folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tesadüf Saçmalığı

Tesadüf Saçmalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Evrimi ufak tespitler ile kurcalamayı bırakıp önce kendi dininize baksanıza hocam,

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=93607

Adam konu açmış,oturda sen kendi islam halkının ne kadar kötü ve berbat durumda olduğunu düşün,ve hatta acıklı acıklı ağla,ondan sonra kafanı ateistlere allahsızlara ona buna şuna tak.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

madem Allah'ın varlığını bilimle kanıtlayamayacağını söylüyorsun, neden bilimsel yazılara Dinsel şeyleri karıştırarak çürütmeye çalışıyorsun

ikisi aynı şey.Sen de dini bilime karıştırma. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ats30 , arkadasim Evrim Kurami hakkinda hicbirsey bilmedigini attigin postlarla gostermissin.Filin hortumu ornegini vermissin ,dogal secilimin ne kadar uzun bir surec oldugundan bahsetmissin ama dunyanin 4.5milyar yasinda oldugunu unutmussun.Evrim konusunda bende yillardir okuyup arastiriyorum karsit gorusleride okuyorum.Hatta ilk postlarima bakarsan arkadaslara hem Evrim Kuramini destekleyen hemde Evrime elestirel yaklasan bilimsel kitaplari onerdim.Simdi ben senin yazdiklarina cevap yazmak isterim ama yazamam.Neden yazamam cunku bilimsel bir temelin yok.En basitinden karsi ciktigin Evrim kuraminin ne oldugunu evrimin ne oldugunu bilmiyorsun.Yazilarin televizyonda ve sitelerde harun yahya ekibinin copy pastleri.Yani bilimsel bir cevap bekleme.Boyle uzun uzadiya yazmaklada hakli cikacagini veya bilimsel konustugunuda sanma.Birazcik bilimden anlayan birisi yazdiklarinin laf kalabiligi oldugunu anlar.

Ayrica benim tanidigim bircok ateist arkadasim evrim'in ne oldugunu bile bilmez..ARastirmamistir.Yani Evrim bir dogma degildir.Bir din degildir.Neden surekli inanclarla karsi karsiya getiriyorsunuz.

geliyorum 1dk.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

ats30 , arkadasim Evrim Kurami hakkinda hicbirsey bilmedigini attigin postlarla gostermissin.Filin hortumu ornegini vermissin ,dogal secilimin ne kadar uzun bir surec oldugundan bahsetmissin ama dunyanin 4.5milyar yasinda oldugunu unutmussun.Evrim konusunda bende yillardir okuyup arastiriyorum karsit gorusleride okuyorum.Hatta ilk postlarima bakarsan arkadaslara hem Evrim Kuramini destekleyen hemde Evrime elestirel yaklasan bilimsel kitaplari onerdim.Simdi ben senin yazdiklarina cevap yazmak isterim ama yazamam.Neden yazamam cunku bilimsel bir temelin yok.En basitinden karsi ciktigin Evrim kuraminin ne oldugunu evrimin ne oldugunu bilmiyorsun.Yazilarin televizyonda ve sitelerde harun yahya ekibinin copy pastleri.Yani bilimsel bir cevap bekleme.Boyle uzun uzadiya yazmaklada hakli cikacagini veya bilimsel konustugunuda sanma.Birazcik bilimden anlayan birisi yazdiklarinin laf kalabiligi oldugunu anlar.

Ayrica benim tanidigim bircok ateist arkadasim evrim'in ne oldugunu bile bilmez..ARastirmamistir.Yani Evrim bir dogma degildir.Bir din degildir.Neden surekli inanclarla karsi karsiya getiriyorsunuz.

geliyorum 1dk.

olay budur. evrim konusunu destekliyorum, insan'ın kökeni şu bu olaylarına pek girmedim girmem de

yalnız evrim yoktur demek acayip şekilde saçma.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:

evrim denilen hadise(olay şarkıcıyla karışmasın :B) evet din değildir fakat evrime de farklı inanan insanlar var. Ne bileyim kanatlı karıncanın karıncadan gelmesi veya doğal seçiilim solungfaçları yoktu o yüzden yağmurlar yağınca karada kaldılar fln tamam güçlü olan hayatta kalır zayıf olan elenir. Ama bu demek değildir ki insan maymundan gelmiş. Mesela hayvanların birbirine dönüştüğüne aklım alır o da zürafadan balık deil :B yani kurbağaların yaşadğı yerlere göre değişmesi. Kullanılan organ gelişir meselesi. Tüm canlıların ortak bir atası olmasına inanmak zor. Fakat bu bir kısır döngü uzatmaya gerek yok. :) 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

evrim yoktur

peki şöyle bir anlaşma yapalım ne dersiniz.

Allah a inanan insanları Allah yaratmış olsun.Evrime inanlar maymundan gelmiş olsun :)

çatlayın da patlayın :)

homo erektus teyze aklıma geldi :)

Konu uzamasın sizin evrimi kanıtlama çabalarınız bizi yolumuzdan çeviremez.Dün nasıl Allah a inanıyorsak bugün de aynı şekilde hiç kuşkusuz inanıyoruz.Yarında inanmaya devam edeceğiz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Neyse abicim bosverin tartismayalim.Okuyup gelirsiniz ogrenirsiniz karsi ciksaniz bile yazdiklarinizda neye karsi ciktiginizi bilirseniz o zaman oturup tartisiriz .ben et sotemi yemeye devam ederim.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:

evrim yoktur

peki şöyle bir anlaşma yapalım ne dersiniz.

Allah a inanan insanları Allah yaratmış olsun.Evrime inanlar maymundan gelmiş olsun :)

çatlayın da patlayın :)

homo erektus teyze aklıma geldi :)

Konu uzamasın sizin evrimi kanıtlama çabalarınız bizi yolumuzdan çeviremez.Dün nasıl Allah a inanıyorsak bugün de aynı şekilde hiç kuşkusuz inanıyoruz.Yarında inanmaya devam edeceğiz.

Ahh ah

Daha hala maymundan gelmekten bahsediyorsun

Haruna taptığın pek belli

Evrim asla maymundan geldik demez önce bunu öğrenmekle başla ...

Ha olay kaynadı sen unutturdun

o Bana yazdığını bi daha yazsana buraya ,

sonra editlemicen yine ama xD

:)

[ Sen önce onurunla yaşamayı öğren ats , bi laf ettiysen arkasında kalacaksın ' harun yahyanın yanlış bi yerinden tutma işin biter ' gibi bi cümle kurup sonra edit büdütlemeyle olmuyor ]

O da yok.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    KafirImam bunu yazdı:

tamam siz maymundan geldiniz biz topraktan yaratıldık. o zaman sizlere maymun dememizde bi sakınca yoktur atalarınız dedeleriniz maymun çünkü...

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

Onu açıkladım görmediysen benim suçum değil.Harun Yahya ya niye bu kadar taktığını artık takmıyorum çünkü anladım :):):):)

Harun Yahya nın bi yerini tutarsan görürsün gününü dedim.Adam dava açıyo dedim.Sana git de Harun Yahya nın çükünü tut demedim bunu söylerek burdaki insanları kandırma iftira atma.Kendini haklıymışsın gibi gösteriyorsun.Ben konu uzamasın diyorum yönetici yetkisi olanlar kilitlemiyor konuyu ben napayım cevabımı yazarım.

Duymadıysan tekrar söylüyorum senin evrim saçmalıklarına gülüp geçiyorum ben inancımla mutluyum süper bi hayatım var Allah bozmasın.Öldükten sonrada toprak olmayacağım hesabımı verip ilgili birime aktarılacağım.Reenkarnasyona da inanmıyorum o da palavra.İstediğine inan istediğin sözü söyle ama inancıma laf etme.

Diyorsunuz ki evrim inanç değil bilimsel veriler.O zaman bilimin bir gereği olarak kritik yapıyorum.Eleştiriyorum.Yalan Palavra diyorum.Eleştirme hakkım var çünkü din değil ki olduğu gibi kabul edeyim.

Maymundan geldiğimiz iddiasını kabul etmiyorum. O kadar.

Edit: tolgasen hoca sakin ol :)

bana onurumla yaşa diyen adamın nicke bak Kafirimam 

Bak sayın yurttaşım islam inancında belli bir değere sahip kavramlar vardır.Namaz kıldıran insanlara imam denir.Allah ı tanımayanlara kafir denir.Senin bu iki kavramı yanyana kullanman inanca hakarettir.Sen bu nicki kullandığın zamandan beri islama hakaret ediyorsun.

Toplam Hit: 8793 Toplam Mesaj: 82