folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Psi-Well....Şoktayım

Psi-Well....Şoktayım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek

insan beyninin yapabileceği en büyük şey kaşık bükmek mi ??

telekinezi,psi-well ve levitasyon ile uğraşan arkadaşlar; bu işin en uç boyutu nedir ?

Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    1905 bunu yazdı:
    -----------------------------

telekinezi,psi-well ve levitasyon ile uğraşan arkadaşlar; bu işin en uç boyutu nedir ?

bu işin uç boyutu hayal gücünün uç boyutuyla aynı.. matrix gibi düşün:)

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    samurai bunu yazdı:
    1905 bunu yazdı:

bu işin uç boyutu hayal gücünün uç boyutuyla aynı.. matrix gibi düşün:)

uç noktalar yok hocam bu işe 40 yılını veren insan bile hatta keşişlerden evliyalara kadar her zaman yeni bişeyler öğreniyorlar ilim sonsuzdur....

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Konsantrasyon Konsantrasyonu sağlamak için yapılması gerekenler vardır.Eğer bu gereklilikler yerine getirilmezse başarılı olabilmek mümkün değildir.Öncelikle, herşeyin başında zihninizin açık olması gerekmektedir.Fakat gün içinde algılar ve dürtülerle zihnimizde ki perdeler kirlenmekde ve bazı yargılar oluşmaktadır.Konsantrasyon için zihnimizin açık olması ve zihnimizin de açık olması için; insan zihninin henüz kirlenmediği veya algıların alınmaya başlanmadığı SABAH SAATLERİ büyük önem arz eder.Zira uyku zihninin temizlenmesi için çok iyi bir fırsattır.İlk kuralımızın adını koyalım.KONSANTRASYON SABAH SAATLERİNDE DAHA İYİ VE KOLAY SAĞLANDIĞINDAN, DENEMELERİMİZİ SABAH SAATLERİNDE YAPMALIYIZ.İkinci önemli unsur ise nefes alıp vermede gizlenmiştir.Burundan alınarak, ağızdan verilen derin derin nefes egzersizleri konsantre olmak için yapılacak ilk egzersizdir.Bunun haricinde nefes alırken kendimizi bir sahilde düşünelim ve her aldığımız nefesde sahile paralen yürürken bir dalganın ayak bileklerimize kadar ıslattığını ve her verdiğimiz nefesde ise geri çekilen dalganın bizden;kafamızı karıştıran düşünceleri aldığını hayal edelim.Aldığımız nefesin hacmini genişleterek bu uygulamaya devam edelim.Aynı anda da az önce bahsettiğim olayı düşünelim veya yaşamaya çalışalım.İkinci kuralımız ise NEFES ALMA DİSİPLİNİ’dir.Bir sonra ki şart ise oturuş pozisyonudur.Çünkü kişinin oturuş ve kalkışları kendi karakterini ele vermekte de kullanılır.Zihnimizi açmak ve daha kolay nefes almak için yarı yatar vaziyette oturmalıyız.Oturacağımız yer çok sert veya yumuşak olmamalıdır.Çünkü bu iki durumda insanı huzursuzluğa itecektir.Bu huzursuzluk da konsantrasyonun sağlanmasını imkansızlaştırabilir.Oturulan yer olduğu kadar oturuş pozisyonunu da iyi ayarlamak gerekmektedir.Zira dik oturma pozisyonunda düşünmek kolay ama entegre olmak zordur.Aksine yatış pozisyonunda düşünmek zor entegre olmak kolaydır.Ayrıca dik pozisyonda otururken beyne giden kan ve bu kanda ki oksijen oranı fazla olacağından sadece bir konuya adapte olmak zorlaşabilir.Yatış pozisyonunda ise nefes alış-verişi ve kalp ritmi düşeceğinden uyuklamalar olabilir.İyi bir konsantrayon için ellerin ve bacakların bulundukları yerler önem arz etmektedir.Çünkü bir sonra ki aşamada ellerimiz ve kollarımız enerjiyi çekeceğimiz ve yoğunlaştıracağımız uzuvlarımız olacağından bu disiplini bir an önce öğrenmelidirler. Özellikle nefes egzersizlerinde bacaklarımızı uzatmak ve  kollarımızı da avuç içleri havaya bakacak şekilde serbest bırakmak nefes egzersizini ve konsantrasyonu kolaylaştıracaktır.Diğer madde olarak ise konsantrasyonumuzu sağlayacağımız yeri iyi seçmemiz gerektiğini belirtmeliyiz.Çok karanlık veya çok aydınlık bir yerde huzurlu olmak mümkün değildir.Bu huzursuzluk konsantrasyonumuzu tamamen bozabilir.Ayrıca sadece ışık değil; Isı,ses,yalnızlık gibi diğer parametreleride iyi ayarlamamız gerekmektedir.Bunu daha kolay halledebilmek için kendinize ‘Hangi durumlarda rahat ve huzurlu olabiliyorum?’ sorusunu sormalı ve çevrenizi cevabınıza göre tekrar düzenlemelisiniz.Son olarak ise egzersizlerimizi hangi sıklıkla yapacağımız kalıyor.Bu bir nebze efor işidir.Hergün 8 saat yapılabilecek bir uygulama olmadığı gibi, haftada yarım saat ayırıp kendinizi geliştirebileceğiniz bir hobi de değildir.Burda ki ana kıssas kimin ne kadar çalışabildiğidir.Kendi gelişiminizi gözlemleyip, ona göre bir antreman cetveli hazırlayabilirsiniz.

Saygılarımla

HannibAlgan

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Enerji Yoğunlaştırma:

Enerji yoğunlaştırma programını bildiğim kadarıyla aktarmaya çalışacağım.Öncelikle şunu iyi bilmeliyiz ki; Gördüğümüz ve görmedğimiz her varlık bir enerji yumağının sonucudur.Yani gördüğümüz herşey bir enerji topudur ve enerji yoğunlaştırma dediğimiz şey aslında kendi enerjimizi o nesnenin veya canlının enerjisi ile entegre etmekden başka birşey değildir.Ancak bunu gerçekleştirebilmek için çok iyi bir konsantrayona sahip olmamız gerekmektedir.İlk bölümde yazdığım konsantrasyonu çok iyi ve kolay bir şekilde yapmaya başladıkdan sonra bu evreye geçilmelidir. Çünkü büyük ihtimalle ilk denemeleriniz başarısız olacaktır. Bu durumun moralinizi bozmaması için konsantrasyon ilk şart.

Gelelim  nasıl yapabileceğimize...

İlk aşamamız konsantrasyonda da anlattığım üzere bedensel ve psikolojik enerjinizi ellerinizde toplamaktır.Bu bahsettiğim olay malesef ‘şöyle yapın,böyle yapın’ diyebileceğim bir uygulama değil.Sadece deneye yanıla ulaşabileceğiniz olgudur ama ben yine de bazı tüyolar vereyim. Eğer enerjinizi elinizde veya bedeninizin bir noktasında toplamak istiyorsanız: Enerjinizi yoğunlaştırmak istediğiniz uzvunuzun üstünde bir ışık belirdiğini hayal edin ve bu ışığın çevreyi süpürge gibi süpürdüğünü düşünün. Işığın her çektiği enerjinin ise (toplama noktanız elleriniz olduğunu düşünelim) ellerinizi ısıttığını hissedin ve bu ısı bir yerden sonra dayanılmaz bir hâl alabilir. İşte bu noktaya ulaşırsanız iki elinizi birbirine yaklaştırarak küre hareketi yapmaya başlayın (Psi-Ball)

Unutmayın elleriniz birbirlerine ne kadar yaklaşırsa o kadar yoğunlaşacaktır.Buraya kadar olan bölüm enerjiyi ellerinizde toplama yöntemiydi.Diyelim ki aynı şeyi başka bir uzvumuzda yapmak istiyoruz, oda başımız olsun.

Ben enerjimi başımda toplamak istediğimde ne yaptığımı yazayım.Öncelikle aynı şekilde bir ışık süprügesi hayal ediyorum.Başımdan çıkıp etrafda esen bir hortum gibi etrafı süpüren bir ışık süpürgesi oluyor genelde...

Neyse o sırada ellerimi de açıyor ve toplanan enerjinin daha güçlü olmasını sağlamaya çalışıyorum.Bunu yapar iken bazen başımın döndüğünü veya benim de döndüğümü hissettiğim oluyor.Son olarak ise bu yoğunlaştırdığım enerjiyi bir noktaya sevk ediyorum.Çünkü böyle bir yüklemeye insan doğasının dayanabilmesi mümkün değildir.

Söylemeyi unuttum.Bu şekilde etrafda ki negatif enerjiyi de çekebilmek mümkün.Bunu yaptıkdan sonra topladığınız negatif enerjiyi bir noktaya sevketmelisiniz.Ben genelde bu negatif enerjiyi cansız bir nesneye sevk ediyorum. Çay bardağında ki kaşığı bu şekilde hareket ettiriyorum.Aynı şekilde negatif enerjiyi çekebildiğiniz gibi pozitif enerjiyi de çekebilirsiniz. Her iki durumda da çok yorulabilirsiniz.Yapmadan önce iki kere düşünün derim.

Son olarak ise;

Eğer bedeninizin dışında bir yere enerjiyi yoğunlaştırmak istediğinizde de yapmanız gerekenler şunlardır;

-Yine örneklemek gerekirse:Enerjinizi yoğunlaştırmak istediğiniz nesne bir tel parçası olsun ve amacınız onu hareketsiz halde iken hareket ettirmek olsun.Öncelikle böyle bir şeyi yapacak duruma geldiğinize inanmanız gerekli.İkincisi ise böyle bir durumda ilk yapmanız gereken şey gözlerinizi kapatıp konsantre olmaktır.Şunu hayal edin.Ayaktasınız ve masanın yanındasınız.Tele konsantre olun.Hayalinizde tele elinizi yaklaştırdığınızı düşünün.Elinizin tele yaklaşmasını hissedin.Son olarak ise önceden konsatrasyon sırasında topladığınız enerjiyi tele sevkedin.Bu sırada da ellerinizden birinin tele temas ettiğini ve hareket ettirdiğini düşünün.Biliyorum burdan böyle anlatmak biraz saçma oluyor ama elimden de bu kadarı geliyor.Edindiğim yeni bilgileri ve deneyimleri aktarmaya devam edeceğim.Sizlerinde elde ettiğiniz verileri aktarmanızı rica edeceğim.Çünkü bu ve benzeri konularda elde edilmiş deneyimler paylaşıldıkça, denendikce daha da güçleniyor.Şimdilik bu kadar.Umarım en kısa zamanda daha farklı bir deneyimi aktarmak için görüşürüz.

HannibAlgan

Saygılarımla

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ugur0 bunu yazdı:
    ana avatar. kurtar bizi avatarrr :| toprak ta bükebilion mu la

avatarsa hepsini bükebiliyo. hoca beni kopardın yaf:) 

edit: hocam aslında merakla okuyodum ama dayanamadım bu mesaja boşgeç. sen beni takma:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    oksijen bunu yazdı:

Yaptığın şey para pisikolojinin bir dalıç telekinezi olarak adı geçiyor

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=telekinezi&folderid=61106

daha ayrıntılı bilgiler alabilirsin. Eğer ilgi artarsa daha sonra makalede yazabilirim bu konuda.Boş iş demişler değil.Mısır zamanına kadar dayanı geçmişi belki matamatik yokken telekinezi vardır. Günümüzde unutulmuş  bir bilim dalı

not: telekinezi yapmak için özel bir yetenğe ihtiyaç yoktur.

http://www.reuters.com/resources/flash/includevideo.swf?edition=US&videoId=69287 bu videoda adamın yaptığı levitasyon telekinezinin üs dalı diye biliriz. Telekinezinin kurallarıyla yanı kurallara sahip fakat 10000000 kat daha zor. Bu arada levitasyon cisimleri ve kendini hiçbir maddi yardım almadan uçura bilme yetneğidir.

bu konuda görünmeyen bi resim var heralde:) kağıdı nasıl katlayacağımızı anlamadım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

kısacası sunu söyleyim  öncelikle meditasyon yaparsın 1 saat boyunca şahsen denedim ve gördüm fakat en son cin olaylarına karıştım artık o taraklarda bezim yok

meditasyon  1 saat boyunca   

sonra sessizlik ve hareket ettireceğin cisime odaklanma

1 ay  15 dk meditasyon yapın ve cisimle uğraşmayın         sonraki 1 ay   30 dk  uğraşın   sonraki 1 ay   1 saat  meditasyon yapın ve yoğunlaşın

ondan sonraki  1 ay  kağıt oynatabilirsiniz      ama sakin ve enerjik hatta mutlu oldugunuz günlerde yapın daha etkili oluyor  

örneğin    bir arkadaşım kursta hocaya kalem fırlatmıstı konsantreyle  :)             ama cocuk profesyonel gibi birşeydi  11 yaşından beri yapıyor ve suan 21 yaşında  tam bir baş belası  :)

benim bırakma sebebim  cin görmem onlarla konusmam ve korkmam :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek

Spyware__007 bunu yazdı:

kısacası sunu söyleyim  öncelikle meditasyon yaparsın 1 saat boyunca şahsen denedim ve gördüm fakat en son cin olaylarına karıştım artık o taraklarda bezim yok

meditasyon  1 saat boyunca   

sonra sessizlik ve hareket ettireceğin cisime odaklanma

1 ay  15 dk meditasyon yapın ve cisimle uğraşmayın         sonraki 1 ay   30 dk  uğraşın   sonraki 1 ay   1 saat  meditasyon yapın ve yoğunlaşın

ondan sonraki  1 ay  kağıt oynatabilirsiniz      ama sakin ve enerjik hatta mutlu oldugunuz günlerde yapın daha etkili oluyor  

örneğin    bir arkadaşım kursta hocaya kalem fırlatmıstı konsantreyle  :)             ama cocuk profesyonel gibi birşeydi  11 yaşından beri yapıyor ve suan 21 yaşında  tam bir baş belası  :)

benim bırakma sebebim  cin görmem onlarla konusmam ve korkmam :(

rüyanda mı gördün?

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    ne rüyası mahlukat duruyor karşımda pis pis gülüyor bana hatırlatma ozamanları
Toplam Hit: 14291 Toplam Mesaj: 78