folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tayyip Erdoğanın Cahilliğini Bir Kez Daha Görüyoruz Bakın Lütfen

Tayyip Erdoğanın Cahilliğini Bir Kez Daha Görüyoruz Bakın Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    souvereign
    souvereign's avatar
    Erkek
    adam her türlü haklı alma kardeşim jredi kartına takstli alışerişe karşıyım param varsa alırım yoksa almam aq. demişsin arkadaşım amakredi kartını alıp da kullanmasını bilmeyenle kullanmasını bileni ayrı kefeye koy derim. Kimisi 2-3 tane kredi kartı kullanıyo bütçesini aşmamaya çalışıyo kimisi de 10 tane alıo ve bütçesini aşıyor ve soorada kredi kartı kullanmak kötü diyorlar. Tuzak diyorlar kullanmasını bileceksin madem tuzak diyorsun. Sonra mağdur olursun hem taksit bana kalırsa en güzel alışveriş yöntemi kimse cebinde 1 milyar parayla gezmiyor ve girip bi bilgisayar almak isteyince kredi kartını kullanıp taksitli ödeme avantajını kullanmış oluyor. Ben kredi kartı kullanıyorum ve de çok memnunum aklımı da kullanırsam mağdur olmam asla!! ;)

..Liderlik güç kullanmak değildir, başkalarını güçlü kılmaktır..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Almasında napsın kardeşim, memuru, içşiyi, çalışan kesimi borçlanmaya mahkum etmişsin. Nasıl yaşayacak bu insanlar?

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    almasın tabiki kullanmasını bilmiosa almasın a.q. sen bilgisayar kullanmayı biliosun bilmeyen biri ile aynı olurmusun o salak onu kurcalıyacak bunu kurcalıyacak bozacak ama sen bildiğin için bi sorunun oılmuyacak bide 400 ytl para alan adamın kredi kartı ile işi ne a.q. hem kredi kartındaki para kendi parası değilki bankanın parası bide sozlesme imzalarken kredi kartı magduru olursan basbakanamı hesap sor die bi maddemi var.Aptallar alıolar bi dunya kredi kartı bakıolar bunun limiti dolmus oburunu kullanıım bizim vatandasımız salaksa taib erdogan ne yapsın.camur attıgınız adamlar bilmem kac senedir ilk defa butceye fazla verdiriyolar anası sikilsin size bi bok yaramıo tabi takmıssınız at gozlugunu yok seriat yok basortusu yok bilmem ne neoluyo rahat kıcınıza batıyo tabi fazla konusmanın anlamı yok camur at izi kalsın sizin anlayısınız bu dicek bişe bulmak gercekten zor oıluo bide demişler basbakan konusmayı bilmio sadece guluyorum hemde heryerimle sanki bunu yazan bebe kac yasındaki konusmayı bilio bi bok bilmio siyaset hakkında gelmiş burda yorum yapıo ulke bolesi gencler yetistirdiği surece bi sikim olmas bu ulkeden bir tayip deil binlerce ATATURK gelse bi sikim olmas bolesi genclerle siz sikinizin keyfini surerken adamlar yarın ve yarından sonra olabilecekleri dusunmeye calısıo siz burda got oynatın anca bunu yaparsınız cok konustum biliorum burdan sunu cıkarıcaksınız tabi bu adam tayipci hayır değilim ulkeyi en ii yonetenin yanındayım ben.daha ii si varsa cıkarın ortayada gorelim

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek
    almasın dai almasın kredi karti filan. cehaletin semeresini ne biz cekebiliris ne de dewlet..herkes haddini ve cürümünü bilsin bilader.

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerpetenlesakaolmaz
    kerpetenlesakaolmaz's avatar
    Erkek
    kuponadam demiş,

a.q. çok kolay sanıyosun adamın yaptığı işi adam başbakan oldu olalı 30 yaş daha yaşlandı.

yaşlanacak tabi,oraya çıkarken her bişeyi göze almak zorunda, biri gelip suikastte yapabilir,bindiğir uçakda düşebilir,kimse genç kalacaksın demedi adama,bu iş stresli iş.

olaya kendisi gibi cevap verirsek

olmasaydı kardeşim başbakan bu kadar stresli bi işse.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

http://www.youtube.com/watch?v=VepV4Ac_rNM&feature=related

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Bu Nasıl Bır Bağnazlık AQ Adam Ülkeyi Feraha Çıkarmak için Elinden Geleni Yaptı Yaranamıyor Milli Gelir 2000 3000 Dolarken Ülkede Çivi Çalışmazken Yol Yapılmazken Gidecek Yol Bulamazken iyidi De Şimdi Mi Kötü Oldu.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Geberin amq :@ 2006 nın konusunu hortlattınız ne yapmaya çalışıonuz :S

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

gEL_pC_pC bunu yazdı:
    -----------------------------
    computerwolf bunu yazdı:

halka nasıl hitap edilir onu bilmeyen bir ortaçağ kafası var adamda...beyinsiz salak..öküz adam...şimdi tahribata da dava açar hakaret ediyorlar diye :))

erdoğan'ı bu noktaya getiren senin akrabaların benim akrabaları oun akrabaları yani TÜRK HALKI'NIN %80'İ kendi akrabalarını geçtik diğer insanlara yani türk halkı'nın büyük bir çoğunluğuna beyinsiz salak öküz deme hakkını kendinde nasıl buldun ?

-----------------------------

computerwolf hem terbiye satiyor.Hemde başbakana öküz diyor :) işte şimdi sözün 5 kuruş etmedi kardeş...

Edit: 2006 konusuymuş.. sory :)

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
Toplam Hit: 29322 Toplam Mesaj: 140