folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet Yeni Fiber Tarifeleri

Türknet Yeni Fiber Tarifeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    csr288 bunu yazdı

Hacılar Türknet i nasıl bilirdiniz? 

Olabilecek tercihler

1- Türkcell Fiber

2-TTnet

3-Türknet

4-Vodafone Fiber

Vodafone Fiber'de 100 liraya 100 megabit var.

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-fiber-ilk-fatura-hediye-99-mbps-99tlden-baslayan-fiyatlarla--141912616

İlk faturayıda bayi kendisi ödüyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

@mkyb bizim evin altyapısı 12mbps gösteriyor max.

yıllardır komşu ile ortak kullanıyoruz, hele şu son zamanlar iyice internet yavaşladı

tek başıma internet almak istesem en ucuzu olarak hangisini önerirsin?

netgalaksi 8 veya 16 paketinden hangisini tercih etsem daha iyi olur misal?

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı

@mkyb bizim evin altyapısı 12mbps gösteriyor max.

yıllardır komşu ile ortak kullanıyoruz, hele şu son zamanlar iyice internet yavaşladı

tek başıma internet almak istesem en ucuzu olarak hangisini önerirsin?

netgalaksi 8 veya 16 paketinden hangisini tercih etsem daha iyi olur misal?

Ekşi sözlükteki yorumları hiç iyi değil. Bence büyük firmalardan al. Netspeed öneririm.

https://netspeed.com.tr/kampanyalar/adsl-tarifeler/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben kullanıyorum memnunum. Aşağıda vereceğim kod ile üye olursanız 1 ay siz 1 ayda ben fatura ödemiyoruz.

turk.net bir ay bedava için indirim kodu: mwg68bs82xyf

bu kod ile turknet’e internet üzerinden abone olabilirsiniz.
    isterseniz aboneliğinizi telefonla da başlatabilirsiniz, telefonla abone olmak için 0850 288 80 81’i arayın, temsilci ile kodu paylaşın.
    internet hizmetiniz açılsın ve turknet kullanmaya başlayın.
    1 ay siz, 1 ay da ben ücretsiz internet kazanalım ve o ay fatura 0 tl gelsin.

keyifli sörfler dilerim.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Zeytinburnu :

114, 114/1, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 294, 295, 302, 303, 75/10, 75/3, 75/9, Bağiçi, Çarşamba Pazarı, Modabağ, Modabağ 1, Modabağ 1 Ara, Modabağ A, Modabağ 2, Modabağ 3, Modabağ 4, Modabağ 5, Modabağ 6, Modabağ 7, Rüstem Balkan, Yeşilyol C, Yeşilyol F, Yeşilyol F Çıkmazı, Yeşilyol G

Üsküdar :

Halk Cad., Esuapci Sk., Gündoğum Cad., Kefçe Dede Mektebi Sk., Giriftzen Asım Sk., Türbekapı Sk., Aziz Mahmut Efendi Sk., Kapıcı Çıkmazı, Hakimiyeti Milliye Cad., Açık Türbe Mektebi Sk., Tepsi Fırın Sk., Otopark Sk., Otopark Arkası Sk., Bulgurlu Mescit Sk., Sandalcı Yokuşu, Kuşoğlu Yokuşu, Zenciler Sk., Zenciler Yeni Yol Sk., Bektaş Sk., Evliya Hoca Sk., İttihat Sk., Çavuşdere Cad., Tazı Çıkmazı Sk

Şişli :

Efe Sk, Teyyareci Fehmi Sk., Saksı Sk., Baysungur Sk., Bilezikçi Sk., Baruthane Cad., Bozkurt Cad., Rumeli Cad., Nakiye Elgün Sk., Bilgiç Sk., Kuyulubağ Sk., Sahap Sk., Ergenekon Cad., Tavukçu Fethi Sk., Türkbeyi Sk., Eşref Efendi Sk., Abide-i Hürriyet Cad.

mkyb tarafından 30/May/20 21:02 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

vodafone fiber kullanıyorum. Daha 1 ay önce sözleşme yenilendi. 75 liraya 100 mbps ne kota ne akk var. 1 sene taahhüt var. Açıkcası garip bir şekilde memnunum.

ride or die..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Zeytinburnu :

114, 114/1, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 294, 295, 302, 303, 75/10, 75/3, 75/9, Bağiçi, Çarşamba Pazarı, Modabağ, Modabağ 1, Modabağ 1 Ara, Modabağ A, Modabağ 2, Modabağ 3, Modabağ 4, Modabağ 5, Modabağ 6, Modabağ 7, Rüstem Balkan, Yeşilyol C, Yeşilyol F, Yeşilyol F Çıkmazı, Yeşilyol G

Üsküdar :

Halk Cad., Esuapci Sk., Gündoğum Cad., Kefçe Dede Mektebi Sk., Giriftzen Asım Sk., Türbekapı Sk., Aziz Mahmut Efendi Sk., Kapıcı Çıkmazı, Hakimiyeti Milliye Cad., Açık Türbe Mektebi Sk., Tepsi Fırın Sk., Otopark Sk., Otopark Arkası Sk., Bulgurlu Mescit Sk., Sandalcı Yokuşu, Kuşoğlu Yokuşu, Zenciler Sk., Zenciler Yeni Yol Sk., Bektaş Sk., Evliya Hoca Sk., İttihat Sk., Çavuşdere Cad., Tazı Çıkmazı Sk

Şişli :

Efe Sk, Teyyareci Fehmi Sk., Saksı Sk., Baysungur Sk., Bilezikçi Sk., Baruthane Cad., Bozkurt Cad., Rumeli Cad., Nakiye Elgün Sk., Bilgiç Sk., Kuyulubağ Sk., Sahap Sk., Ergenekon Cad., Tavukçu Fethi Sk., Türkbeyi Sk., Eşref Efendi Sk., Abide-i Hürriyet Cad.

yurtdışına nerden çıkıyolar hocam biliyo musun?

bu hızları son kullanıcıya sunmak için direkt peering pointlerin dibinde olmak lazım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Zeytinburnu :

Üsküdar :

Şişli :

Hocam bunlardamk kendi kablosunu çekiyo yoksa telekom alt yapısımı acaba

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Kendi hatlarını kuracaklarsa bekle babam bekle.. Superonline fiber var diye TT bile kurmuyor fiber Superonline da artık el yakıyor alternatifi de yok bir de verilen paraya değer bir net de yok.. 

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

olsa da yesek keşke. şu anda da 100mbite kadar kullanıyorum turknet, sabit 82 alıyorum. maksat upload 50 olsun diye gene geçerdim. Buralara gelene kadar 1-2 sene geçer herhalde, geldiğinde hala bu fiya tolursa 1000lik çoh güzel olur :)

.
Toplam Hit: 18610 Toplam Mesaj: 65
türknet