folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder PTT Yurtdışı Kayıtlı Posta Takip Sorgulaması

PTT Yurtdışı Kayıtlı Posta Takip Sorgulaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Önümüzdeki 10 gün içinde aşırı yoğunluk olacak o zaman içerisinde gelirse geçmesi muhtemel.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

barıs anlasılırsa kan alırlar haberin olsun :)

konuyuda gizle ne olur ne olmaz 

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

barıs anlasılırsa kan alırlar haberin olsun :)

konuyuda gizle ne olur ne olmaz 

kan alınacak birşey yok sadece ürün geri yollanır.

Ayrıca barış hocam, ben almayı düşünüyorum ama tırsmıyorda değilim. Geri yollanırsa paranı geri alabiliyor musun satıcıdan onu merak ediyorum.

Birde imei işini nasıl çözüyorsun. Evimde öylece yatan 3g destekli bozuk 3 tane cep telefonum var. Onların imei lerin atmak kolay olur mu? MTK işlemcilere rahat oluyor felan diyorlar ama pek sonuç alamadım araştırmalarımdan net bir şekilde. Bazıları olmuyor diyor bazıları oluyor diyor.

DrKill tarafından 25/Ara/14 13:45 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

Bende de Kasım 29'da Türkiye'ye yollandı görünüyo ama hala bir hareket yok.

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)
     28/11/14 17:42   2014-11-28 17:42:00   Receive item from customer (Otb)   Gonderi musteriden alinmistir   CHINA (Yurt Disi) 
     29/11/14 19:38   2014-11-29 19:38:00   The item was forwarded to the destination country (Otb)   Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden)   CHINA (Yurt Disi) 
    nolanded tarafından 25/Ara/14 14:09 tarihinde düzenlenmiştir

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@DrKill

MTK işlemcilerin hepsine imei atılır. Telefonun mühendislik menüsüden imei numarasını giriyorsun telefona bi reset çakıyorsun olay tamamdır. Yeni MTK işlemcilerde bu olay biraz zorlaştı bilgisayardan ms-dos ekranında bir program ile imei dosyası yaratıyorsun sonra telefona atıp sistem dosyalarının içine yapıştırıyorsun, o kadar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

hocam e devletten sorgula ,tüm işlem basamakları orada çıkıyo .

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

ya bende birseyler aldim ne ptt sorguusunda cikiyor nede urun geldi 2 ay olmasina ragmen. urunu gonderenin kargo sitesinde cikiyor. anlamadim gitti. Bu aralar bir isler var

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam bende ebay üzerinden motosiklet eldiveni aldım alpinestars ın, 20 gün gibi sürede geldi ancak ptt sorgulaması ancak paket türkiye sınırlarına girince aktif oldu.

usps ile gönderilmişti.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

HOCAM BİDE GÜNCELLEMİŞ PTT BURADAN TAKİP DAHA İYİ

http://www.ptt.gov.tr/sx/ptt/#posta

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam bende ebay üzerinden motosiklet eldiveni aldım alpinestars ın, 20 gün gibi sürede geldi ancak ptt sorgulaması ancak paket türkiye sınırlarına girince aktif oldu.

usps ile gönderilmişti.

kaç euro ya da dolardı hocam senin ? vergi filan ödedin mi ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 7716 Toplam Mesaj: 76