folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet Yeni Fiber Tarifeleri

Türknet Yeni Fiber Tarifeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

ben 35mbps turknet kullanıyordum..

önce ihtiyacım olan bant genişliğini tespit ettim

evde 2 kişiyiz ve en fazla netflix gibi platformlarda 4k film izliyoruz

ve film esnasında instagramda falan geziyoruz.

yeterli geliyordu sonra peşine netgalaksinin 24mbps kotasız sınırsız tarifesine geçtim 55lira

netflix 4k problemsiz izliyorum ama zaman zaman youtube 4k videolar nadiren tıkanıyor

ardından 3 aylık geriye dönük veri kullanımımı gözden geçirdim 180 190 gb veri kullanıyormuşum 

netgalaksinin 200gb kotalı 24 mbps tarifesine geçtim 46 lira ödüyorum.

Yeni bağlantı ücreti vs ödemedinmi

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Yav bende 25MB türksel fibere + TV+ 90tl veriyom.. ömümüzdeki ay bitecekmiş.. Hangi fiberere geçiyim.. Vodafofona mı? biraz aklımda vr vodafon da .. izmirde  oturyorum bu arada...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

ben de vodafone a geçmeyi düşünüyorum superonline salak bi yaz fırsatı mı ne zıkkım tarifye geçmiştim leş bi tablet gönderdiler 15mbite 100 lira para alıyolar şimdi vodafoneda 100mbite 100 lira tarifesini gördüm fakat kulllanıcı yorumları baya olumsuz istedikleri hızı alamadıklarını söylüyolar o yüzden tereddütteyim taahhüt fln sikimde değil bozduracam 15mbite 100lira ney la

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

ben 35mbps turknet kullanıyordum..

önce ihtiyacım olan bant genişliğini tespit ettim

evde 2 kişiyiz ve en fazla netflix gibi platformlarda 4k film izliyoruz

ve film esnasında instagramda falan geziyoruz.

yeterli geliyordu sonra peşine netgalaksinin 24mbps kotasız sınırsız tarifesine geçtim 55lira

netflix 4k problemsiz izliyorum ama zaman zaman youtube 4k videolar nadiren tıkanıyor

ardından 3 aylık geriye dönük veri kullanımımı gözden geçirdim 180 190 gb veri kullanıyormuşum 

netgalaksinin 200gb kotalı 24 mbps tarifesine geçtim 46 lira ödüyorum.

ilk defa netgalaksi firmasını görüyorum. Tarife ve fiyatlarıda gayet makul. Bu firma kimin nesidir ne kadar abonesi vardır ne kadar güvenilirdir varmı bilgi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Genel olarak  yazacağım. 

-Vodafone fiberde Turkcell altyapısını kullanıyor. Sadece yurtdışı çıkışları kendilerine ait. Turkcell fiber kullanıpta memnunsanız Vodafone'da size aynı kalitede hizmet sunacaktır.

-Netgalaksi, Fixnet vs gibi firmalar tüccardır. Telekom'dan toptan alır size perakende satar. Ufak firma olduklarından sürümden kazanmak adına uygun fiyatlar sunarlar.

-Türknet size maksimum alabileceğiniz hızı söyler. Bu kutuya uzaklık ve bina içi tesisata bağlıdır. Türknet'in kutuya herhangi bir müdahale hakkı yok. Telekom'a söyler Telekom ilgilenir. Bina içine zaten ikiside karışmaz o size ait.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

MDU mu ne bir sistem varmış. kapına kadar fiber geliyormuş. apartanın bu emdu sistemine uyumlu olması gerekliymiş. ama istersek de bu sistemi apartman sakinlerinden imza karşılığında yaptırtabiliyormusuz. bu konuda bilgisi olan varmı.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

MDU mu ne bir sistem varmış. kapına kadar fiber geliyormuş. apartanın bu emdu sistemine uyumlu olması gerekliymiş. ama istersek de bu sistemi apartman sakinlerinden imza karşılığında yaptırtabiliyormusuz. bu konuda bilgisi olan varmı.

Apartman girişine şöyle bir dolap koyuyorlar sonra her daireye tek tek fiber hat çekiyorlar. Bunu diğer firmalarda yapıyorlar ama apartmanının çoğunluğu kullansın istiyorlar. Taahhüt falan istiyorlar üstüne.

Önemli olan Türknet fiber sokakta var mı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Buda an itibariyle Turkcell SOL :

Turkcell'e para verenler galiba sokaktan topluyor.

Dün kapıma geldi, iyiki demişim git 1 ay sonra ararım, Türknete geçecem gibi görünüyor..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Buda an itibariyle Turkcell SOL :

Turkcell'e para verenler galiba sokaktan topluyor.

Dün kapıma geldi, iyiki demişim git 1 ay sonra ararım, Türknete geçecem gibi görünüyor..

Turkcell fiber mi yoksa normal bakır internet mi hocam ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

Hacılar Türknet i nasıl bilirdiniz? 

Olabilecek tercihler

1- Türkcell Fiber

2-TTnet

3-Türknet

4-Vodafone Fiber

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
Toplam Hit: 18613 Toplam Mesaj: 65