folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tayyip Erdoğanın Cahilliğini Bir Kez Daha Görüyoruz Bakın Lütfen

Tayyip Erdoğanın Cahilliğini Bir Kez Daha Görüyoruz Bakın Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

Burda eleştiren arkadaşların ne mezunu olduğunu bilmiyorum biraz ekonomiden anlasar kafalarını kaldırıp haber bültenlerini izleseler belki fikirleri değişir türkiyedeki değişimi görebilmek için at gözlüklerinizi bir yana bırakın.. Şu parti bu parti benim için önemli değil yeri geldi en solunu yeri geldi en sağınıda tutdum benim için sol sağ hiç önemli değil önemli olan bu ülkeye hizmet etmesi bence AKP hükümeti başarılı

AKP yemiyormu yiyor her iktidara gelen yiyor ama az yiyor zamanın da iş bankasının içini boşaltan CHP değilmiydi? ülkeyi kausa sürükleyen DSP hükümeti(sidiğini tutamayan baş bakanımız vardı) Milleti şehit askerlerimiz üzerinden propaganda yapıp kolisyon hükümetine ortak olan MHP ve sonra sidiğini tutamayan birine laf geçiremedi.. Neyse demem o ki arkdaşlar ülkeye daha yararlı olana bakalım bu parti o partiye değil

Saygılarımla...

he yaw aynen okusak bole olmazdık...bosuna isletme masteri yapcaz a.k.!dalga mı geciyon??bizimki at

gozlugu ise seninki ne??biz onumuzu gorebiliyoz en azından sizler onu bile goremiyorsunuz!

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRLoRD
    TRLoRD's avatar
    Erkek

helal olsun abi.

adam demiş gayette haklı.

kredi kartı borçlarından boğulurken dervletin kapısına dayanmayı biliyorsunuz.

sonrada böyle başbakan olurmu filan falan.

at gözlüklü olmayın ellerinizi açın etrafınıza bakın.

az bile demiş.

saygılar...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ic3 bunu yazdı:

mecliste kredi kartlarından konuşuyorlar.halkın sorunlarından TAYYİPTE DİYOR Kİ ALMASIN O ZAMAN KARDEŞİM KREDİ KARTI.ALMAK ZORUNDA MI?

işte naslı bir başbakan var başımızda anlayın.

başımın başbakanı töbe töbe

bunu yazan arkadaş bence ayıp etti ben tüm tarikattan özürdilemesini istiyorum ya kardeşim tayyip erdoğan napsın milletin borcuna millet alıyo alıyo sonra borcunu ödemeyince devlete kızıyor

hem kardeşim askeri ücretle geçinen bir vatandaşımızın 3-4 tane keredi kartı neyine ya neyine söleyin bana

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sende bunu söle ozaman asgari ücretle nereye kadar geçinilebilir?: )
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edicoo
    edicoo's avatar
    Erkek

Yafs bu konu çok uzadı walla...

Yok Tayyip neden öyle söylemişmiş way way...
    Adam ödeyemeyecekse almasın kardeşim herkesin oturup denetleyecek mi bu adamlar,ya ne demesi gerekiyordu..Bırakın bunları yafs bu güne kadar gelenler ne halt etti sanki...Ben bunu bilir bunu söylerim gelecek hükümetler de hiçbir zaman halkı memnun edemeyecek,bizim millette de anca laf anca laf,fazla konuşacağına sen millet için neler yaptın onu düşün millet Ay'a gidiyor..!!!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tHe_LoRd
    tHe_LoRd's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar şu bir gerçek. Tayyip Erdoğan dış ilişkilerde başarılı bence ama içişlerinde pek başarılı olduğu söylenemez. Ve şu anda başa gelebilecek bir başbakan adayı göremiyorum ben . ama bazı arkadaşların dedikleri doğru. Bir başbakanın sözlerini biraz ihtiyatlı kullanması gerekir. bu yönden düşüncelerini bazen tartmadan söylüyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sen git ye iç zıç bi yığın borç yap sonrada aman devlet bana yardım etsin başka derdiniz yokmu sizin

Sanki babanın hayrına veriyo banka kredi kartını sana ayrıca adam doğru söylemiş

Oda kadar şuursuzça borç yapıyonuz giriyo döte sonrada amanın yetişin yandım dostlar

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akundi
    akundi's avatar
    Erkek

baba ayıptır o bizim basbakanımız hem adam sayesesınde devlet bı kendıne geldı  ne devlet icin yaptıklarını bosa mı sayıp küfür ediyonuz ayıptır ya valla

akundi_tr
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaiserx
    kaiserx's avatar
    Erkek
    lam zumsuk herif manyak daha ne desin adam haklı sen it gibi para harcarken devlet mi düşüncek senin ne alıp ne almadığını ne demişler ayağını yorganına göre uzay sikik sikik siyaset yaptrıdın bana
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    honnete_homme
    honnete_homme's avatar
    Erkek
    yaw tarafsız bakmak lazım sımdı..basbakan fazla acılmaması konusunu aslında dıle getırdı...evet gaf yapmıs olabılır....saygılar kardeslerım

ımzam yok parmak basıyım...
Toplam Hit: 29320 Toplam Mesaj: 140