folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Su Milli Gorusculer ( Osmanlicilar ) Kadar Komik İnsanlar Yok !

Su Milli Gorusculer ( Osmanlicilar ) Kadar Komik İnsanlar Yok !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

neresinden bakarsan bak

zaman kaybısın...

cevap vermeye kalksan cevaplardan önce ve hemen sonra

akp li fetocu gerici  vb itamlarla kişisel olarak saldıracaksın :D

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoxiouS
    NoxiouS's avatar
    Erkek

Bana göre de bu konuyu açan kadar komik bi insan yok,herkesin görüşüne saygı duymak zorundasın

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:
    -----------------------------

Ecdadını kabul etmiyosan,sen Türk değilsin yada haysiyetini biryerlerde unutmuşsun.Osmanlı devleti Türk soyunun devamıydı, sadece yönetim şekli değişen bir devletiz.Ecdadımız bizi ulu kılıyor ve onlarla övünüyoruz.İstediğin kadar yermeye çalış Osmanlı devletini.Osmanlı devleti bizim geçmişimiz ve geleceğimizdir.

Bu sözlerinden doılayı Sana Cok Tesekkur ederim kardesim. .:)

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

OSMANLI .. ;)   yabancı gucler Osmanlı'yı ornek alırken Osmanlının Torunları Bu kadar utandırıcı torunları OSMANLI'YI tanımyor yAZIK o tanımayanlara :S:S:@ ((( Terk edin Uleann ülkeyi :P:P :D:D:D:D:D))))))))))

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek

fes konusuna uzaktan tekrar girmek istiyorum...

yunanlılar dışında arnavutlarında vardır kafasına taktıkları fes benzeri şey o halde fesi direk yunanlılara bağlayamayız bir çok kültürde olan birşeydir bu kaldıki fes fas tan geldi diye biliyorum...

fesi yunanlılara bağlamamak için aşağıdaki resimleri ekliyorum

antik arnavutlar yani ilirler

osmanlıda arnavut askeri

arnavutluk başbakanı sali berisha

sonuç fes yunanlıların değil :D

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

HighElf bunu yazdı:

fes konusuna uzaktan tekrar girmek istiyorum...

yunanlılar dışında arnavutlarında vardır kafasına taktıkları fes benzeri şey o halde fesi direk yunanlılara bağlayamayız bir çok kültürde olan birşeydir bu kaldıki fes fas tan geldi diye biliyorum...

fesi yunanlılara bağlamamak için aşağıdaki resimleri ekliyorum

antik arnavutlar yani ilirler

osmanlıda arnavut askeri

arnavutluk başbakanı sali berisha

sonuç fes yunanlıların değil :D

ben fes sekilleri ve onceki yunandaki puskul yuzunden yunan diyorum , ayriyetten ;

The origin of the name is controversial. Some scholars have argued that it originates from ancient  or byzantine  greece. However, the derivation of the name from  byzantine  greece  iskefe (meaning skullcap)  does not hold water. The Turkish word "fes" may refer to the city of Fez in Morocco, or to the name of the crimson berry, which was imported from that country and was used to dye the felt

tarih 1480 ler ...

yapmayin yahu , hersey ortada. Osmanlici yalanlara son verilmesi gerek...

ayrica cok bos insan var :) amaclari sadece kestirip atmak . hersey ortada. Osmanlici diye akim var memlekette , savunulacak yerleri yok, ama koru korune baglanmak budur. yunanin fesi rahatsiz etmez , arabin kavugu rahatsiz etmez. gidip sapka devrimine karsi cikarlar. he bide sapkadan dolayi istiklal mahkemesini kuran Ismet pasadir, bu olayi bile atanin uzerine yikma cabasi icindeler bu osmanlicilar ...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onbasi_yamtar
    onbasi_yamtar's avatar
    Erkek

ya tutturmuşsunuz osmanlıda arap hayranlığı vardı saçmalamayın abi ya o dönemin hicazı osmanlıda sadece bi eyaletti ya eyalete hayran olacak bir devlet değil osmanlı. araplara hayran olunacak tek bir şey var oda yüce dinimiz islam  ilk olarak arap yarımadasında ortaya çıkması ve yüce dinimizin elçisinin arap olması  başka ne hayran olunulacak nede bakılacak bir tarafı var  zaten osmanlıya yaptıklarını fazlasıyla ödüyorlar.

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır. Diploma insanın cehlini alsada, Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    Atatürkçü Osmanlı Torunuyuk rahatsız eder mi edersede farkeder mi ?:D:D Milli Mücadele sırasında Osmanlı Hükümeti ne kadar köstek olduğu bilinse ve gösterilsede silah depolarından silah kaçırma işlerinde Osmanlı hükümeti gözlerini yumdu bunu da gözardı edemeyiz, yanlız bu adamların yaptıkları sadece cahillik. Acaba ne mezunu bunlar? Ayrıca maximuss rkadaşımın değindiği bir notka var bu noktada katılmıyorum o da şu: Biz 1600 lü yıllardan 1900 lü yıllara kadar bir yer ele geçirememiş olabiliriz ama burda 700 yıllık bir imparatorluğun yaşamından söz ediyoruz ki Osmanlı devleti hala hiçbir devletin gerçekleştiremediği birçok şeyi gerçekleştirdi (Örn: Amerikayı vergiye bağlamak). Osmanlı devleti 300yıl belki hiçbir yer alamadı fakat bi o kadar yılda herkesin korkulu rüyası oldu ve bir 100yıl kadarda dünyaya hükmetti ilim irfan yuvası haline geldi. Daha sonradan bozuldu Osmanlı. Küçük derebeyliklerini değil büyük devletlere karşı savaş kazandık bunu da gözardı edemeyiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    uskmyo bunu yazdı:

ya tutturmuşsunuz osmanlıda arap hayranlığı vardı saçmalamayın abi ya o dönemin hicazı osmanlıda sadece bi eyaletti ya eyalete hayran olacak bir devlet değil osmanlı. araplara hayran olunacak tek bir şey var oda yüce dinimiz islam  ilk olarak arap yarımadasında ortaya çıkması ve yüce dinimizin elçisinin arap olması  başka ne hayran olunulacak nede bakılacak bir tarafı var  zaten osmanlıya yaptıklarını fazlasıyla ödüyorlar.

Nereye ödüyorlar adamlar kaç defa bizi sırtımızdan bıçaldılar sattılar ama şu anda krallar gibi yaşıyorlar gökdelenleri petrolleri var adamların adalet mi bu yhaw :(((
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onbasi_yamtar
    onbasi_yamtar's avatar
    Erkek

mortyr bunu yazdı:
    uskmyo bunu yazdı:

Nereye ödüyorlar adamlar kaç defa bizi sırtımızdan bıçaldılar sattılar ama şu anda krallar gibi yaşıyorlar gökdelenleri petrolleri var adamların adalet mi bu yhaw :(((

üstadım sadece arabistan olarak algılama  bak olanlara israil filistine kankusturuyor  filistinde arap lübnan da arap hepsi ettiğini çekiyor hala osmanlı o topraklarda olsa böle bi durum söz konusu olmazdı 

evet petrolleri var ama bizim bordan farksız   kendileri çıkartıyor ama  belirli bi fiyattan belirli miktarın üzerine çıkarıp satamıyorlar.

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır. Diploma insanın cehlini alsada, Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır...
Toplam Hit: 17627 Toplam Mesaj: 104