folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigarayı Bıraktım

Sigarayı Bıraktım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

hadi bakalım hayırlı olsun. sadece ilk 3 gün nikotin eksikliğinden dolayı zorlanırsın. ondan sonrasıda tamamen el alışkanlığı. olips şeker falan medet umma içmek isteme ve içme çok zor değil. yalnız kendini psikolojik olarak rahatlat ilk 3 gün stres seviyen yüksek olacaktır ama bunun anlamı sinirli olacaksın demek değildir. hatta kendini hazırlar ve kafanda kendini birdaha asla içmeyeceğine ikna edersen normal hallerinden daha huzurlu geçirirsin bırakma devresini... kesinlikle kafanda içip içmeme konusunda kafanda sakın tartışmaya girme eğer tartışırsan kaybedersin. özgüvenini topla ve vücudunun efendisi olduğunu unutma. canım istedi deme, senin canın şimdi boğaza sıfır bi villanın çatısında rakı balık istemiyormu? her canının istediğini yapıyormusun? o halde tartışma kendinle. ufak ufak spora başla nefesinin düzene girmesi ve bunu sporda görmek çok gaza getirici... şimdilik bu kadar...

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Öğle yemeği (etliekmek) üstüne sigara yakmadım şu an için iyi gidiyorum, fındık fıstık atıştırdım, şu an sigarayı önemsememeye ve onsuz da olabileceğini düşünmeye kendimi alıştırıyorum :)

Hoop.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Fcuk bunu yazdı:
    -----------------------------

Öğle yemeği (etliekmek) üstüne sigara yakmadım şu an için iyi gidiyorum, fındık fıstık atıştırdım, şu an sigarayı önemsememeye ve onsuz da olabileceğini düşünmeye kendimi alıştırıyorum :)

İçmemen pek uzun sürmeyecek anlaşılan :d aklında sigara var ki konuya geliyon :))

the man who gets tired after eating a ban
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    12. günümdeyim toplamda 3 sigara içtim.Sigara aramıyorum artık sadece duman üflemek istiyo canım ne biliyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Fcuk bunu yazdı:

Bence şu an can çekişiyo gibisin :D

İster fakir ol ister fukara her yemekten sonra yak bir cigara .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nocturness
    Nocturness's avatar
    Erkek
    hocam önce rüyanda görmeye başlıyacaksın..o rüyanın sabahı çok mutlu uyanacaksın :D zuhaha

Bugün başımız dik yürüyorsak,gırtlağımıza kadar boka battığımızdandır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

bedne yil başindan beri içmiyom 7 kilo aldım..

fakat yokuş falan cıkarkende daha rahat ediyorum. merdivenleride artık daha rahat çıkmaya başladım :)

yaş 22 ve 6 yildir da iciyordum işte. düşünün artık :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

uzun zamandır winston box paket 3 gün gidiyor hedefim 4 güne çıkarmak. bırakmak mı? bilemiyorum .

en sevmediğim kokusu 

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

geçen seneye kadar günde iki - iki buçuk paket winston içiyordum şimdi günde 4-5 teke düşürdüm bırakıcam ama zorlanıyorum

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben bazen zevkine içerim bazen alışırım bazen bırakırım artık hpsinin ne tür etkiler yatarrığını biliyorum, En son 1 hafta once başladım yine, ondan önce 1 ay içmemiştim, o bir aydan önce acayip içiyordum ve artık reflü yapmaya başlamıştı, parlıament içenler bilir reflü yapıyo, Neyse şu anda zevkine içiyorum günlük bir yada iki yanımda birileri olmayınca hiç içmiyorum muhabbet ortasında iyi gidiyor çay niyetine, Şimdi bırakınca vucud baya bi istiyor 3-4 gün civarı sonrasın da gün içinde ara sıra alışkanlıklardan dolayı aklına geliyo ama içmeyeceğim diye inandırmışsan kendini herhangi bi sorun olmuyor öyle bi isteğim olduğu zamanlarda başka şeylerle ilgileniyorum ona dalınca aklıma bile gelmiyor, Ve bir hafta sonunda sigara kokusu duyunca ne kadar pis bir koku olduğunu anlamaya başlıyorsunuz, sigara içip yanınıza gelen bir insanın bile ne kadar berbat koktuğunu anlayabiliyorsunuz ki hiç canınız istemiyor :S cidden çok psi kokuyor özellikle marlboro :| içtiğim zamanlarda bile onun kokusunu alınca midem bulanır,

neyse zamanla daha dinç oluyorsunuz ve yemeklerden aldığınız tad ilk hafta da kendini göstermeye başlıyor, sabah kalkmakta zorlanıyorum içerken boğazım da balgam tarzı birşeyler oluyor sigarayı bırakmanın bir yada birçuçuğuncu haftasında o yok oluyor ve sabah mis gibi uyanıyorum,ç cidden vucudumu çok daha dinç hissediyorum birşeyler yapasım geliyor her konuda daha rahat oluyorsunuz,

ben son sigaramı bir saat önce içtim o da keyiften ve yorgunluktan, hava güzeldi bahçeye çıktım babamı havaalanına bıraktım, bahçeye girdim araba güneşte baya çizik görünüyordu bi cila atayım dedim arabayı yıkadım birkaç parçaya cila atım o yorgunlukla yaktım bi tane, ama olmasa da sorun yoktu ama zevk uğruna olduğu için içtikten sonra ne biçim zevk lan bu diyorsun kendi kendine, arabanın çi pis pis koktu nefesim pis pis koktu, 

Velhassıl kelam bırakmak cidden ilk haftada zor ama sonrasında cidden kolay, 

ve şunu da söylemek gerekli, Bırakınca çok kilo aldırıyor :) 

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 13276 Toplam Mesaj: 120