folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder PTT Yurtdışı Kayıtlı Posta Takip Sorgulaması

PTT Yurtdışı Kayıtlı Posta Takip Sorgulaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Beyler bi ürün sipariş verdim 1.5 aydır gelmedi otomatik olarak kabul edilmiş ürün ben ne yapabilirim ne ürün ne iade gerçekleşti.

Order Number:
    64639056758274
    Status:
    Finished
    Reminder:
    Order has been automatically confirmed by the system because no action received from buyer within the buyer protection time.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Şu hdd kutusu mevzusuyla kaç tane geçirebildin barış hocam. Bir kapalı konu açta muritlerle paylaş şu mevzuyu ona göre bende deniyeceğim dx.com dan.

Dx öyle alengirli işlerle uğraşmaz. HDD kutusu ilk zamanlar iyiydi sonradan Donanımhaber'de paylaşıldı millet bokunu çıkardı gümrük memurları uyandı. HDD buldu mu hemen x-ray'e sokuyorlar.

Dx'den takip kodsuz bir ürün alsak gelmedi desek uyanırlar mı ? beni bir üründe baya uğraştırıyorlar acısını çıkarmak istiyorum da

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Beyler bi ürün sipariş verdim 1.5 aydır gelmedi otomatik olarak kabul edilmiş ürün ben ne yapabilirim ne ürün ne iade gerçekleşti.

Order Number:
    64639056758274
    Status:
    Finished
    Reminder:
    Order has been automatically confirmed by the system because no action received from buyer within the buyer protection time.

takip kodu var mı? benim bi kargoya adres yazmamışlar ama telefon numarasını yazmışlar adamlar arayıp sordu adresi öyle geldi. belki seninkinde hiç bişi yazmıyodur pttye gidip sorman gerekebilir. bi de aklında bulunsun sürenin sonuna yaklaşınca dispute aç ürün gelmedi refund istiyorum diye. paranı geri alırsın, ondan sonra ürün gelirse de sana kalır.

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkfeo
    Darkfeo's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    Geçmiştir büyük ihtimalle hocam.yoksa ankaraya gelmez diye düşünüyorum.

Alakası yok, Ankaradaki gümrük işlemlerine bakan yer ürünü geçirmeyebiliyor.

"Tarikat kutsaldır, maddi çıkar için kullanılamaz." HolyOne
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
     hsyN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Order Number:
    64639056758274
    Status:
    Finished
    Reminder:

takip kodu var mı? benim bi kargoya adres yazmamışlar ama telefon numarasını yazmışlar adamlar arayıp sordu adresi öyle geldi. belki seninkinde hiç bişi yazmıyodur pttye gidip sorman gerekebilir. bi de aklında bulunsun sürenin sonuna yaklaşınca dispute aç ürün gelmedi refund istiyorum diye. paranı geri alırsın, ondan sonra ürün gelirse de sana kalır.

Hocam takip kodu barkod numarası zaten " 18015496475BJ "

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Darkfeo bunu yazdı

Doğrudur

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    Darkfeo bunu yazdı

son durumu bu hocam , zimmet edildi ? bu ne demektir. bunuda ilk defa görüyorum yeminle :S

http://www.leyladansonra.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı
    Darkfeo bunu yazdı

son durumu bu hocam , zimmet edildi ? bu ne demektir. bunuda ilk defa görüyorum yeminle :S

Postacıya bu barkoddaki ürün zimmet edildi yani ürünü kaybederse sen şikayet edersen alan adam sorumlu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

zimmet alındı ifadesi gelecek belli süre sonra. ordan sonra iş gene ptt ye dönüyor. şu anlık bir kişide zimmetli postan. 

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

ben de nerede bu siparişlerim diye düşünürken bugun 1 tanesi geldi. 1 ayı geçmeye başlamıştı. darısı diğer siparişlerin başına

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 7719 Toplam Mesaj: 76