folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder (Ücretsiz) İngilizce Dersi Vermek İstiyorum

(Ücretsiz) İngilizce Dersi Vermek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

online ders felan yalan olur.
    evvela etkileşimli olursa ve bu kadar tbt den biri girerse, herkes bi bakayım lan ne varmış diye feci goygoya düşülür o ders kaynar. vakit ziyan olur.
    video ders çekip koymak, çok yeni bişey olmaz, google dan illaki benzerlerine ulaşılır.. 
    ayrıca müride kağıda deftere yazarak anlatıcam diyo, bundan öte öğrenme yolu mu olur..
    valla zaten çok iyi bilmediğim ve üstüne yıllardır kullanmadığımdan sebep iyice körelen, ancak dertsiz başımın derdini anlatacak kadar olan ingilizceme kafayı taktıydım bende 1-2 ay oturup çalışsam mı diye düşünüyodumda, düğün dernek işlerim var malesef :( yoksa süper olurdu bu tarz bi ders.. lanet gelsin.. azmedip araya sıkıştırırım belki ya bi bakayım..

ayrıyetten, tebrik ettim izzmarit :) 

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

Oha hizmete bak sigara ve kahve bile var :d bende gelicem yaz benide :d 

Sonradan gelen edit : online konusuşüpheli bence önce dediğin gibi yapip gidişata göre online dersler ayarlanabilir diyorum .

Sharp tarafından 04/Mar/14 23:07 tarihinde düzenlenmiştir

www.yesilgrow.com - Growshop
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

internet üzerinden yapsan :S konferans yöntemiyle olsa hem daha fazla kişi olabilir böylece. hem de kayıtlı bir ders anlatım arşivi olur.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

internet üzerinden yapsan :S konferans yöntemiyle olsa hem daha fazla kişi olabilir böylece. hem de kayıtlı bir ders anlatım arşivi olur.

mantıklı 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

birebir dersleri çekip sonradan yükleyebilirsiniz de bence kayıtlı ders anlatımı olması açısından :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    MaviGozluDev bunu yazdı

online ders felan yalan olur.
    evvela etkileşimli olursa ve bu kadar tbt den biri girerse, herkes bi bakayım lan ne varmış diye feci goygoya düşülür o ders kaynar. vakit ziyan olur.

derse gelecekler sınırlandırılıp link özelden bildirilebilir. dersten sonra da video yüklenir. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam harikasin net uzerinden yaparsan ben katilirim yds ye agirlik vermem lazim

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ankaradayım gelmek istemiyorum + ev ödevi yapacak olan adam ingilizceyide okulda öğrenirdi :))
    ama youtube canlı yayın ile online ders güzel olur şahsen dersi izlerim

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Ankara'da olsam kesinlikle katılırdım. Ankaralıların kesinlikle değerlendirmesi gereken bir fırsat.

Gördüğüm kadarıyla forumda güzel şeyler hep Ankara'da oluyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

@izzmarit hakkında;

+ Bilimum organlarınızı yerinden sökmeye çalışmaz. En fazla aklınızı yerinden söker-takar, restart atar.

+ Sayısal dersler konusunda da size yardımcı olabilir.

+ İngilizce konusunda kraliçe elizabetle yarışır.

- Kayboluyorum dediği zamanlarda sırra kadem basar.

- Kendisi psikopattır, eğitim aşkıyla yanmaya başladığı zaman şehirde 10 mahmut hoca gücünde olur.

Ben kim miyim?

317 Şeref...

Toplam Hit: 13839 Toplam Mesaj: 142