folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet Yeni Fiber Tarifeleri

Türknet Yeni Fiber Tarifeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    DracuLax bunu yazdı

Yarın Telekomu Kapayacam ZATEN NETİM Yok, Turk TELEKOM Verdiği PAKET ödediğim Paraya Değmiyor, TURKNET Ve Netspeed arasında Gıdıp Geliyorum..

tam 1 yıllık netspeed kullanıcısıyım ben de ikisi arasında kaldım.ben bağlattığımda 200 gb akn li 75 mb - 5mb up paket 65 liraydı hiç düşünmeden geçtim çünkü 200gb akn geçince 24 mb'e düşecekti benim önceki ay ttnetten aldığım hız zaten :D sonra akn kalkınca full sınırsız paketi 65 liraya kullandım cunku 1 yıl sabit fiyat garantisi var tahahütün olmasa bile. şuan paket 85 oldu tek üzücü nokta upload 4 e düştü.(benim kullandığım paket kalktı.

ama türknet biraz şans işi gibi geldi bana memnun olan aşırı mükemmel ötesi memnun, memnun olmayan da bi kadar memnun değil. hatta sanırm burda okumustum 2 arkadas baglatıyorlar evleri karsılıklı biri hiç bir sorun yasamazsken diğerinin beli doğrulmuyor falan filan.

lan!! benim paket kalkmş onu geç en yüksek 35mb veriyor :S

https://prnt.sc/qd6anl

RotKerim tarafından 19/Ara/19 20:10 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Kaan tarafından 19/Ara/19 22:13 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı
    şu anda yapaın olduğu adresi gösterdim. SAntralin dibini verdikleri hız 50 başkada yok sokarım büle yapaya a.k

onun nedeni ankastreye giren kablo...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türknet Fiber altyapısı olan bir adresi deneyince çıkan sonuç. :) İlk 6 ay 1 gigabit download ve 150 megabit upload veriyorlar.Sonrasında taahhütsüz 100 megabit aylık 76 lira. Üstelik başka firmadan geçişte 480 liraya kadar cayma bedelini karşılıyorlar. Ben bu hızları bu fiyatlara belki göremem torunlarıma nasip olur inşallah. :D

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

tahhütsüzlük iyi birşey gibi geliyor ama aslında öyle olmuyor 

ben turknete geçtim tahhütsüz oh dedim 1 ay sonra zam yaptılar amk3 aydan önce geçemediğim için 2 ayda sıka sıka durdum

35mb 66 lira netspeed tahhüt bitince bakacaz artık

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türknet Fiber altyapısı olan bir adresi deneyince çıkan sonuç. :) İlk 6 ay 1 gigabit download ve 150 megabit upload veriyorlar.Sonrasında taahhütsüz 100 megabit aylık 76 lira. Üstelik başka firmadan geçişte 480 liraya kadar cayma bedelini karşılıyorlar. Ben bu hızları bu fiyatlara belki göremem torunlarıma nasip olur inşallah. :D

Turknet bellirli yerlere fiber verio diye biliorum

Bende fiber var. Ama turknet kullanamıyorum. Milenyum kullanıorum

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ben zatn 35 lik kullanıyorum.

sorgulama yaptım 14 lük tarifeyi veriyor sistem.

ben arasam 100 istesem verirlermi acaba

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

TurkNet candır gerisi heycandır.

YAPA ile ilgili birşey söylemek istiyorum her yapaya sahip kullanıcının hızı yüksek olacak diye birşey yok , örnek beyoğlunda yapa olup 5-10mbps hıza sahip çok yer var

alt yapı kötü ise yapacak hiç birşey kalmıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ben 35mbps turknet kullanıyordum..

önce ihtiyacım olan bant genişliğini tespit ettim

evde 2 kişiyiz ve en fazla netflix gibi platformlarda 4k film izliyoruz

ve film esnasında instagramda falan geziyoruz.

yeterli geliyordu sonra peşine netgalaksinin 24mbps kotasız sınırsız tarifesine geçtim 55lira

netflix 4k problemsiz izliyorum ama zaman zaman youtube 4k videolar nadiren tıkanıyor

ardından 3 aylık geriye dönük veri kullanımımı gözden geçirdim 180 190 gb veri kullanıyormuşum 

netgalaksinin 200gb kotalı 24 mbps tarifesine geçtim 46 lira ödüyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek

Turknette maksimum 500 kb/sn hız alıyorum birde yapadayım. TT aynı yere diğer operatörlerle 69 Mbit hız veririz diyor.

Bende net galaksiye gececegim en kısa zamanda.

Toplam Hit: 18612 Toplam Mesaj: 65
türknet