa kediyi ya ölü ya canlı bulacaktır. Fakat kutu açılmadan önce kedinin kuantum durumu ölü kedi durumuyla kedinin canlı olduğu durumun bir karışımı olacaktır..yani gözlemleyemedigin olaylarda herşey olabilir..

ve birazda bu deneyle baglantılı olan kopenhag yorumu..

http://www.zamandayolculuk.com/cetinbal/kopenhag.htm

orda dikkatini çekmek istedigim bi nokta var "Canlılar söz konusu olunca her şey olabilir"

işte burdan yola çıkarak beyinde yapılan ışımaların kagıdı kaşıgı hareket ettirdigini düşünüyorm..sen olaya çok fiziksel yaklaşıosun..şu anda bizim bildigimiz elektromanyetik spektrum içinde bakma olaya ..o sadece bizim bazı şeyleri açıklarken kullandıgımız bi cetvel..yoksa ışıgın dalga boyunun bizim hesaplayabildigimz miktardan çokdaha fazla yada az olabilecegi bana mantıklı gelen bi fikir..ve bu dalga boyundaki ışımaların mikrodalga fırın yada radyo frekanslarından çok daha farklı şeylere neden olabilecegini düşünüyorm..net bi kanıt istersen sana sunamam.. sonuçta kuantum hala daha bi teori eksikleri yada yanlışları olan bi teori..bu sadece bnm yorumum..

bilincin  elektromanyetik teorisi hakkında pek bi bilgim yok olayı kalıplar altında incelemk istemiyorm çünkü..ama benim bilinçten anladıgım şey beyin yapısındaki milyarlarca nötronun çalışmasıyla oluşan kimyasal bi etki..ki nöronların iletimde kullandıkları enerjinin gerçekten büyük bi miktar oldugunu hatırlıyorm.. ve bunun milyarlarcası biraraya gelince bir çeşit elektromanyetik alan oluşturması mantıklı geliyo..bu konunun kuantum felsefesiyle benzer yanıysa sanırım..ikisinin de bir düşünce deneyi olması.. en azından şimdilik..

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Ben tarışmanın kıyısından geçimde, arkadaşım biz olan üstü şeyler yaptığımızı idada etmiyoruz (en azından ben) tabiki mantıklı fiziksel bir açıklaması vardır bu olayda telekinezi diye duydum okudum söylüyorum. Amaç sapmasın yakında biri haşa peygamberim diye çıkamsın ortaya. Bunları herkez yapıyorsa mantıklı bir açıklaması vardır ve gerçekten arkadaşın dediği gibi levi. yapan birisi ulu orta yerde yapmaz. Adam levi. yapıyorsa zaten aşmıştır ve gösteriye ihtiyacı olmadığı gibi, herkezin içinde kosanantıre de olamaz.

neyse duru görüye gelelim ben duru görüde uzaman değilim bilgimde okadr fazala değil ama telekinezinin yan etkisi nasıl olur yapılır bilmem. Bende istemsiz ve yakın olaylarda oluyordu. Mesela bi his oluyo içinde iç ses gibib birşey böyle zoom oluyosun kapı çalıcak diyorsun 5 dakkika sonra kapı çalıyo. Zaten geleceği görmek değil yaptığın şey daha önce açıkaldım bilinç altını açılması. Neyse bence sen duru görüyü geliştirmek için telekinezi çalış.

Toplam Hit: 14218 Toplam Mesaj: 78