folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tayyip Erdoğanın Cahilliğini Bir Kez Daha Görüyoruz Bakın Lütfen

Tayyip Erdoğanın Cahilliğini Bir Kez Daha Görüyoruz Bakın Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    ya arkadasim 400 milyon maas alan adamin 150milyonluk ceketle mont la ne isi olur ucuzuda varyani

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXoR_CIST
    eXoR_CIST's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı:

Aman diim değişti:D camiler kışlası değil artık.

evet bayaa bi değişiklik var :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

rhifat insanların müslümanlığını sen değerlendiremezsin.öle olsaydın hz.rhifat derdik sana.neyse

BAKIN RUSYAYA DEVLETLEŞTİRME POLİTİKASI SAYESİNDE AVRUPANIN AK ADAMLAR.

ab de türkiye sevri kabul etmeli dediler neden tayyip bişiy demedi.evet tayyyibin ben ak milletin dini duygularını sömürmekten başka bişiy yapmıor madem o kadar dinci neden misyonerlere karşı önlem almıyor bu arkadaş.

bi bilen varsa  sölesin biz de öğrenelim.

özelleştirmedne işsiz kalan var mı diosunuz işte cehaletin bölesi abd medyasını taskip ederseniz böle olur ak.

tayyip o kadar zeki ki dış ticaret açığı artıyor :))

biraz haber izle de gör esnaf kepenk kapatıor.

enflasyon azalmadı enflasyonun artma hızı azladı ama vatandaşın cebine giren para da azaldı :)

emine erdoğanın yeşil kartı var bunu niye sölemnionuz.

zamanında Atatürke küfretti bu adam nasıl değişebilir ki bu kadar anlamış değilim.

ibneydi normal mi oldu bu adam yani ...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    persian bunu yazdı:

Ya bu almasınlar dienn ge.z..lı arkadaşlar bi mont 150milyon..Adamın maaşı 400 milyon.. adam monta 150milyon peşin verirse evini nasıl geçindircek bu 1 2.cisi Kredi kartı sorunda o Başbakansa halledicek sorunu bende almasınlar derim ee burda başbakanın başbakan olduğunu nerden anlıcaz vatandaş gibi konuşursa..Başkabakanın görevi soruna çözüm üretmek..Eğer kredi kartı herkeste varsa bu bir sorunda almasınlar dierek bu sorun çözülmez..Son  olarak Akp başarılı hemde çok başarılı ama arkasında amerika var ve amerika bizi batağa götürüo Uzaktan güzel gözüken kadın misali. Bilmem anlayan anladı..

gerizekalı sensin adam gibi konuş önce ulan denyo  bu adamın maaşı 400 se  hangi götüne güvenipte 150 milyonluk mont alıyor credi cartı alıyor  almasın a.q  taksitle ödüyor ama yıne kendı cebınden gitmıyormu.

alıyorlarsada  ödemeyemedikleri zaman  isyan etmesınler  yok efendım devlet şöyle böyle  demesınler    benim partıylede işim olmaz  hepsinin a.q ben devletı kayırmıyorum burda gerçeklerı söyluyorum.

imza
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    illision
    illision's avatar
    Erkek

hunturk bunu yadı...tabi sende haklısın dış borç ne kadar arttı çok arttı demi bundan önce hiç borç almıyoduk türkiye dış borç almaya ta osmanlı döneminde başladı.bundan önceki dönemi düşün borsa 8 000 lerde dolışıyordu şimdi 40 000 lere çıktı önceden dolar inince sevinirdik şimdi üzülüyoruz..

.ben cumhuriyet tarihinin en fazla borçlanmasından bahsediyorum.dış borç tabiki olucak.ama tayyip gibi borç alarak ülke yönetmicek.3 lira bi şeyden indirip 10 lira ötekine zam yaparak o 3 lirayıda fazlasıyla milletten çıkarıp kendini ak temiz göstermicek

birgün olmasada birgün mutlaka
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

computerwolf bunu yazdı:

Lise sonda tarih hocasıı Atatürke laf atıo yok zübeyde hanım genelevde çalışmış..yok atatürk hain dinsiz..ne oluoz hoca dedim zıpladım sıranın üstünden bi uçtum hocaya yakasına yapıştım 3.kattan aşağı atıyordum yemin ederim..sonra sınıftaki şakşakçıları aldı elimden..gottik boylu şeriatçı ibneydi..sonra müdür geldi o da küçük bişe şeriatçı...bana tokatı bi yapıştırdı sinirlendim elimi kaldırmadım...memleket sanamı kaldı demezmi alla yakasına yapıştığım gibi tahtaya yapıştırdım ondan sonrasını hatırlamıom...sonra polis çağırdılar..polis bi boq yemeden gitti..ertesi gün ben okuldan imza topladım vın milli eğitime böyle böyle tanıdıkta vardıkemalist hocalardan...hocalar hakkında soruşturma açıldı it gibi gelip özür diledir.yüzlerine bakmadım...sonra akp liler kurtardı piçleri...ilk dönem tarih ve birkaç dersten iyi not almama rağmen 0 düştü ikinci dönem hepsinin a.q dum okulda derece yaparak mezun oldum kimse tık çıkaradım...acı bir gerçek şerefsiz it müdür şimdi adana meb il müdürü oldu....Bana cumhuriyet okuyorsun diye karışıdı derdim bende siz neden zaman gazetesi okuyorsunuz..ne karışırsın derdim..inat olsun diye leninin marx ın kitaplarıyla koridorda gezer odasının orada fink atardım..böyle itlere aman vermicen.....dayak anti nin dediği gibi hoca haklıysa hafif can yakmalı ama öyle haksız yere vurursa bitanede sen vur bi boq olmaz...korkmayın o kadar..öğrenci haklarıda var...önemli olan meşru durumda olmanız....

Alakasız bir konudan alıntıdır AKEPE nin ne bok olduğunu açık bir şekilde anlatmış zihin yapıları ve yandaşlarının düşünce sistemi...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Antikky bunu yazdı:

computerwolf bunu yazdı:

Lise sonda tarih hocasıı Atatürke laf atıo yok zübeyde hanım genelevde çalışmış..yok atatürk hain dinsiz..ne oluoz hoca dedim zıpladım sıranın üstünden bi uçtum hocaya yakasına yapıştım 3.kattan aşağı atıyordum yemin ederim..sonra sınıftaki şakşakçıları aldı elimden..gottik boylu şeriatçı ibneydi..sonra müdür geldi o da küçük bişe şeriatçı...bana tokatı bi yapıştırdı sinirlendim elimi kaldırmadım...memleket sanamı kaldı demezmi alla yakasına yapıştığım gibi tahtaya yapıştırdım ondan sonrasını hatırlamıom...sonra polis çağırdılar..polis bi boq yemeden gitti..ertesi gün ben okuldan imza topladım vın milli eğitime böyle böyle tanıdıkta vardıkemalist hocalardan...hocalar hakkında soruşturma açıldı it gibi gelip özür diledir.yüzlerine bakmadım...sonra akp liler kurtardı piçleri...ilk dönem tarih ve birkaç dersten iyi not almama rağmen 0 düştü ikinci dönem hepsinin a.q dum okulda derece yaparak mezun oldum kimse tık çıkaradım...acı bir gerçek şerefsiz it müdür şimdi adana meb il müdürü oldu....Bana cumhuriyet okuyorsun diye karışıdı derdim bende siz neden zaman gazetesi okuyorsunuz..ne karışırsın derdim..inat olsun diye leninin marx ın kitaplarıyla koridorda gezer odasının orada fink atardım..böyle itlere aman vermicen.....dayak anti nin dediği gibi hoca haklıysa hafif can yakmalı ama öyle haksız yere vurursa bitanede sen vur bi boq olmaz...korkmayın o kadar..öğrenci haklarıda var...önemli olan meşru durumda olmanız....

Alakasız bir konudan alıntıdır AKEPE nin ne bok olduğunu açık bir şekilde anlatmış zihin yapıları ve yandaşlarının düşünce sistemi...

bu memlekette başörtüsü takan ögretmenler  okuldan atılıyor (dikkat edin öğrenciler değil öğretmenler ) öyle Atatürke hakaret edecek ( ki asla tasvib etmeyeceğimiz bişey ) ögretmenin, müdürün o okulda kalması değil bi daha eğitim dahil hiçbir devlet dairesinde çalışması mümkün değil ,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adam sonuna kadar haklı kimse halkın eline zorla kredi kartı sıkıştırmıyor  gidin kullanın demyor ama bizim cahil halkımız mali durumuna bakmaden salak gibi gidiyor 2-3 tane kredi kartı alıyor sonra da borcunu ödeyemeyincesıkışıyo

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    DePrEm bunu yazdı:

codermc bunu yazdı:

tayyip dört dörtlük adam olmayabilir oke de.. sanki bundan önce ülkeyi yönetenler çok dahi insanlarmış gibi niye önüne gelen bu adama laf atar anlamam. ülkenin ebesini siktiler kimsenin sesi çıkmadı, iki üç yıldır bi nefes aldı türkiye, bütün millet bas bas bağırıyo. herşey çok güzeldi de şimdi bozuldu gibi.. yok ya bu millet adam olmaz.. getiricen başlarına ecevit gibi iki üç dangalak.. yaşıcaklar huzur içinde..

süpersin kardeşim bizim millete rahatlık batıyuor ulan tayip gelmeden herkesin ağzı açlık kokuyordu adam geldi ülke biraz değil çok toparlandı a.q ama bizim millet ecevit gibileri istiyor dedimya rahatlık batıyor lan tayip'i desteklemeyenler siz bile atatürk'ten sonra tayip gibi birinin gelmediğinin farkındasının ama batıyor lan bırakın sağı sol'u ülke menfaatini göz önüğnde bulundurun diğer tüm partiler kendi menfaati adına çalışırken tayip ülke menfaatlerini ön planda tutuyor bazı siyasetten anlamayan danalar tayip ülkeyi özeleştirme adı altında sattı diyiyorlar özeleştirme ne biliyormusunuz lan??

mesela önceden bir firma devletindi orda 1 milyarlık bir araç bozuluyordu adamlar sahte faturayla zarar 10 milyar diyip devleten 9 milyar hortumluyorlardı devlet özeleştirdi kurtuldu artık o9 milyar halka gidecek lan al sana tayipten önce millet korkudan çocuklarını kitap defter alamadıkları için okula gönderemiyordu tayip geldi artık hemen hemen herkes okula yoluyor kitap bedava kıymetini bilin türkiyeye bir daha böyle başbakan GELMEZ!!!

bakın ben akp başa geldiğinde desteklemiyordum akp yi ama şuan tam bir tayip hastasıyım oyum akp'nindir!!!

kardeş boşuna yorma kendini böyleleri her zaman işin kötü tarafına bakar (tabi ne kötü taraf varsa artık) onun için rahat olalım tayyip bu ülke için çalışıyor bizimde ona destek olmamız gerekiyor adamın söylediği herşey net açık ve mantığa dayalı siyaset nasıl yapılır diye ders veriyor diğer partilere onlarda bi bok yapamadıkları için boş boş gelip gidiyorlar meclise :) TAYYİP SENİ SEVİYORUZ....

işte öyle
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aggio
    aggio's avatar
    Erkek

Şimdi Yılmaz GÜNEY ve Deniz GEZMİŞ olcakki Devrimi Başlatsınlar Türkiyeyi ayağa kaldırsınlar..

İmkansızsa yaparız Mucizeyse biraz zaman ALIR!!!
Toplam Hit: 29321 Toplam Mesaj: 140