folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder (Ücretsiz) İngilizce Dersi Vermek İstiyorum

(Ücretsiz) İngilizce Dersi Vermek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Konudaki mesajları çok okumadım ama tahmin ettiğim gibi mesajlar yazılmış. Neyse. Yazmayacaktım ama yazayım dedim. Biraz sert bir üslup ile konuşacağım, alınmayın. Belki biraz akıllanırsınız.

Bu dünyada kim kime çıkarsız bir şey yapıyor?

Salak insanın konuya yorumu: Aaa ücretsiz yapıyor ne kadar iyi bir insan.

Zeki insanın konuya yorumu: :)

izzmarit çıkarsız iş falan yapmıyor. Şuan ücretli ingilizce kursu veren bir kişi ile izzmarit arasında tek bir fark bile yok. Ama öyle ki sizin beyinleriniz böyle, siz ikisinin arasında fark görüyorsunuz. izzmarit'e daha iyi gözüyle bakıyorsunuz. Halbuki ikisinin arasında tek bir fark bile yok. Şu beyninize sokun şunu. izzmarit çıkarcı biri olsaydı(zaten öyle ya), o zaman onu da yerin dibine sokacaktınız. Bu da yanlış. Sizin deyiminizle konuşuyorum, çıkarcı veya çıkarsız gözüken insanların arasında tek bir fark yok. Iyi kötü insan yok. Hepsi aynı.

Kahvelerde ondanmış. Sigarada otlanabilirmişiz. Ne kadar iyi bir insan!

Izzmarit'e bu arada bir laf falan söylemiyorum. Sadece insanların böyle basit gerçekleri görmemelerine gerçekten şaşırıyorum.

bunu söyleyebilmek için bu kızı senin uzun zamandır tanıyor olman lazım ki tanımadığın çok bariz belli. Ozaman bana şunu açıklarmısın; bu varsayıma! ulaşma sebebin nedir? izzmaritin bu işi çıkar amaçlı yaptığını düşünme sebebin nedir? veya izzmaritin çıkar amacı güttüğünü düşünme sebebin nedir?

Bunun bana cevabını vermeni rica ediyorum. Yukarda yazdıkların kişisel fikrindir anlarım ama karşındaki hakkında en ufak!! bilgin olmadan savurman hem onun hevesini kırar hem de kalbini.. 

Kendisine laf falan söylemiyorum diyip çıkarcı olduğunu ima etmen ayrı bir muamma. 

Bu mesajı tamamen izzmarit'e saldırdığın için yazdım. Her ne kadar lafının ona olmadığını yazmış olsan da direk bir ihtam var ortada ve hiç hoş değil bu yaptığın.

Zeki insansın madem sana ip ucu vereyim konunun arkasındaki sebebi tahmin etmeye çalış. Konunun sebebi tamamen manevi arkadaşım..

Almanya Fatihi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı

Ayrıca egosunu tatmin etmek isteyen biri bu kadar külfetli bi işe kalkışmaz, daha basit bi yol bulurdu.

Çok fazla düşünüyosun sen fazla yorma kendini.

Egodan değil, özgüvenden. Özgüven, kişinin kendisini sevmesidir. Izzmarit'in özgüveni yükseldi. Hayatındaki herşey yoluna girdi. Kendisini daha çok sevdi. Her neyse. Ben çıkıyorum.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    Pc-ErrOr bunu yazdı

Ayrıca egosunu tatmin etmek isteyen biri bu kadar külfetli bi işe kalkışmaz, daha basit bi yol bulurdu.

Egodan değil, özgüvenden. Özgüven, kişinin kendisini sevmesidir. Izzmarit'in özgüveni yükseldi. Hayatındaki herşey yoluna girdi. Kendisini daha çok sevdi. Her neyse. Ben çıkıyorum.

Çıkma ya ben sana yukarda ip ucu verdim tahmin etmeye çalış bakalım. 

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    Pc-ErrOr bunu yazdı

hacı boşver.Adam felsefe kitabının devamını yazmaya gitti bizimle burda tartışamaz milletle :D

لا إله إلا الله https://discord.gg/3bB8hM2 Paladinciler discord adresi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    Pc-ErrOr bunu yazdı

hacı boşver.Adam felsefe kitabının devamını yazmaya gitti bizimle burda tartışamaz milletle :D

İnsanı pişman ederler iyilik yaptığına hacı. 

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    Pc-ErrOr bunu yazdı

İnsanı pişman ederler iyilik yaptığına hacı. 

aynen öyle.Salla gitsin heryerde var böyle tipler.

لا إله إلا الله https://discord.gg/3bB8hM2 Paladinciler discord adresi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    DevilRullz bunu yazdı

Neyse arkadaşlar, siteye fazla uğramıyorum zaten. Akıllı birileri gelip, elbet benim dediğime hak verecek kişiler çıkacak. Onlarla tartışırsınız. Işte dünyanın böyle boktan biryer olmasının sebebide bu zaten. Düşünmüyorsunuz.

1) siteye fazla uğramıyon

2) umrunda değilmişiz sonraki mesajında açıkça demişsin

3) böyle ara sıra uğradığında da garip garip mesajalr yazıyosan

e siktir git madem?

böyle bi faaliyet ego tatminiyse fazla fazla pohpohlarız derdin o olsun. yeni açtığı ingilizce kursunun reklamını mı yapacak tamam yapsın. referans mı yazacak şu kadar kişiye ders verdim diye tamam yazsın. ilerde iyilik mi isteyecek karşılığında tamam istesin ne var bunda?

ki bunları görmedik, görsek nolur zaten de...

ara sıra giriyomuşun tbt felsefesini samimiyetini kavrayamamışsın burda felsefe dersi veriyon. insanlık namına bi özür dile bence.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

google hang out la yaparsan bende katılırım ankara olmaz

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Devil en son tavsiye istemişti benden kendimi geliştirmek için ne yapayım diye, kitap oku demiştim, görünen o ki tavsiyemi dinlemiş :D az daha devam ettikçe toparlar, ben takılmadım, boşverin ^^ reklam referans öyle bir şey de yok, böbrek de yok, valla hiçbiri yok :D en fazla bir sınava girersiniz güzel bir not alınca beraber seviniriz, budur.

Liste:

1-UCANTENEKE

2-ruhii

3-DevilKingtr

4-Sharp

5-Pc-ErrOr

6-chkarito

7-sezeruludag

8-BaD_BoYs (hocam sen mesafeden dolayı kesin değil demiştin, bana son durumu yazıver)

9-Paradox

Eksik varsa söyleyin, bu akşam üç kişi çekelim.

edit: Arkadaşlar uygun zamanlarım şu şekilde, bunlardan hiçbirine uyduramayacak varsa da haber etsin:

Pazartesi= 12.30-22.30

Salı=18.30-22.00

Çarşamba= 16.00-21.30

Perşembe=15.30-19.00

Cuma=10.30-13.30 ve 16.00-19.30

Cumartesi=10.30-13.30 ve belki 13.30-17.30, belki 17.30-19.30 da olabilir ama bu sonuncuyu istiyorsanız mutlaka söyleyin

Pazar=10.30-14.30 ve belki  16.30-19.30.

Benim tercihim hafta içi olur ama size uymazsa hafta sonu da dediğim saatler uygun. Bu işi halledelim ki ben de boş kalan diğer yerlere ona göre düzenleme yapabileyim, atıyorum çarşamba 16-19 arası uygundur derseniz ben de 19.30'dan sonra laboratuar koyacağım falan.

Seçenekler: 1 gün 2 saat | 1 gün 3 saat | 2 gün 2+2 saat | 2 gün 2+3 saat

izzmarit tarafından 06/Mar/14 20:28 tarihinde düzenlenmiştir

Talk nerdy to me!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Devil en son tavsiye istemişti benden kendimi geliştirmek için ne yapayım diye, kitap oku demiştim, görünen o ki tavsiyemi dinlemiş :D az daha devam ettikçe toparlar, ben takılmadım, boşverin ^^ reklam referans öyle bir şey de yok, böbrek de yok, valla hiçbiri yok :D en fazla bir sınava girersiniz güzel bir not alınca beraber seviniriz, budur.

Gerçekten izzmarit, senden böyle bir mesaj beklemezdim. Hadi u235 falan yapıyor böyle PMden atılan mesajı araya sıkıştırıp güya "bana soru sordun ezik" gibi tavır takınıyor. Ama senden beklemem hatta seni severim de :) Ben herkese soru sorup fikrini alırım. Alması gerektiğini düşünürüm. Belki benim farketmediğim bir şeyi farketmiştir. Birçok kişiye PM atıp fikir almamın sebebi de bu. Bu konuda sana eğer en ufak bir hakaret söylemişsem bu tüm insanlığı kapsar çünkü ben burda insanın yapısından bahsediyorum. Hatta kendime de yapmış sayılırım yani.

Kısaca, ben, insanın hareketlerinin temelinde bencillik yattığını düşünüyorum. Bu tarz konular çok tartışıldı, internette ararsanız bulabilirsiniz. Gen bencildir diye bir kitap vardı sanırım ona da bakabilirsiniz ama ben bakmadım. Bu tamamen benim kendi gözlemim.

Şimdi yazacaklarımda da paradoks arayan arkadaşla söylüyorum sizin açınızdan bakıp yazıyorum. Hem böyle böyle diyorsun hem şöyle diyorsun deyip paradoks aramayın.

Izzmarit bu yaptığı iyiliği evet kendi çıkarı için yapıyor ve ben bunda bir sorun görmüyorum. O da bizler gibi. Hatta konuda belirtmiş, hayatındaki şeyler yoluna girmiş. Bu da insanın özgüvenini arttırır. Özgüveni yüksek kişi de başkalarına iyilik yapmayı sever. Bencil, kendine dönük insanların özgüvenleri düşüktür. Ama özgüven ile kendine güvenmeyi karıştırmayın. Özgüven, kişinin kendini sevmesi. Yardım eder, çünkü mutlu olur. Insanın iyilik yaptığında iyilik beklemesinin altında da bu yatıyor aslında. Bencillik işte.

Yani burada ne zekilik var ne bişey. Bunu anlamak için üstün zekalı olmaya gerek yok. Tutup sizler için yazdım üstteki yazıyı. Birileri size iyilik yaptığı zaman, altında bir b.kluk arayın. Bir köşede dursun o. Kimse kimseye çıkarsız bir şey yapmaz çünkü. Yarın birgün başınıza birşey gelir, önceden uyarayım dedim. Ama görüyorum ki haha hihi diye dalga geçiyorsunuz. Zaten forumda çok var böyle. Gerçekten üzüldüm, kalbim kırıldı. Ben burada sizi uyarayım dedim sizin yaptığınıza bak.

pesimistic tarafından 06/Mar/14 16:27 tarihinde düzenlenmiştir

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
Toplam Hit: 9476 Toplam Mesaj: 142