folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigarayı Bıraktım

Sigarayı Bıraktım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Allah razi olsun herkesten :) ben de bundan sonra aklıma geldikçe (sigarayı içmediğim bu süre zarfında) başıma gelenleri yazcm buraya :D

Hoop.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Amk. 4 yil once 6 ay biraktim kariyla kavga ettik yine basladim.

Gecen yil 7 ay biraktim. Kariyla kavga ettik yine basladim.

4 ay once 6 gun biraktim kariyla kavga ettik yine basladim.

Artik sundan eminimki sigarayi birakmam icin once kariyi birakmam lazim. Ama cocuk var ortada...

Not: Bu aralar acayip kafaya taktim birakacam diye. bakalim hayirlisi...Kahkaha

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

çok uğraştım başlamak için ama olmadı. tam içiyorum içiyorum sonra leş gibi oluyo nefret edip atıyorum paketi. yok arkadaş başlayamicam

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

MMB bunu yazdı:
    -----------------------------

aklı olan bırakır hocam. hem zararlı, hem para kaybı, hem pis kokar, nedir bu mk. bi ay kadar içtim kendimden nefret ettim bırakması gayet kolay oldu.

bir ay kadar içtim diyorsun tabikide rahat bırakacaksın :D bir ay nedir yaf :D

the man who gets tired after eating a ban
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Limonlu olips yiyip üstüne su içiyorum gerçekten hem ferahlatıyor hem sigara içme isteğini azaltıyor, sabahları içmesem gözümü açamazdım ama şu an içmezsem duramam gibi bir durum yok ortada 6 yıldır içiyordum :) her şey beyin de bitiyor.

Hoop.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Çok şahit oldum böle bıraktım diyipte bırakamayanlara
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

JackDaniels bunu yazdı:
    Çok şahit oldum böle bıraktım diyipte bırakamayanlara

Doğrudur ama içme isteğim şu an yok derecek kadar az.

Hoop.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arno
    Arno's avatar
    Erkek

Olaya maddi yönden bakıyorsunuz sadece 250tl veriyosan ayda sigaraya 500tl ver kurtur hem sağlıklı yaşarsın hem o verdigin 500tl olur 50tl ilerde.

Ay Go Yuu Go Wee Go ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek

5-6 yıllık günde ortalama bir paket sigara (win soft, camel soft) içen bir içici olarak ben de son 3 aydır tek bir sigara içmedim, daha önceki bırakma girişimlerim yalan olmuştu (çünkü kapalı mekanlarda fosur fosur içebiliyrduk) ama kapalı alanlarda sigara içilememesi, gırtlak kanseri (reklamı hatırlarsınız, allah şifa versin) gibi etmenler beni sigaradan soğuttu. Sigarayı bıraktığımda akşamları aklıma gelince ketçaplı ruffless yemiştim :) bana faydası oldu şu an hiç aramıyorum ve sigara kokusu olan yerlerde oturamıyorum.

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

agrilion bunu yazdı:

5-6 yıllık günde ortalama bir paket sigara (win soft, camel soft) içen bir içici olarak ben de son 3 aydır tek bir sigara içmedim, daha önceki bırakma girişimlerim yalan olmuştu (çünkü kapalı mekanlarda fosur fosur içebiliyrduk) ama kapalı alanlarda sigara içilememesi, gırtlak kanseri (reklamı hatırlarsınız, allah şifa versin) gibi etmenler beni sigaradan soğuttu. Sigarayı bıraktığımda akşamları aklıma gelince ketçaplı ruffless yemiştim :) bana faydası oldu şu an hiç aramıyorum ve sigara kokusu olan yerlerde oturamıyorum.

hocam 3 aydir icmeyen biri olarak insanda ne gibi degisiklikler oluyo anlatabilirmisin ?

mesela tad,kondisyon,uyku,rahat nefes almak  gibi degisiklikler oluyormus insanda.. onayliyabilirmisin bu yazdiklarimi ?

hadi laa biraz motive edin morale ihtiyacimiz var amk :)

Toplam Hit: 13275 Toplam Mesaj: 120