folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tarihin En Büyük Lideri Hz. Muhammed

Tarihin En Büyük Lideri Hz. Muhammed

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

MuTReFT bunu yazdı:
    -----------------------------

PanxeR bunu yazdı:

Varg bunu yazdı:

saçma idealarınızı buraya yazıp kirletmesseniz herkes memnun olur.

%99 u müslüman olan bir toplumda bu tarz görüşünü ortaya koyup savunamazsın, o görüşlere sahip olursun bizi ilgilendirmez.

%99 u müslüman olan toplum diyorsun kim dinini kendisi seçti ?

sen 18yaşına geldiğinde mi din seçimini yaptın ? bu kadar üriyen bir toplum varmı başka zamanında kuzeyden değil de güneyden anadoluya geldik diye

müslüman bu toplum kimsenin kendi seçimi değil + bu konu üstünde istenildiği kadar tartışma yapılabilr tartışmaya açık bir konu oldu her yerinden belli

ahh keşke başka bir din olsaydı da bu olmasaydı hepsine rağzıyım... 

1. Afrika Geleneksel Dini
    2. Ana Yerli İnançlar
    3. Bahailik
    4. Budizm
    5. Cao Dai
    6. Çin Geleneksel Dini
    7. Farangizm
    8. Hristiyanlık
    9. Jainizm
    10. Juche
    11. Mormonluk
    12. Musevilik/Yahudilik
    13. Neopaganizm
    14. Rastafari Akımı
    15. Sihizm
    16. Şinto
    17. Tengricilik
    18. Tenrikyo
    19. Tinselcilik
    20. Üniteryan Üniversalizm
    21. Yehova'nın Şahitleri
    22. Zerdüştlük

Seç birini! madem memnun değilsin dinin den.

ben Ateist im ben Türkiye nin dininin değişmesinden yanayım yoksa gelişemeyeceğiz bildiğiniz üzere nerde geri kalmış ülke bak dinine müslüman

biz öyle olmamalıyız zaten diğer arap ülkeleri gibi deil herkez %50 müslüman nasıl diyim içkime kumarıma karışmayın zina mıda yaparım kızlıkta bozarım

namazımı da kılarım türkler böyle o yüzden müslümanlık bizim ırk ımıza uygun deil ilerde kırılır bu zihniyet rahatlarız , bi gün sizde umarım doru yolu bulur Din Yanılgısını yenersiniz.... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tiesto
    Tiesto's avatar
    Erkek
    Hiç bir din konusu olmadı ki olay çıkmasın...

Ceza : Ben Rapin Oğluyum. Sagopa Kajmer : Benim öyle Bir oğlum yok.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KodlayanAdam
    KodlayanAdam's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

ben Ateist im ben Türkiye nin dininin değişmesinden yanayım yoksa gelişemeyeceğiz bildiğiniz üzere nerde geri kalmış ülke bak dinine müslüman

biz öyle olmamalıyız zaten diğer arap ülkeleri gibi deil herkez %50 müslüman nasıl diyim içkime kumarıma karışmayın zina mıda yaparım kızlıkta bozarım

namazımı da kılarım türkler böyle o yüzden müslümanlık bizim ırk ımıza uygun deil ilerde kırılır bu zihniyet rahatlarız , bi gün sizde umarım doru yolu bulur Din Yanılgısını yenersiniz.... 

arkadaşım sen dinsiz olmak istiyorsan dinsiz ol Türkiyenin dininden ne istiyorsun ki zaten türkiyenin resmi bi dini yok hatırlatırım. Din ve Vicdan özgürlüğü

var Türkiye Anayasasında karşı mısın yoksa. İsteyen istediği dini seçer dinini yaşar ya da yaşamaz kimseyi de ilgilendirmez. Al sana senin dediğin

geri kalmış müslüman ülkelerde Dubai. Adamlar o kadar zengin ki devlet vergi bile almıyor.İnşaat sektörü ise dünyada sayılı ülkelerden.

Adamlar denize yapay ada yapıyolar

Dünyanın ilk 7 yıldızlı oteliydi burasıda

2010 yılında tamamlanacak olan Dubai towers

Kendi tembelliğinizi İslamiyet üzerine atmayın lütfen. Allah Kur'anda  çalışanın hakkını vereceğini söyler. Sen sanıyor musun ki O haksızlık eder ve çalışmayan
    bedavadan kalkınır.

Saçmalamayın lütfen.

Yoksa afrikadaki çok fakir kabileler, ülkeler yada çin müslüman da ben mi bilmiyorum.

Karşılaştırmayın artık şu din le devleti kendi kendinizle çelişiyor gülünç oluyorsunuz.

Hiç savaş görmemiş çocuklarla, hiç barış görüşmemiş çocuklar için adalet farklı anlamlar taşır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

Tabi sen buluş yaptın sen yeni bişi icad ettin, müslümanlar da geldi engel oldu di mi?

El insaf kardeşim ya, bana bir tane örnek ver müslümanların bilime engel olduğuna dair..

Hangi araştırma islam alimleri yüzünden durdurulmuş ki şimdiye kadar?..

Siz araştırmayın, gelişmeyin,ilerlemeyin.. Sonra çamuru müslümanlığa atın...

Bu arada hatırlatmak isterim, İran da Müslüman bir devlet, ama şu anda çoğu avrupa devletini 3 kez cebinden çıkarır.. (Biz de dahiliz)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ZoktriP bunu yazdı:

PanxeR bunu yazdı:

Tabi sen buluş yaptın sen yeni bişi icad ettin, müslümanlar da geldi engel oldu di mi?

El insaf kardeşim ya, bana bir tane örnek ver müslümanların bilime engel olduğuna dair..

Hangi araştırma islam alimleri yüzünden durdurulmuş ki şimdiye kadar?..

Siz araştırmayın, gelişmeyin,ilerlemeyin.. Sonra çamuru müslümanlığa atın...

Bu arada hatırlatmak isterim, İran da Müslüman bir devlet, ama şu anda çoğu avrupa devletini 3 kez cebinden çıkarır.. (Biz de dahiliz)

kadınları 2. sınıf sayan bilim e hiç destek olmayan (taaaaa yüz yıllar öncesini anlatmayın bana o zaman karanlık çağ wardı )

bir dindir müslümanlık dininizi bilin ona göre konuşun,,,,, ama siz onu da beceremiyorsunuz bu konuyada artık cvp vermiyorum haklı oldum yerde

sizin gibiler yüzünden fazla açılıp sora ceza alıyorum HAKSIZ SINIZ bunu bilin yeter.. gerisini bilmesenizde olur

DIN= insanları kontrol aracı... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KodlayanAdam
    KodlayanAdam's avatar
    Erkek
    bencede yazma yazdıkça batıyon

Hiç savaş görmemiş çocuklarla, hiç barış görüşmemiş çocuklar için adalet farklı anlamlar taşır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

KURN44AZ bunu yazdı:

PanxeR bunu yazdı:

arkadaşım sen dinsiz olmak istiyorsan dinsiz ol Türkiyenin dininden ne istiyorsun ki zaten türkiyenin resmi bi dini yok hatırlatırım. Din ve Vicdan özgürlüğü

var Türkiye Anayasasında karşı mısın yoksa. İsteyen istediği dini seçer dinini yaşar ya da yaşamaz kimseyi de ilgilendirmez. Al sana senin dediğin

geri kalmış müslüman ülkelerde Dubai. Adamlar o kadar zengin ki devlet vergi bile almıyor.İnşaat sektörü ise dünyada sayılı ülkelerden.

Adamlar denize yapay ada yapıyolar

Dünyanın ilk 7 yıldızlı oteliydi burasıda

2010 yılında tamamlanacak olan Dubai towers

Kendi tembelliğinizi İslamiyet üzerine atmayın lütfen. Allah Kur'anda  çalışanın hakkını vereceğini söyler. Sen sanıyor musun ki O haksızlık eder ve çalışmayan
    bedavadan kalkınır.

Saçmalamayın lütfen.

Yoksa afrikadaki çok fakir kabileler, ülkeler yada çin müslüman da ben mi bilmiyorum.

Karşılaştırmayın artık şu din le devleti kendi kendinizle çelişiyor gülünç oluyorsunuz.

yazdıklarını okumadım sadece resimlere cvp yazıyorum zamanım yok

o resimdekileri belki araplar yaptı ha ?  o kadar petrol var ülkede o projelerin hepsini ingilizler yaptı bazılarına da bazı ülkeler yardım etti ,,,

iran islam devrimi öncesi çok çağdaş idi sora o nun o yükselen gücüne köstek olmak için islam devrimini gene ingiltere yaptırttı

bazı şeyleri bilin ne olur bu kadar cahil olmayın....  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KodlayanAdam
    KodlayanAdam's avatar
    Erkek

gerçekten saçmalamışsın yine. dubai petrolün sonunu görüp inşaat sektörüne girmiştir.

ayrıca bi oku önce daha ii anlarsın tabi okuyabiliyorsan. cahil ve bağnaz davranışı sergileyen de sensin. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

sen mor seçersin ben mavi

sen muhammedi örnek alırsın ben Atatürk'ü

sizene benim seçimimden istediğimi istediğimle kıyaslarım ha forumda düşünce özgürlüğü yoksa uyarıyı adminlerden alırım sizden değil

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Kimseyle tartışmayacağım.Rusların yaptığıda artislikten başka bir şey değil madem tarihin en büyük liderini Hz.Muhammed olarak görüyorsun Müslüman ol.Boşa konuşmakla olmaz bu işler...Türkiye'nin dini değiştirmesinden yana olan arkadaş içinde hocam Arap-Müslüman ayırımını yap.Gördüğün her Müslümanı arap zannetme.Dubai kulelerini araplar zekalarıyla değil paralarıyla yapmışlardır.Yani iş dinle bitmiyor zekayla bitiyor.Bugün Hristiyan olanda bir çok fakir devlet var.(Başka dinlerde de var..) Ayrıca imzana da niye ateist üye diye yazdığını oldukça merak ettim doğrusu.Senin postu görünce vay be bu da ateist miş desinler diye mi (:

Toplam Hit: 16017 Toplam Mesaj: 149