folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder PTT Yurtdışı Kayıtlı Posta Takip Sorgulaması

PTT Yurtdışı Kayıtlı Posta Takip Sorgulaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altaier
    Altaier's avatar
    Erkek

1 yıl gelmedıyse o postayı unut zaten yakmıslardır onu :D 

Karakterli insanların ruhu yaralarla doludur ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Altaier bunu yazdı

Hocam ben ptt avpımde calısıyorum barkod numarasını bılıyosan arastırırım burdan kesın buraya gelır

Bu arkadasimiz bizim icin cok kiymetli bir konumda.... :D saka bi yana bi kac kod  Var da :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

takip kodu olmadan sipariş verdiyseniz %80 gelmez. İlla ki birisi cebe atar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altaier
    Altaier's avatar
    Erkek

Bana barkot numarası verın avpımdeyse elımden gelenı yaparım :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Altaier bunu yazdı

1 yıl gelmedıyse o postayı unut zaten yakmıslardır onu :D 

19 yaşındasın ve multi üyelikten küfür ettiğin için ban yemişsin. Hiç güvenilir gelmedin hocam şimdi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altaier
    Altaier's avatar
    Erkek

Cebe atma gıbı bır ımkan yok :D 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altaier
    Altaier's avatar
    Erkek

O durum karısık hocam , calıstıgım yer ama ptt hadımkoy avpım ben postayı alıp eve goturecek degılım 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

yok ben postayı alıp eve götürme manasından demedim. 19 yaşında devlet kurumunda çalışmana takıldım. KPSS ile girilmiyor mu orada işe ? Zaten Avpim benim mektup arkadaşım olur. Evde sayfa sayfa yurtdışından telefon getirmişsiniz geri yolladık diye kağıtlar var. :) Telefon siparişlerimde bir kıyak yapabilirsen karton karton sigaraları dizerim ayağının önüne. :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Altaier bunu yazdı

O durum karısık hocam , calıstıgım yer ama ptt hadımkoy avpım ben postayı alıp eve goturecek degılım 

Niye dağıtıma çıkan barkodsuz postayı cebe atsalar kim farkedicek ? Bir de niye yakıyorlar hocam ben onu çok merak ediyorum zor mu yani adrese göndermek ? Hazır yetkili birini bulmuşken sorayım :D

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altaier
    Altaier's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

yok ben postayı alıp eve götürme manasından demedim. 19 yaşında devlet kurumunda çalışmana takıldım. KPSS ile girilmiyor mu orada işe ? Zaten Avpim benim mektup arkadaşım olur. Evde sayfa sayfa yurtdışından telefon getirmişsiniz geri yolladık diye kağıtlar var. :) Telefon siparişlerimde bir kıyak yapabilirsen karton karton sigaraları dizerim ayağının önüne. :)

Hocam ptt avpımde 600 yakın ıscı calısıyo aralarından bırı benım full memur oldugunu dusunsene buranın devlet bole bır hataya dusermı dusuk maasla taserın varken ne gerek var , bıde ben sıparıslere bısey yapamam upımde olsaydım belkı olurdu ama avpımde olmaz sadece burdan postayı hızlandıdırım beklemez burda 

Toplam Hit: 7715 Toplam Mesaj: 76