folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tesadüf Saçmalığı

Tesadüf Saçmalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:
    -----------------------------

Onu açıkladım görmediysen benim suçum değil.Harun Yahya ya niye bu kadar taktığını artık takmıyorum çünkü anladım :):):):)

Harun Yahya nın bi yerini tutarsan görürsün gününü dedim.Adam dava açıyo dedim.Sana git de Harun Yahya nın çükünü tut demedim bunu söylerek burdaki insanları kandırma iftira atma.Kendini haklıymışsın gibi gösteriyorsun.Ben konu uzamasın diyorum yönetici yetkisi olanlar kilitlemiyor konuyu ben napayım cevabımı yazarım.

Duymadıysan tekrar söylüyorum senin evrim saçmalıklarına gülüp geçiyorum ben inancımla mutluyum süper bi hayatım var Allah bozmasın.Öldükten sonrada toprak olmayacağım hesabımı verip ilgili birime aktarılacağım.Reenkarnasyona da inanmıyorum o da palavra.İstediğine inan istediğin sözü söyle ama inancıma laf etme.

Diyorsunuz ki evrim inanç değil bilimsel veriler.O zaman bilimin bir gereği olarak kritik yapıyorum.Eleştiriyorum.Yalan Palavra diyorum.Eleştirme hakkım var çünkü din değil ki olduğu gibi kabul edeyim.

Maymundan geldiğimiz iddiasını kabul etmiyorum. O kadar.

Edit: tolgasen hoca sakin ol :)

Benim amacım konuyu uzatmak değil .. yazdığın için teşekkür ederim

Adminlerim görürse sevinirim ...

O da yok.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    ats30 bunu yazdı:

Onu açıkladım görmediysen benim suçum değil.Harun Yahya ya niye bu kadar taktığını artık takmıyorum çünkü anladım :):):):)

Harun Yahya nın bi yerini tutarsan görürsün gününü dedim.Adam dava açıyo dedim.Sana git de Harun Yahya nın çükünü tut demedim bunu söylerek burdaki insanları kandırma iftira atma.Kendini haklıymışsın gibi gösteriyorsun.Ben konu uzamasın diyorum yönetici yetkisi olanlar kilitlemiyor konuyu ben napayım cevabımı yazarım.

Duymadıysan tekrar söylüyorum senin evrim saçmalıklarına gülüp geçiyorum ben inancımla mutluyum süper bi hayatım var Allah bozmasın.Öldükten sonrada toprak olmayacağım hesabımı verip ilgili birime aktarılacağım.Reenkarnasyona da inanmıyorum o da palavra.İstediğine inan istediğin sözü söyle ama inancıma laf etme.

Diyorsunuz ki evrim inanç değil bilimsel veriler.O zaman bilimin bir gereği olarak kritik yapıyorum.Eleştiriyorum.Yalan Palavra diyorum.Eleştirme hakkım var çünkü din değil ki olduğu gibi kabul edeyim.

Maymundan geldiğimiz iddiasını kabul etmiyorum. O kadar.

Edit: tolgasen hoca sakin ol :)

katılıyorum...

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

kafirimam her fırsatta adminlerim görürse gibi tehditler savuruyorsun.Şurası muhakkak ki Tahribat forum gerek kurucuları olsun gerek sonradan katılan yöneticileri inanç konularına sıcak bakmayabilir.Ama bu onların demokrat adam olduğu gerçeğini değiştirmez.Bi kişiyi sen Allah a inanıyosun diye veya birilerinin iftirasıyla cezalandıracak değildir.Eğer öyle olsaydı şu anda bu foruma Allah kelimesini yazamıyor olurduk.Ne kadar kendini yeyip bitirsen de boşa kürek çekiyorsun.Damarlarında gezen kan maymun kanı değil insan kanı.Tabi kabul edersen :)

No maymun yes insan :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

tolgasen bunu yazdı:
    KafirImam bunu yazdı:

tamam siz maymundan geldiniz biz topraktan yaratıldık. o zaman sizlere maymun dememizde bi sakınca yoktur atalarınız dedeleriniz maymun çünkü...

Darwin hiçbir zaman insanların maymundan geldigini söylemedi arkadaşım. Sadece ortak atalardan geldigini söylemeye çalışmıştır. Sense kulaktan dolma bilgilerleinsanların maymundan geldigini düşünüyorsun önce bi bak adam ne demeiş sonra konuş.

Not:

Birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.

Charles Darwin

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

Hacı diyosun ki maymundan gelmedik ortak atadan geldik.Evrimin iddiası ne ? Güçsüz ölür güçlü hayatta kalır hayatta kalmak için yeni fonksiyonları olur gelişir vs.

Eeeeeee yani daha da beter bi duruma düşüyonuz.Yani maymundan da aşağı bi evrimsel bir varlıktan geldiğimizi iddia ediyorsun.Hoca maymuna gülüyodum buna kahkaha atmaya başladım zuhaaaa.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Ya işte İslamiyet derki insan topraktan yaratılmıştır hede hödö ortak bir ata yoktur. Ama adaptasyon olabilir mesela tilki nin bi yerdeki türü uzun kuyruklu bi yerdeki türü kısa kuyrukludur. Olay bu mesela aslan kedi fln aynı ailedenler karışık bi konu s.edin evrim olsa ne olacak yani darwine koyim müridler size bişi olmasın :S

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

arkadaşım ortak ata demek daha aşa bir tür demek degil milyarlarca yıldan bahsediyoruz burda bunlar oldu bitti degil evrim uzun süren bir işlevdir.

nekadar anlatırsan anlat anlatmak istedigin karşıdakinin anlıyabildigi kadardır zaten sen konuşmaya devam et kahkaha at

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

ZoRKaYa bunu yazdı:
    Ya işte İslamiyet derki insan topraktan yaratılmıştır hede hödö ortak bir ata yoktur. Ama adaptasyon olabilir mesela tilki nin bi yerdeki türü uzun kuyruklu bi yerdeki türü kısa kuyrukludur. Olay bu mesela aslan kedi fln aynı ailedenler karışık bi konu s.edin evrim olsa ne olacak yani darwine koyim müridler size bişi olmasın :S

hocam sağol bu yoruma ihtiyacımız vardı tüm tbt liler olarak.TŞK

Edit: Hoca nasıl daha aşağı bi tür değil.İddia ettiğin ortak atanın hayatta kalma olasılığı sonraki evrimsel canlılara göre daha az olması gerekmez mi sizin iddianıza göre.doğal seçilimle güçsüz olanlar ölür güçlüler kalır.(Güçlü olsa ölmezdi :) aha aha )

Anlaşma yapalım.Siz tartışmayı sürdürmeyin bende sürdürmeyim.Bugünlük yeter hadi naz yapmayın hadi bea.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    ats30 bunu yazdı:

ZoRKaYa bunu yazdı:

hocam sağol bu yoruma ihtiyacımız vardı tüm tbt liler olarak.TŞK

Edit: Hoca nasıl daha aşağı bi tür değil.İddia ettiğin ortak atanın hayatta kalma olasılığı sonraki evrimsel canlılara göre daha az olması gerekmez mi sizin iddianıza göre.doğal seçilimle güçsüz olanlar ölür güçlüler kalır.(Güçlü olsa ölmezdi :) aha aha )

Anlaşma yapalım.Siz tartışmayı sürdürmeyin bende sürdürmeyim.Bugünlük yeter hadi naz yapmayın hadi bea.

Hoca sen tartışmıyosun ki sadece laf yetiştirip laf ebeliği yapıyosun. Tartışmak için önce o konuda bilgi sahibi olmak gerekir. Senin konu hakkında bilgin olmadığıda yazdıklarınla anlaşılıyo.Sana neyi anlatacak insanlar? Anlatmaya çalışanlar var fakat onlarada palavra deyip geçiştiriyosun.. Burada bilimsel bir gerçekten bahsediliyor,dogmatik yaklaşımlarla çürütemeyeceğiniz bir şey bu...

Her Hakkım Saklıdır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    ats senin o aşağılık varlık dediğin tek hücreliler olmasa g.tünden kan damlaya damlaya ölürdün :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 8798 Toplam Mesaj: 82