folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder PTT Yurtdışı Kayıtlı Posta Takip Sorgulaması

PTT Yurtdışı Kayıtlı Posta Takip Sorgulaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gümrükten geçmiş Ankara'ya yollamışlar. Yarın yılbaşı resmi tatil gelmez. Fakat Cuma günü kesin gelir Barış hocam. Pebble dediğin ne oluyor bu arada ? Benim Lenovo telefonda İsviçre'den geliyor bu tarafa haftaya gelir sanırm.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

benim kargolar dün geldi. dediğiniz gibi hiç bir kısmı güncellenmedi kargonun, sonra tek günde dağıtıma çıkarıldıya kadar bilgisi girildi o bordroya kaydedildi vs de var.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

@mustafa şundan hocam https://getpebble.com/pebble_steel inş gümrük filan ugrastırmazlar beni.

ama gümrüge girmemeside çok garip :D hayırlısı

@sir sistem filan komple değişmiş , telefondan girmek zaten zulum olmuş. arada bunlarıda güncellediler sanırım.

bi Posta Teslim Bordrosuna Kaydedildi olayını ilk defa gördüm. O korkuttu beni.

amk ptt başka gösteriyor e devlet başka gösteriyor :D 

şimdi e devlete baktım ürün ankaraya varmış bile :D 

baristbt tarafından 30/Ara/14 14:57 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

@mustafa şundan hocam https://getpebble.com/pebble_steel inş gümrük filan ugrastırmazlar beni.

ama gümrüge girmemeside çok garip :D hayırlısı

@sir sistem filan komple değişmiş , telefondan girmek zaten zulum olmuş. arada bunlarıda güncellediler sanırım.

bi Posta Teslim Bordrosuna Kaydedildi olayını ilk defa gördüm. O korkuttu beni.

amk ptt başka gösteriyor e devlet başka gösteriyor :D 

şimdi e devlete baktım ürün ankaraya varmış bile :D 

Geçmiştir büyük ihtimalle hocam.yoksa ankaraya gelmez diye düşünüyorum.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

e-devlet öyle o biraz önde gösteriyor. daha öncede dediğim gibi yılbaşı diye postalar yoğun kontrol vs yapmadan direk adrese gönderiyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

e-devlet öyle o biraz önde gösteriyor. daha öncede dediğim gibi yılbaşı diye postalar yoğun kontrol vs yapmadan direk adrese gönderiyorlar.

Yok hocam benim takıldı 2-3 şey,benim şansıma :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sendeki şans yani ha :) Kargolar yürüyen bantlarda geliyor memurlar şüpheli gördüklerini alıyor kontrole.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Sendeki şans yani ha :) Kargolar yürüyen bantlarda geliyor memurlar şüpheli gördüklerini alıyor kontrole.

sevgiler saygılar D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Şu hdd kutusu mevzusuyla kaç tane geçirebildin barış hocam. Bir kapalı konu açta muritlerle paylaş şu mevzuyu ona göre bende deniyeceğim dx.com dan.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Şu hdd kutusu mevzusuyla kaç tane geçirebildin barış hocam. Bir kapalı konu açta muritlerle paylaş şu mevzuyu ona göre bende deniyeceğim dx.com dan.

Dx öyle alengirli işlerle uğraşmaz. HDD kutusu ilk zamanlar iyiydi sonradan Donanımhaber'de paylaşıldı millet bokunu çıkardı gümrük memurları uyandı. HDD buldu mu hemen x-ray'e sokuyorlar.

Toplam Hit: 7652 Toplam Mesaj: 76