folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder (Ücretsiz) İngilizce Dersi Vermek İstiyorum

(Ücretsiz) İngilizce Dersi Vermek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Müridler selamlar,

Buranın bana çok faydası oluyor. Ben de elimden geldiğince sizin için bir şey yapmak istiyorum. Bu ara hayatımdaki her şey de yoluna girdi, dinsizin zekatı böyle olsun dedim (:

Bir kişiye (o kişi kabul ederse maksimum 3 kişiye kadar grup dersi de olabilir, bana fark etmez) İngilizce dersi vermek istiyorum. Neden daha fazla kişiye değil, çünkü ayırabileceğim vakit o kadar ve 3 kişiden fazlası bence verimli olmuyor..

Kimler için:

Ankara'dayım, doğal olarak Ankara'da olmanız lazım.

Aksatacaksanız, ödev yapmayacaksanız, tekrar etmeyecekseniz, heveslenip iki ders sonra bırakacaksanız olmaz, ben de vakit ayıracağım çünkü.

İngilizce seviyeniz fark etmez.

Beklentiniz (gramer, iş ingilizcesi, konuşma..) fark etmez. Ama sıfıra yakın İngilizce ile gelip ben konuşmak istiyorum derseniz seve seve gramerle başlayacağız (:

Meslek grubu fark etmez ama öğrenciler için genel anlamda daha faydalı olur diye düşünüyorum.

Ders verebileceğim en uygun yer bizim okulun (odtü) kütüphanesi, buraya gelebiliyor olmanız lazım..

Gün/saatleri herkese uygun şekilde belirleriz onu karşılıklı konuşuruz. Vakitler uydukça günleri esnetebiliriz problem değil.

Neler dahil:

Ağustos sonuna kadar haftada minimum 3 saat birebir ders. Vakitleri tutturabilirsek 4-5 saat yapıp 2 güne de bölebiliriz belki, konuşuruz. Az gelmesin, tek oturumda 3. saatin sonunda dağılmış olursunuz zaten fazlası fazla gelir (:

Hafta arasında ödev kontrolü ve duruma göre bir tur daha ödev. Net üstünden, ders ödev kontrolüyle geçmesin diye. Sıkıntılı yerleri derste tekrarlarız.

Dersteki her materyal benden. Sizin ihtiyacınıza göre bir program oluştururuz, materyal dediğim mecburen fotokopi olur kitapları satın alamam ama daha çeşitli ve karışık olur, iyi olur.

Molalarda kahveler benden. Sigara da otlanabilirsiniz (:

Final dönemimde 10 gün kaybolabilirim. Yaz tatilinde de bi 10-15 gün kaybolabilirim.

Neye göre seçeceğim?

Ankara içi olacağı için sanıyorum aşırı bir talep olmayacaktır ama olursa kura yaparız.

(: bitti.

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Peki neden ücretsiz ?

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    sokoban bunu yazdı

Peki neden ücretsiz ?

İyilik diye bir şey duydun mu hocam daha önce :D Zibilyon insanla buluştuk görüştük hepsinin böbreği yerinde. Ayrıca çalacak olsam kornea çalarım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı

Peki neden ücretsiz ?

Buranın bana çok faydası oluyor. Ben de elimden geldiğince sizin için bir şey yapmak istiyorum. Bu ara hayatımdaki her şey de yoluna girdi, dinsizin zekatı böyle olsun dedim (:

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

@izzmarit mürid taktir ettim saygıyla eğiliyorum önünde.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    BaD_BoYs bunu yazdı

@izzmarit mürid taktir ettim saygıyla eğiliyorum önünde.

ilk yorumla pişman oldum. neyse sağolasın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

ingiliş o.O tebrikler müride. ankarada olsam gelmezdim ödev filan bana göre değil :)

test 1 2
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hicret
    hicret's avatar
    Erkek

Valla hocam helal olsun ilim öğretmek sevaptır hele ki karşılıksız olunca , takdir ettim sizi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

keşki ankarada olsam iyi bir imkan ingilizce öğrenenler için.en azından gidip speaking yapa bilirsiniz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam sen zahmet etme böbrekleri paket yapıp PTT kargo ile yollarım. 

Şaka bir yana takdir ettim seni. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

tebrik ediyorum.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 13838 Toplam Mesaj: 142