folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet Yeni Fiber Tarifeleri

Türknet Yeni Fiber Tarifeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    DracuLax bunu yazdı

Yarın Telekomu Kapayacam ZATEN NETİM Yok, Turk TELEKOM Verdiği PAKET ödediğim Paraya Değmiyor, TURKNET Ve Netspeed arasında Gıdıp Geliyorum..

Şuanda halihazır Telekom'dan bağlı netin var anladığım kadarıyla. O zaman Türknet geç gitsin. Ancak sorun yaşarsan bıktırırlar uyarayım. Klasik müşterinin gazını alan kelimeler cevap veriyorlar. Kaydınızı alıyorum, inceledik bir sorun göremedik, hızınız normal gözüküyor modemi kapatıp açın vs.

Bende FIBER Veya VdsL Yok, Ben AdsL Kullanıyorum Halen ama Modem Kendı Modemım VdsL Destekli, ama Ödediğim FATURA 119 Olmaya Basladı ve 2 Aydır odemiyorum Bilerek, Takıyorum Yarın da ZATEN Onu Kapatmayı dusunuyorum Suan NETIM YOK, YanLiz Telekomdan Gelen Hattım Rahmetli olan Kısıye AIT kı Onu Tasımamda Lazım, O Yuzden Baya sorun var, TELEKOMDA Bolgemde sorun olmuyor, Lakın Faiş FIYAT Canımı Sıkıyor, Yoksa Aslında Memnumum, 16 ya 100 Ödersin diyor Sımdı 50 Veren Varken Neden 16 ? o yuzden Turk net veya Netspeed olmadı Net galaksi Kafam Allak Bullak Oldu Resmen..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tahütlü interner kullanmak pişmanlıktır yapmayın

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

bi sorgulama yapam dedim max 14mbps çıktı ama sana 100lük tanımlayalım adımız yürüsün diyor:D

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    ugur0 bunu yazdı

bi sorgulama yapam dedim max 14mbps çıktı ama sana 100lük tanımlayalım adımız yürüsün diyor:D

bende sorguluyorum turk.net'ten, bana da 16mblik paket kullanabilirisn diyor. Babalar gibi 75mblik pakette 73mbps download alıp akıyorum.

Modemimde 115mbps'e kadar destekliyordu sanırım. Uploadda 100mbps ancak turknet bana uygun tarife sunmuyor :( :(

Dilekçe falan yazsam bana geri dönerler mi acaba ?

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

şaka falan mı amk bu ne buuuu, daha dün türknet aradı beni sizin orda fiber var bakır yok net veremeyiz dediler ben de dedim fiber miber yokmu çalışmanız yok demişti karı. Benim binada telekomun fiberi var.

Üzgünüz. Adresinizdeki altyapı hizmet vermemize uygun değil. Bunun nedeni boş port veya bakır altyapı olmaması gibi sorunlardan biri olabilir. İlerleyen günlerde tekrar kontrol etmenizi rica ederiz.

dcpromo tarafından 19/Ara/19 08:33 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

şaka falan mı amk bu ne buuuu, daha dün türknet aradı beni sizin orda fiber var bakır yok net veremeyiz dediler ben de dedim fiber miber yokmu çalışmanız yok demişti karı. Benim binada telekomun fiberi var.

Üzgünüz. Adresinizdeki altyapı hizmet vermemize uygun değil. Bunun nedeni boş port veya bakır altyapı olmaması gibi sorunlardan biri olabilir. İlerleyen günlerde tekrar kontrol etmenizi rica ederiz.

Kendi fiber altyapıları olacak. Yoktan kasıt o.

Bu rakamlara Türk Telekom üstünden hizmet verseler bir Allahın kulu daha Telekom kullanmaz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Buda an itibariyle Turkcell SOL :

Turkcell'e para verenler galiba sokaktan topluyor.

Hocam parayı sokaktan toplamak değilde verdiğim paranın karşılığını almak istemek diyelim. Altyapı kendisine ait olmayan firmadan üste parada verse kullanmam. Böyle bir anlayışa sahibim. Aşağı yukarı 6-7 senedir kesintisiz superonline kullanıyorum (arada 3 aylık kablonet faciasını saymazsak). Pahalı mı? Evet. Verdiği paranın karşılığını veriyor mu? Kesinlikle evet. Evi tutarken bile superonline altyapısına bakmıştım. 4 senedir aynı dairede superonline kullanıyorum. Bu 4 senede sadece 3 defa kesinti yaşadım. Bu arızalarda da zaten hattıma 1 haftalık 4 GB verdiklerinden sorun olmadı. 2-3 saattede çözüldü zaten arızalar.

Titanyumun gücü adına!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

TTnet'in bir cazibesi kalmadı gözümde.

Yarım yamalak 24Mbs ye 100+25TL masraflar ödüyorum.. (Modem,Antivirüs..)

ShockMan tarafından 19/Ara/19 09:08 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biany
    biany's avatar
    Erkek

bu adamların müşteri hizmetlerine ulaşabilen var mı?

bir kere bağlatmaya çalıştım 2 hafta internet bağlayamadılar. müşteri hizmetlerine de ulaşamayınca iptal ettirdim.

7/24 müşteri hizmetleri yazmaları inandırıcı gelmiyor şu noktada.

yoksa tarifeler çok güzel tabi.

zaten 16 verdi en fazla.

biany tarafından 19/Ara/19 09:33 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Ben YAPA kullanıyorum. Santrale yakın olduğum içinde gayet hoş yeterlilikte hız alıyorum. YAPA'nın artısı upload'ın alışılagelmişin çoooook üzerinde olması. Tabi santrale yakın olma ile alakalı. Ama TURK'net bu zamana kadar kullandığım fiyat performans ürünlerinde en iyisi. Tütütü maşallah.

wordros tarafından 19/Ara/19 09:33 tarihinde düzenlenmiştir

alektamovikmovik
Toplam Hit: 18611 Toplam Mesaj: 65
türknet