folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder (Ücretsiz) İngilizce Dersi Vermek İstiyorum

(Ücretsiz) İngilizce Dersi Vermek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

Bu arada hocam seninle aramız bozulmuştu, neden bozulduğunu da unuttum ama kalp kırmayı sevmem, buradan söyleyeyim istedim bir yanlışım olduysa :) Aslında bu mesajı da aramız bozulduğundan yazdığını biliyorum bir nevi :) Severim yani seni de ne bileyim kırdıysam diye üzmemek adına şeyettim işte, yazıyorum :)

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Konudaki mesajları çok okumadım ama tahmin ettiğim gibi mesajlar yazılmış. Neyse. Yazmayacaktım ama yazayım dedim. Biraz sert bir üslup ile konuşacağım, alınmayın. Belki biraz akıllanırsınız.

Bu dünyada kim kime çıkarsız bir şey yapıyor?

Salak insanın konuya yorumu: Aaa ücretsiz yapıyor ne kadar iyi bir insan.

Zeki insanın konuya yorumu: :)

izzmarit çıkarsız iş falan yapmıyor. Şuan ücretli ingilizce kursu veren bir kişi ile izzmarit arasında tek bir fark bile yok. Ama öyle ki sizin beyinleriniz böyle, siz ikisinin arasında fark görüyorsunuz. izzmarit'e daha iyi gözüyle bakıyorsunuz. Halbuki ikisinin arasında tek bir fark bile yok. Şu beyninize sokun şunu. izzmarit çıkarcı biri olsaydı(zaten öyle ya), o zaman onu da yerin dibine sokacaktınız. Bu da yanlış. Sizin deyiminizle konuşuyorum, çıkarcı veya çıkarsız gözüken insanların arasında tek bir fark yok. Iyi kötü insan yok. Hepsi aynı.

Kahvelerde ondanmış. Sigarada otlanabilirmişiz. Ne kadar iyi bir insan!

Izzmarit'e bu arada bir laf falan söylemiyorum. Sadece insanların böyle basit gerçekleri görmemelerine gerçekten şaşırıyorum.

Benim anlamadığım izmarit paramı istemiş ?

Nerden vardın bu kanıya.

edit//

Öbür yandan izmarit (abla)'ya ben böyle söylerim, gerek psikolojik gerek bilgi almak maksatlı şeyler zamanında bende sordum.

Velevki bir yerde ters bir olay olsa,  ben akıl verdiydim daha yerine getirmemiş abisi tavrına mı girecek. Bu konuda -anladığım kadarıyla- izmaritin haksız olduğu kanısındayım.

zeybekustasi tarafından 06/Mar/14 17:32 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

Konudaki mesajları çok okumadım ama tahmin ettiğim gibi mesajlar yazılmış. Neyse. Yazmayacaktım ama yazayım dedim. Biraz sert bir üslup ile konuşacağım, alınmayın. Belki biraz akıllanırsınız.

Bu dünyada kim kime çıkarsız bir şey yapıyor?

Salak insanın konuya yorumu: Aaa ücretsiz yapıyor ne kadar iyi bir insan.

Zeki insanın konuya yorumu: :)

izzmarit çıkarsız iş falan yapmıyor. Şuan ücretli ingilizce kursu veren bir kişi ile izzmarit arasında tek bir fark bile yok. Ama öyle ki sizin beyinleriniz böyle, siz ikisinin arasında fark görüyorsunuz. izzmarit'e daha iyi gözüyle bakıyorsunuz. Halbuki ikisinin arasında tek bir fark bile yok. Şu beyninize sokun şunu. izzmarit çıkarcı biri olsaydı(zaten öyle ya), o zaman onu da yerin dibine sokacaktınız. Bu da yanlış. Sizin deyiminizle konuşuyorum, çıkarcı veya çıkarsız gözüken insanların arasında tek bir fark yok. Iyi kötü insan yok. Hepsi aynı.

Kahvelerde ondanmış. Sigarada otlanabilirmişiz. Ne kadar iyi bir insan!

Izzmarit'e bu arada bir laf falan söylemiyorum. Sadece insanların böyle basit gerçekleri görmemelerine gerçekten şaşırıyorum.

Benim anlamadığım izmarit paramı istemiş ?

Nerden vardın bu kanıya.

:D

Yoruldum vallahi açıklamaktan. Bir de izzmarit'e yükleniyor gibi gözükmekten. Izzmarit'e bu konu sebebiyle bakış açılarını değiştiren insanların aslında yanıldıklarını göstermeye çalıştım. Aslında sizler için.(paradoks arayanlar önceki mesajıma baksın)

Yani sizleri uyarmak istedim.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Kimse kimseye bu devirde karşılıksız bir şey yapmıyor. Tebrikler hocam. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

x

x

x

Atar yapma, sakin ol, genç. Ben aslında forumda din konularında yazıp tutanlara sinir oluyorum. Çünkü bu kendini ispat etme çabasıdır, özgüven eksikliğidir. Madem karşındakini anlamıyorsun, azıcık saygılı konuşmasını öğren.

yolda görsen abi çekersin forumda genç felan 15yaşında çocuğa konuşuyorsun sanki neyse.Bu konuyu açan ve karşılıksız insanlara yardımcı olmaya çalışan arkadaş için uzatmıyorum

ReyiZ tarafından 06/Mar/14 17:41 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

adam hayatın anlamını çözmüş beyler

Şu üstteki yazdıklarımı sizler için yazdım. Tabi bunda da çıkar var orası ayrı bir konu ama sizin gözünüzle bakarsak sizler için yazdım. Siz ise benimle dalga geçiyorsunuz.

Sizi değiştirmek ile mi uğraşacağım? Umurumda bile değilsiniz. Öyle karaladım işte. Gerçi sizler olmasa bu dünyada akıllı insanlar nasıl ceplerine parayı dolduracak değil mi? Bir taraf zengin iken diğerleri neden fakir? Her neyse. Yaşayın hayatınızı düşünmeden.

Hocam çamaşır suyumu içtin ne yaptın... Git ayılınca gel.

The king is bleeding.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Fabrika bacalarına bir dur demeli artık. Umarsızca kafa yapıyor bünyesi hafif arkadaşlarda...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Gecikme için özür dilerim, tuhaf bir haftasonu geçirdim.

Daha önce üç kişi demiştim ama listedekilerden bazıları biz arkadaşız beraber gelelim dediler, ya da tek başına da gelmek isteyebilir çıkan insan diye düşündüğüm için tek kişi çekeyim dedim. Site videoda düzgün görünmüyor sanırım ama kuracek.com diye bir yer (:

http://youtu.be/LaNhJT2Ylqw

4-Sharp ((:

İster maksimum 3 kişiye kadar tbt üyesi olması kaydıyla istediğinle gel, ister yalnız gel. Birileriyle gelmek isterim ama arkadaşım yok dersen de bir kura daha çekeriz.

İlk derste ufak bir seviye sınavı yaparız. Gün saatleri konuşalım bir an önce ((:

Görüşmek üzere!

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

arkadaşlar merhaba, 

uygun fiyatlı ingilizce kursu verdiriyorum :D bana cuzzi miktarlar ödeyip özel ingilizce kursu alabilirsiniz :D

www.yesilgrow.com - Growshop
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

Bu konuda kavga çıkmış ya la neyse izmarit iyidir böbrek falan çalmaz iyiliği dokunmuştur banada, millet asosyallikten anlayamıyor böyle şeyleri sonucta sosyallik muhabbet sohbet bu tarz seyler yani 2 saat niye ücretsiz la diye düşünmesin diye yazayım dedim

Toplam Hit: 13837 Toplam Mesaj: 142